wróć do tematów forum

Internet

Komentarz

Muszę mówić? 31-07-2013 godz 22:21

Witam. Czy tylko u mnie jest taki problem, że połączenie z internetem się przerywa? Mam internet z kablówki i to nie jest śmieszne, jeśli ciągle przerywa.

1.

nie tylko u ciebie.mieszkam na ulicy słowiańskiej i tez mam internet z kablówki a ten problem powtarza sie u mnie bardzo czesto

mysz 2013-08-01 18:29:21


2.

Podpisuje się. U mnie też są przerwy w dostawie internetu. Osiedle koło stadionu.

Bf88 2013-08-02 07:11:32


3.

Już widzę, prawdopodobnie problem jest w całym Reszlu. Ja osobiście uważam, że to strata pieniędzy. Powyższy Pan ma rację. Nie można tak siedzieć trzeba coś z tym zrobić. To przechodzi ludzkie pojęcia. Albo płacić im mniej, albo zrezygnować z ich usług,

Muszę mówić? 2013-08-02 12:40:26


4.

Szanowni Państwo, wszelkie tłumaczenia w tej sytuacji rzeczywiście mogą wydać się śmieszne, ale przynajmniej odrobina wyjaśnienia. Internet jako usługa potrzebuje wyjścia na "świat", realizujemy ją za pomocą kabli światłowodowych , które dzierżawimy od innego podmiotu( jedynego w chwili obecnej w Reszlu). Wszystkie dotychczasowe dłuższe awarie wynikały z awarii tych łącz, zupełnie od nas niezależnych. Tak jak jest napisane wyżej, telewizja analogowa działa bo jest realizowana na miejscu, natomiast internet i telewizja cyfrowa jest dosyłana. Jest nam bardzo przykro i przepraszamy wszystkich naszych Abonentów za powstałe problemy. Jesteśmy na etapie wdrażania innych rozwiązań, które pozwolą wyeliminować podobne sytuacje. Przygotowaliśmy nowe niższe opłaty za usługę internetu , która przynajmniej częściowo zrekompensuje straty wynikłe z awarii. Telewizja cyfrowa dostępna jest razem z analogową i za ten przesył nie pobieramy opłat. TVK Arkus

biuro 2013-08-02 16:25:37


5.

do biura. skoro place 54,90zł miesiecznie za internet to jaka bedzie nowa nizsza cena? pozdrawiam

reszelanin 2013-08-02 17:10:57


6.

Nie jest to miejsce na przedstawianie naszej oferty, ale zrobię wyjątek. Przy przedłużeniu umowy na 24 m-ce i w połączeniu z inną usługą np. telewizją lub telefonem - to 45 zł brutto. Przypominamy , że w ostatnim czasie zwiększyliśmy prędkości , w tym przypadku z 8 Mb/s do 20Mb/s w . Pozdrawiam

biuro 2013-08-02 17:54:53


7.

hmm, telefon mi nie potrzebny z arkusa natomast telewizje mam z tunera co w zwiazku z tym?

reszelanin 2013-08-03 00:15:56


Komentarz

wróć do tematów forum

Światowy Dzień Serca i Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania – razem dla zdrowia i edukacji!

To już IV edycja tej akcji. Nasza biblioteka bierze w niej udział po raz III.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble