wróć do tematów forum

CMENTARZ

Komentarz

ela57 12-10-2014 godz 21:02

JESTEM W SZOKU WIDZˇC CO TAM SIĘ WYRABIA ZAMYSŁ DOBRY TYLKO KONCEPCJA BYLE JAKA CO TO MA BYĆ? ALEJKA CZY ŚCIEŻKA ZDROWIA?SCHODY !!!TO MA BYĆ BEZ BARIER ARCHITEKTONICZYCH.KTO WYGRAŁ TEN PRZETARG.?BZDURA GONI BZDURĘ .BRAK SŁÓW NA GLUPOTĘ.CZY W RESZLU JEST KTOŚ MYŚLˇCY?URZEDNICY -WYOBRAŻNIA?

1.

Błoto - Ľle, nowa nawierzchnia - Ľle... I tylko tym co tam odpoczywają wszystko jedno

sucho 2014-10-13 20:04:12


2.

Bardzo ładnie będzie, tylko trochę wyobraĽni.Nareszcie ktoś się tym zajął.Może trochę termin nie odpowiedni ale pewnie inaczej nie można było.Wytrzymamy dla efektu końcowego.

xyz 2014-10-14 13:48:55


3.

Nie oszukujmy się. wydatek 400 tys zł na te alejki to jest po prostu przesada.Trzeba było te pieniądze przeznaczyć na amfiteatr to nie byłby na 500 0sób tylko na tysiąc ake po co lepiej zrobić dwa gówna niż jedno dobrze

Lili 2014-10-19 22:15:51


4.

Nie oszukujmy się. wydatek 400 tys zł na te alejki to jest po prostu przesada.Trzeba było te pieniądze przeznaczyć na amfiteatr to nie byłby na 500 0sób tylko na tysiąc ake po co lepiej zrobić dwa gówna niż jedno dobrze

Lili 2014-10-19 22:15:51


5.

@Lili Nie wiem na jakiej podstawie chciałabyś robić amfiteatr na 1000 osób?? W ostatnich latach imprezy w Reszlu nie przyciągały aż tylu ludzi. Na dzień dzisiejszy ciężko jest też przewidzieć czy obecny amfiteatr odniesie sukces, bo zależy od zbyt wielu czynników, poczynając od tych zależnych od ludzi (jak dobór imprez, ich częstotliwość, dobór artystów) a kończąc na pogodzie (bo nawet jeśli zorganizuje się super imprezę, a pogoda będzie do bani to raczej nie przyciągnie zbyt wielu ludzi). Nie mniej na chwilę obecną amfiteatr w obecnej postaci jest rozwiązaniem optymalnym. Jeżeli zaczną do niego walić ludzie "drzwiami i oknami" to wtedy będzie zaskoczenie (ale jak najbardziej miłe). I jaką przesadę widzisz w wydaniu 400 tyś zł na alejki?? Wydaje Ci się, że pan Zdzisiek zrobiłby to wszystko za butelkę byczka?? Mylisz się i to bardzo. Zresztą z tego, co zdążyłem zauważyć to został też zrobiony cały system odwadniający. Jak zwykle, w tego typu inwestycjach, najdroższe i najcięższe rzeczy są nie widoczne na pierwszy rzut oka. Tak samo jak z budową dróg: wszyscy jęczą czemu takie drogie jest położenie kawałka asfaltu?? Problem w tym, że położenie samego asfaltu to nie jest taka droga i czasochłonna czynność, ale przygotowanie miejsca gdzie to można położyć już tak. Z tymi alejkami zapewne było podobnie. Ja się tylko dziwię dlaczego dopiero teraz to zrobiono?? Czemu nie było to wykonane 20 lat temu??

Barber_Shop 2014-10-21 13:18:39


6.

Alejki na cmentarzu tak wykonane to nie brak wyobrażni tylko brak zdrowego myślenia,amfiteatr porażka sama w sobie .Ale cóż zbliżają się wybory trzeba nam oczy zamydlić że jednak władze działają .A nóż uwierzymy znowu w obiecanki cacanki i obecni przy korytku zostaną .

reszelanka 2014-10-21 21:20:49


7.

a dlaczego przez 3 kadencje nie zrobiono tych alejek???no dlaczego?

orzel2 2014-10-21 22:08:58


8.

Jak zwykle wszystko be... be... be... czyli jak ktoś coś zrobi w nowej kadencji to też będzie mydlenie oczu.Ludzie więcej optymizmu.Reszel nam pięknieje i coś się robi i dobrze.Ja jestem dumna z takich działań.Wy też bądĽcie.

ania 2014-10-22 10:58:53


9.

W Reszlu wreszcie coś się ruszyło :) jako Mieszkaniec jestem zadowolony z obecnych inwestycji i nie wiem gdzie mieli oczy Ci którzy twierdzą że inwestycję są realizowane dopiero na koniec kadencji :) bo ja pamiętam ich nieco więcej i wcześniej ale może to tylko moje osobiste spostrzeżenie które będzie zignorowane jak wiele innych postów "zdrowego rozsądku " wcześniej :) przy okazji bardzo dobra impreza otwarcia amfiteatru jeżeli na każdej kolejnej będzie taka atmosfera to będzie naprawdę fajno ;) pozdrawiam

Bear_my_list_time 2014-10-22 15:27:23


10.

Jak nic nie robią to jest Ľle,a jak tylko zaczną coś robić to jest jeszcze gorzej. Nie jestem z Reszla, ale mieszkańcy powinni cieszyć się, że cokolwiek jest robione w tym mieście, nie ważne czy na koniec , początek czy w środku kadencji. Trochę wdzięczności!!!

niereszelanka 2014-10-27 09:23:27


11.

DO BEAR CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!CO MA AMFITEATR DO PSEUDO ALEJKI NA CMENTARZU! KAŻDA INWESTYCJA JEST NA WAGĘ ZŁOTA ALE TO MUSI SŁUŻYC STARSZYM I MŁODSZYM ,NA WOZKACH I MŁODYM MAMOM Z WÓZECZKAMI ITP.MMMMMMMMY¦LE ŻE ZIMOWˇ PORˇ SKRUPULATNIE BEAR BĘDZIE OD¦NIEŻAŁ KAŻDY SCHODEK-PONIAŁ?HYMN KU CZCI WŁADZY SPOKO

ela57 2014-10-27 20:15:58


12.

ludzie wezcie puknijcie sie w te puste glowy!!!!! nie dalo rady zrobic alejek innej formie jak tylko o zroznicowanym poziomie (czytajcie schody).... teren jaki byl kazdy widzial i bez skiteczna chec wyrownania go zmusil do takiej koncepcji... no niestety. grut ze jest cos zrobione

rico 2014-10-28 07:59:31


13.

ela57 za literowke przepraszam... jestes w szoku jak to w poscie glownym napisalas a moze w amoku chcesz skutecznie komus zaszkodzic???jak Ci nie odpowiada to masz cmentarz na Grodzkim Mlynie z alejkami pozal sie Boze tam sobie spaceruj ... puknac w glowe trzeba takich jak Ty ktorzy wiecznie narzekaja.. jak alejek nie bylo to pewnie zes trabila jak stara lokomotywa ze zeby sobie mozesz wybic ( jak nie masz juz panstwowych) a jak sa alejki to schody przeszkadzaja i o odsniezanie sie martwisz... paranoja!!! w d... sie takim przewracan z braku zajec!!!nie masz co robic -snieg spadnie,lopata w reke, w druga sanki,na nie wiadro i heja na cmentarz podzialac-pokaz wszystkim ze jestes myslaca (za taka sie uwazasz)i robisz cos dla ogolu a nie klepiesz paszcza

rico 2014-10-29 01:27:16


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble