wróć do tematów forum

Jaka ta cola była dobra.. :)

Komentarz

Karabin 09-03-2021 godz 21:33

A wy jak Reszelacy (ci normalnie zarabiający , nie zwracam się tu do naszej bogatej kasty z filiami w Ameryce która stać na podróż na księżyc i spowrotem ) reagujecie na ceny napojów w marketach? Jak dla mnie czyste zdzierstwo. W krajach o dwu i trzykrotnie większym PKB cola kosztuje nawet 3 zł mniej za butelkę w górę zależnie od dyskontu. Jako obywatel Polski C całkowicie już zrezygnowałem z kupowania coca-coli, bo faktycznie obciąża budżet. Wczoraj dla wyjątku strzeliłem sobie buteleczkę w sklepie przy drodze i zapłaciłem 9.50. haha . Nie śmieszne -.- Teraz Pan Morawiecki wyłoży czternastkę, więc głosy zostaną po stronie pisowcow w tym emerytowanym społeczeństwie. Niestety trzeba zdać sprawę że lepiej z nimi juz nie będzie. Ciągle wciskają jakieś gówna mydląc oczy, a ceny rosną i rosną i rosną i rosną.... I szczerze to boli mnie ten podatek cukrowy, bo cukier kocham tak jak cocacole. Ale niestety tutaj z minimalnej krajowej, co jest tu najczęstszą oferta zarobkową, to zwyczajnie na takie cuda człowieka nie stać.. I może bez coli da się żyć. Ale bez czego jeszcze ??

1.

Poczekaj jak dołożą jeszcze kaucję za plastikowe butelki ;)

no-one 2021-03-09 23:01:02


2.

No a będzie tylko coraz gorzej .

kuba 2021-03-10 05:07:54


3.

Pitolisz jak patologia ,nie podoba ci się w Polsce droga wolna nikt nie będzie za tobą płakać tylko nie pitol że to wina rządu o podatku od cukru z tego co wiem to twoja ulubiona POtologia zgodziła się wiele lat temu na taki zapis w Brukseli by nam dowalić w kwestii nie tylko cukru ale i emisji CO2 a teraz to skutki tego waszego lizania zadków unijnym biurokratom.Reszel może i jest małym miasteczkiem ale nie musisz przypominać ludziom że z braku pracy żyją z zasiłków,to twoi współplemieńcy z SLD zniszczyli to miasteczko,zamknęliście wszystko ;kolej,zakłady pracy,szkoły szpital a teraz mądrzycie się że wy pracujecie a reszta to patologia,to wy jesteście patologią bez przyszłości i dlatego tak skończyliście że dostajecie kopa przy urnach wyborczych a teraz liczycie na zapomnienie tylko że my pamiętamy wasze grabieże i zawsze będziemy przypominać wam hipokryci.

Halina 2021-03-10 06:59:55


4.

Kuba weź Ty się wyprowadź na... Kubę. Nie truj du.y, głupimi uwagami.

zasmucony 2021-03-10 07:48:54


5.

Wcale nie głupie. Koledzy pisowcy

Karabin 2021-03-10 15:47:34


6.

Naczelna obrończyni PiSuarów jak zawsze w formie :D.

Żanet Kaleta 2021-03-10 16:01:51


8.

6 Psy szczekają karawana jedzie dalej,widać że prawda doprowadziła do bólu d..y

Halina 2021-03-11 17:09:37


9.

Zasmucony - Bujaj wory , mam prawo do wypowiedzi i niezadowolenia. A wyjade jak będę chciał, A że to jest Polska A ja jestem Polakiem to oznacza że to jest mój dom i mam prawo do życia w nim .

kuba 2021-03-11 21:20:29


10.

Ale się Halina przebudziła . Dobrze, że oni już są skazani na porażkę . Ale wciąż jest duża szansa że pogrąża nas jeszcze zanim opuszcza stołki.

Karabin 2021-03-12 09:31:45


Komentarz

wróć do tematów forum

Nowe tablice do wyliczania emerytur

GUS opublikował nową tablicę trwania życia na podstawie danych o śmiertelności za 2023 r. W ubiegłym roku odnotowano 408 tys. zgonów, czyli mniej o 39 tys. niż w 2022 r. - Można powiedzieć, że pod względem liczby zgonów dopiero teraz ostatecznie wyszliśmy z pandemii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble