wróć do tematów forum

Już mnie nic nie zdziwi w tej mieścinie

Komentarz

Pomorski młot na lew 13-12-2020 godz 17:19

Przyjechałam odwiedzic rodzinę i dowiedziałem się że podczas tak zwanego "strajku kobiet" w tej mieścinie kilka osób zorganizowało poparcie dla anarchistów i lewaków. Ludzie wy dzięki władzy Zjednoczonej Prawicy jeszcze żyjecie. Klękajcie i ręce do Boga że macie władzę PiS bo za złodziei z PO-PSL mieliście taką biedę że myślałam obyście tylko się na wzajem nie zaczeli zjadać z głodu. Zero pracy, zero socjalu równało się wegetacji. Żebraniem pod sklepami 10 gr. i zbieraniem złomu. Nie wiem czyje to dzieci dawały poparcie dla lewactwa, ale domniemuję że reszelskich komuchów którzy jeszcze depczą tę ziemię i zatruwają powietrze. Dla rudego tuska i jego popleczników byliście polską "B" czy tam nawet "Zet" ,a tu coś takiego prezentują mieszkańcy zapomnianej przez Boga mieściny ? Niedorzeczne. Ja osobiście mieszkam w pomorskim, żyję w pięknym mieście w dostatku, mam piękny duży dom i jeżdzę luksusowym autem zatem dla mnie kto będzie rządził w Polsce z mojego ekonomicznego punktu widzenia nic się nie zmieni. Ale pamiętam czasy jak mieszkałam w tym miasteczku i tą beznadziejność. Dlatego proszę o refleksję mieszkańców ażeby nie prezentować tej wywrotowej lewackiej, tęczowej, feministycznej, idei. Pamiętajcie że takie mieścinki żyją jedynie dlatego że rządzi PiS.

1.

Prawda taka jest jak piszesz. My tu nie mieli internetu i bieda była.My brali w zeszyt w sklepach.A tera jest dobrze.Te ludzie co się zbierali to tenczowe towarzystwo, rastamany i ćpajo pewnie.Nikt ich nie wychował tak jak trza.Plujo na kościuł.Dzieciory komuchów.Jakby Pis nie urzędował to my by tu pomarli.

Reszelanka 2020-12-13 19:48:34


2.

A wiesz ,ze ten socjal zabierany jest dla osób pracujących? Teraz lepiej maja osoby nie pracujące... patola bawi sie w najlepsze :)

Gohan 2020-12-14 02:32:38


3.

A co ma PiS do tego jakim jeździsz samochodem, albo gdzie żyjesz. Nic dobrego nie wnieśli człowieku oprócz 500+ , ale za to są skoki cen i podatkow i na tym i tak majątku nie urobisz. Najwyżej zupy nagotujesz na tydzień. Co ty oczy masz w d***e ?. Co tu się zmieniło?? Ze pracy więcej? A co to jakiś zakład nowy powstał? Polska B, a teraz A?? Hahahaha. Z Reszla nie ma autobusow żeby do pracy dojechać, której na miejscu nie ma . Minęło 30 lat a do Biskupca w zimę to i autem nie dojedziesz bo kleją jedna dziurę dekadami aż zajrzy do jądra ziemi. Zawsze było lepiej w dużych miastach niż u nas. Nic Kaczorowi nie zawdzięczamy. Nawet nasz park powstał ze sponsoringu UE. Wszystko cokolwiek powstaje, powstaje pod szyldem UE. A oni chcą z uni sp***c, robią z nas buraków i wyludzaczy. Teraz biorą kolejne miliardy na przemianę energetyki. I co zrobią za te pieniądze. Wiatraki na Bałtyku postawią hahahahaha. K*** otwórzcie oczy. Potrzebna jest totalna transformacja rządu to jedno. Ale kaczory to niech na bagnach zostaną, ewentualnie na księżyc .

Djdhgs 2020-12-14 07:01:11


4.

Tylko dziwnym trafem, jak pisiory rządzą w powiecie to zaczęlo coś się ruszać i u nas. Od "peło" natomiast mamy piękny kwiatek na krasickiego. Popytajcie o starostę Mordasiewicza i wygooglajcie sobie na jakiej synekurce siedzi m.in za zaorywanie "Reszela".

luty 2020-12-14 09:41:58


5.

Tutaj istotnie należy oddać rację dla stwierdzenia że ta władza jest nazbyt chojna dla reszelskiej patoli która co gorsza się niekontrolowanie rozmnaża. Żyje to w gorszych warunkach niż hodowlane zwierzę w niegdyśiejszych PGRach, nie dba o nic i tylko chleje, ćpa i się rozmnaża z taką niedomytą karyną bez zębów. Za dobrze mają na gatnku państwa czyli naszych podatkach. Ja osobiście popieram tę władzę, ale socjal do weryfikacji tym naprawdę potrzebującym.

Damessa 2020-12-14 17:56:20


6.

Przecież Reszel nadal jest Polską B czy nawet Z, niezależnie od władz w kraju. To miasteczko jest odcięte od świata, ale nie dziwi mnie to, skoro ludzie ciągle głosują na burmistrza-widmo i innych starych nauczycieli.

ToJa 2020-12-14 18:55:15


7.

Popatrzcie ludzie z rozumem ile było długu publicznego wcześniej a ile teraz czy to jest dobre dzieci i wnuki bendą to spłacać pomyślcie co piszecie zabierając dziś 500 plus giną co niejedni bo z tego źyja a praca wykształcenie dzieci gdzie? aby dziś

2020-12-14 19:07:22


8.

Dokładnie. To jest droga do nikąd. Takie pieniądze powinny być pchane w inwestorów. Zmniejszyć podatki , zus. To napędziło by gospodarkę, zarobki by poszły do góry. Ale po co. Dajmy 500+ i niech dzieci robią siedzą w domu i głosują na nas . Żeby tylko utrzymać się koryta, z którego czerpią krocie a ludzie robią za niecałe 2 tysiące .masarka

Few 2020-12-14 21:40:15


9.

Tak inwestor będzie pchał w płace dla ludzi. Dobre. Prędzej w inwestycje lub w dobra konsumpcyjne dla siebie lub rodziny, które wrzuci dodatkowo w koszta. Za poprzedniej władzy Ci nasi reszelscy ludzie pracy co tak zazdroszczą patoli wegetacji z 500+ i darów z mopsu, dymali za 1400 + nadgodziny o ile mieli pracę. Większość roboli w Reszlu ma podstawę niewiele ponad płaca minimalna. Policz sobie jaka była była za rządów liberałów a ile za pisiorów. Ja wiem, że tvn czy serial na wspólnej tego nie pokazuje. Zacznijcie rozglądać się wokół, pogadajcie z ludźmi face to face. Najpierw wycieczka do Annowa. Niespełna 3 km od biedry.

luty 2020-12-14 23:01:11


11.

A co skończyłeś oglądać na wspólnej rok temu ?

Rzymianin 2020-12-15 13:45:24


12.

I co PIS ci to sprezentował? Ty idioto.

Narezanyruchacz 2020-12-15 13:46:40


13.

A co piszesz dał z naszych podatków ememrytura zasłużona a pieniadże małe myslcie co piszecie

2020-12-15 21:30:09


14.

Halyna, wszyscy wiedzą, że to Ty. Nawet zmiana nicku Ci nie pomoże ;)). PS Przyjechałam? Dowiedziałem? Zdecyduj się, ty pomorski lwie (lwico?).

Wielbiciel makreli 2020-12-16 10:03:17


15.

Masz mnie łał kapitan żbik z MO Wielbiciel rybiego zapachu swojej dziewczyny nam się moi drodzy i kochani uruchomił.

Ginekolog z zamiłowa 2020-12-16 15:26:47


16.

Halyna to jakis Troll :D Czyli pewnie jakis patus siedzacy i znudow wymyslajacy te tematy tylko po to by zablyszczec i sie dowartosciowac :D Koles jak nie tak to tak a jak juz przesadzi to zmienia nick i dalej to samo :D

Wielbicielka makreli 2020-12-16 20:39:24


17.

Najpierw był wielbiciel makreli teraz już jest wielbicielka. Ty rano jesteś kobietą około południa mężczyzną, po południu kotem, a wieczorem rowerem pomalowanym na tęczowo bu ha ha. I coś chyba za luksus uważasz makrelę bo tania. Ja jadam tylko łososia i kawior ty pozostań przy makreli.

Junior syn Seniora 2020-12-16 22:58:53


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak działają płatki pod oczy?

Płatki pod oczy stanowią specjalistyczne kosmetyki, które wyróżniają się wyższą intensywnością działania w porównaniu do preparatów tradycyjnie stosowanych do okolic oczu. Podobnie jak maski czy serum do twarzy, opierają swoje działanie na zaawansowanych formułach, które dostarczają skórze skoncentrowanych składników aktywnych. Dzięki temu, płatki pod oczy gwarantują dogłębne nawilżenie, odżywienie oraz ujędrnienie, odpowiadając na potrzeby nawet bardzo wymagającej skóry. Jak wybrać i aplikować płatki pod oczy?

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble