wróć do tematów forum

KOSZMAR ŚMIECIOWY

Komentarz

Mieszkaniec 03-01-2020 godz 14:13

Witam co do segregacji odpadów komunalnych to chyba radni mają cos nie tak. A jak tak niech postawią dla każdej rodziny pojemniki, bo jeden będzie segregować a dziesiąty nie. Jak były wybory na radnych to ulica nie można było przejść, bo mieliby być za ludźmi i dla ludzi służyć. I tak nasze społeczeństwo żyje biednie. Kochani radni sobię nie żałują, choć wciąż nie ma kasy sobie nie żałują.

1.

A kto mi da te zabawne worki? Się wkurze to wypiernicze te kabany spod domu a śmieci będę w piecu palił. Pozdrawiam. I dziękuję dla wpk, za to że kominy nie były czyszczone od jakichś 3 lat. Reszel to martwe miasto. Jedynie co którzy Wyjazd robią za granicę i kupują mieszkanie żyją jak ludzie. My to dla was gorzej jak zwierzęta. Ludziom żałujecie. Wolicie rakowcow dokarmiac którzy i tak umra za jakiś czas i psy w pudwagach. A takie Michały umierają z wychlodzenia. Walić takie społeczeństwo. Nie macie za krzty humarnitalnosci. Prawo ponad prawem.

Karma 2020-01-03 18:03:27


2.

Nie nazywaj kogosrakowcem bo ciebie ta choroba nie dopadła nie źycze ale myśl co piszesz obrazach chorych ludzi człowieku

2020-01-03 18:50:44


5.

Gówno wiesz i gówno jesz. Pokazać Ci zdjęcia rtg swoje. Typie ja znam 20 latków co chorują na raka. Jeżdżą na chemie na promieniowanie. Codziennie w Olsztynie są na ulicy wojska Polskiego. A jak nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj. Idź lepiej o marzenie spekuluj Januszu.

Rakowiec 2020-01-06 13:37:33


6.

Hej mądry człowieku tj Rakowcu pomysł co piszesz jak już to na cheminteresie lub naświetlanie i ja nie Janusz pomysł co piszesz

2020-01-07 12:09:51


7.

Na chemioterapie mądry człowieku

2020-01-07 13:23:46


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble