wróć do tematów forum

KTO WIE

Komentarz

janko 10-06-2009 godz 08:52

KTO WIE KTO JEST TEN Pan nowy dyrektor szpitala ponoć robi tu niezłe czystki-zmęczyła go nagonka polityczna na szpital w Kętrzynie /z internetu/,wiec przyszedł tu pozamiatać...

1.

to jestem ja

jaaaa 2009-06-10 10:05:54


2.

O widzę, że ktoś podszywa się pod mój nick,no no no.

janko 2009-06-10 10:16:33


3.

no ja słyszałem ze niezły hardcor z niego!

xxx 2009-06-11 17:45:51


4.

Pogonić goscia z Reszla rozpieprzaył szpital w Kętrzynie, to go dali do Reszla by zrobił to samo ,ponoć zatrudnił prawnika za ponad 3000 zł nie wiadomo po co ,a może zatrudniłby, ze 2 opiekunki do chorych ,to jest pilniejsze za te pieniądze.Dlaczego pozwala się na takie praktyki.Gdzie dobro chorych.

janko 2009-06-11 20:53:18


5.

dobro chorych jest widoczne wtedy gdy sami trafiamy do szpitala lub ktoś nam bliski.Nie chciałbym wtedy przygladac sie ,że ze względu na oszczędności -jedna osoba na dyżurze przechodzi sama siebie ,żeby zdązyć każdemu pomóc-choćby bardzo chciała to i tak nie da rady,a dyrektor w to miejsce bierze pewnie-ze wzglendu na oszczędnosci tylko.. 3 razy wiecej niż ten prawnik.Jak to sie trzeba zasłużyc i czym..

lexmark 2009-06-12 16:32:02


6.

Prawnik potrzebny ,żeby wybronił Jego niedobre praktyki....po co opiekunki ,pielęgniarki ,salowe ,wystarczy prawnik i umowa z firmą pogrzebową i można działać.Podstawowe działanie skupia się na średnim personelu.Po co 2 dyrektorów na taki szpital.Wystarczą oddziałowe.Te etaty dyrektorów i prawnika zlikwidować ,a wzmocnić poprzez nowe zatrudnienie pozycję pielęgniarek i opiekunek.

tesa 2009-06-13 12:22:17


7.

Zgadzam się,to co juz nie wygodne w Kętrzynie oddają nam na prowincje-tu ludzie /myślą/ ze nie świadomi to nic nie powiedzą.Ten szpital to tylko jedno skrzydło-ile moze być pacjetów-ok 50?,i na tylu chorych takie koszta...drogi dyrektor i prawnik..to gdzie tu oszczędnośc????, na tych biednych ludziach i zwalnianych pracownikach.Reszel jest za biedny na takie wydatki..wykorzystają nas do cna ,doprowadza do upadłości i znikną..trzeba reagować u naszych władz-przede wszystkim zatrudnić personel pomocniczy do opieki nad chorymi,bo to dla nich, a nie po to by ktos obcy ,kosztem naszych bliskich, sie bogacil-chetni do pracy są tylko zatrudniac nie chca,

lexmark 2009-06-13 17:02:57


8.

Jak można za przysłowiową złotówkę przejąć taką placówkę jak w Reszlu? To wie jedna pani minister,Kopacz się nazywa..podejrzewam że tak się stanie z naszą placówką(łakomy kąsek).Pan Osipiuk,był za dobrym gospodarzem,więc trzeba go było usunąć.Tak ja to widzę.

patriot 2009-06-14 22:56:38


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble