wróć do tematów forum

Kebab

Komentarz

Rob.on 30-07-2020 godz 19:20

Niestety,nie polecam kebaba na Podzamczu. Brak konkretnej ilości miesa, bulki niedopieczone.dodzwonic się ciężko a jak jakimś cudem się uda to człowiek głodny i pyta się mniej więcej ile czasu ma czekać,to mimo wszystko usłyszy: mam dużo zamówień, będę dzwonić. Brak organizacji i chęci do pracy.

Reklama

1.

Ciężko się dodzwonić? Za każdym razem gdy dzwonię, odbierają za pierwszym razem. Nigdy nie trafiłam na niedopieczoną bułkę czy za małą ilość mięsa. Obsługa bardzo miła, polecam z całego serca. Pozdrawiam. :)

XYZ 2020-07-31 00:29:59

2.

Kebab jak kebab nie lepszy nie gorszy co do mięsa fakt kilka razy było dziwne w smaku ale to było 2-3 lata temu od tamtej pory jest ok fakt przy normalnym kebabie ilość surówek jest porażająca ale co tam co do zamawiania przez telefon nie wiem nie korzystałem ale ogólnie widziałem ze telefony dzwoniły i zawsze ktoś odebrał

ja 2020-07-31 06:37:15

3.

Znam to. Tego nie są sie jeść, przez te surówki aż mam mdłości, jedyne co to stripsy są ok,ale cena też kosmiczna Jak na taki kubelek

Ona ona 2020-07-31 08:32:34

4.

Ostatnio spróbowałem Kebsa z " kurstaka " ,nawet spoko .

Qhr 2020-08-04 12:25:48

5.

No jak mają dużo zamówień to co się dziwić? znaczy że dobre żarcie mają i tyle. Jakby nie dobre było to zamówień by nie mieli. Ja tam czekam bez narzekania. Wiem ze smacznie i się najem. Warto. Poszedłem w weekend to ludzi zgraja w środku i na zewnątrz i jeszcze Pani pokazała cała tabele zamówień. W 5 minut to do biedry idźcie po gotowce i z głowy.

pawloski 2020-08-05 23:30:47

6.

A kto tu pisze o 5 minutach, chodzi o podanie mniej więcej czasu oczekiwania a nie ostatnio dodzwonili sie po godzinie Jak już człowiek zapomniał o tym i poszedl cos zjeść. Chyba kebsa zamawiasz Jak jesteś głodny a nie jako przekąskę nie.

Dopawlosia 2020-08-10 09:51:50

7.

Taaa i oleją wszystkie zamowienia i zrobią Tobie bo jesteś głodny. Logiki trochę. Wszyscy czekają.

pawloski 2020-08-11 06:41:16

Komentarz

wróć do tematów forum

Korzystne przeliczenie dla rocznika 1953

Ubezpieczeni urodzeni w 1953 roku doczekali się ustawy zmieniającej, wykonującej wyrok Trybunału Konstytucyjnego z dnia 6 marca 2019 r. Mogą na jej mocy ustalić wysokości emerytury powszechnej po raz pierwszy lub ponownie przeliczyć wysokość emerytury, a także renty rodzinnej bez pomniejszania o sumę kwot pobranych emerytur wcześniejszych.

wiecej...

Reklama