wróć do tematów forum

Kiedy powstanie jakiś duży zakład pracy w najbliższej okolicy?

Komentarz

Gerald 05-05-2020 godz 17:57

Jakaś firma, fabryka, magazyn? Cokolwiek żeby można było godnie żyć.

1.

Zatrudnie tynkarzy 13zl/h, murarzy 14,5zl/h, pomocnikow bez kwalifikacji 8zl/h Praca delegacja lub okolice. Zdrowi, silni bez nalogow. Chetni pisac lub dzwonic 506396603

Budimeksreszel 2020-05-06 11:51:17


2.

Dlaczego 8 zł na godzinę to jest wbrew ustawie o najniższej gwarantowanej płacy,Reszelacy nie dajcie się wykorzystywać bo takie stawki to gnój nie uczciwe traktowanie pracownika

Halina 2020-05-06 14:42:15


3.

W Reszlu nie ma planów na powstanie zakładów pracy a w okolicy to dojazdy nie są odpowiednie z Reszla a nie każdy ma samochód i koło zamknięte.Reszel się starzeje ,młodzież opuszcza z wyżej wymienionych powodów miasteczko i nie wraca już,pozostaje wegetacja Gmina nie stara się o nowe miejsca pracy nie stwarza warunków nie aplikuje o dodatki rządowe ,mieszkańcy zostali sami ze swoimi problemami.Za 10 lat to będzie jeden wielki dom starców ale nie spokojnej starości tylko ciągłe problemy by się utrzymać

Halina 2020-05-06 14:50:52


4.

Czy ja dobrze widze? 8 zl za godzine pracy? To pracownicy zza wschodniej granicy nie chca za tyle pracowac. Ladnie swoj na swoim oszczedza... pieknie... no coz, daleko nam jeszcze do stylu zachodniego.

businesman 2020-05-06 17:33:07


5.

Chetni sie zawsze znajda.

janekkos102 2020-05-06 19:35:29


6.

Ogłoszenie o pracy Budimex Reszel jest jawnym łamaniem praw pracowniczych i takie oferty są prubą wykorzystywania pracowników.To jest chore by coś tak obrzydliwego wystawiać i myśleć że Reszelacy są niewolnikami,niestety trzeba zgłosić tego pracodawcę do inspekcji,bo za ciężką pracę pracownik ma prawo do godnego wynagrodzenia i musi z tej pracy wyżyć a z tego wynika że musiałby pracować po 16 godz by zarobić najniższą krajową,to nie oferta pracy to czysty wyzysk i niewolnictwo.

Halina 2020-05-06 23:11:37


7.

W związku z wieloma zapytaniami o pracę, jesteśmy skłonni zwiększyć stawkę do 8,5zł/h dla pomocnika. Proszę mi wskazać firmę która dziś w czasie wirusa zatrudnia i jeszcze ponosi cenę. Nie uważamy, że proponowana stawka jest niewolnicza dla osób które z reguły nie umieją nic konkretnego w budowlance, praca ogranicza się do noszenia materiałów, worków gruzu, pomoc fachowcowi, kopanie, kostka. 8,5 x 10 x 26 = 2210zł.

Budimeksreszel 2020-05-07 14:41:35


8.

Budimexreszel według ciebie skoro jest koronawirus i z pracą jest jak jest możesz według swego widzimisię ustalać stawki torsji idzie dostać czytając twoją wypowiedz minimalna stawka to 13 zł na godz nie istotne komu może być ktoś świniopasem a te 13 musi otrzymać takie mamy prawo a jak będziesz cwaniakował i się wywyższał ponad piedestał to dam ci pewną sugestie firma Kampo nawet jakby dawał pracodawca 20 zł na godz nikt nie pójdzie tam pracować szufladkując ludzi w przedziale ze ktoś jest zerem nic nie umie to można mu zapłacić 5 zł świadczy o pewniej ułomności intelektualnej którą posiadasz

ja 2020-05-07 20:23:53


9.

Budimex to jest śmieszne że mówisz o pracowniku pomocniku że nic nie umie,trzeba się znać co i ile dodać do zaprawy czy innych prac siłowych to też ciężka praca ,nikt za pół darmo nie będzie wam robił bo nikt nie zmniejszy mu opłat czy cen żywności.Tłumaczenie że KORONAwirus i że ludzie nie mają pracy jest bzdurą bo nie masz prawa zaniżać najniższej gwarantowanej stawki,to jawna kradzież a delegację same w sobie kosztują.Chłopcy jeżdżą w delegację do Olsztyna i na rękę mają 700 zł tygodniówki plus dieta plus kwatera lub zwrot za paliwo.Tak że szukaj idiotów gdzie indziej ,Reszelacy nie debile żyć też chcą,nie masz kasy rób sam i nie poniżaj bo to się mści w dwójnasób.

Halina 2020-05-07 20:55:37


10.

Czytając pana biznesmena który tłumaczy zaniżone stawki koronawirusem jestem pewny że mamy do czynienia z krętaczem i osobą bezduszną myślącą że Reszelacy nie znają przepisów,otóż nie panie biznesmenie,obniżka dochodów z pracy Nie dotyczy najniższej krajowej a to co proponujesz nijak ma się do realnego życia.Nikt nie zostawi rodziny by pracować na delegacji jeśli nie będzie mógł utrzymać swojej rodziny i siebie.To jest chore i pruba wykorzystania sytuacji reszelaków za grosze...jest nikczemną,jeśli ktoś pracuje u tego (biznesmena)to niech zgłosi to do sądu pracy i do fiskusa,tam będą wiedzieć jak potraktować tego panoczka.

Halina 2020-05-07 21:35:13


11.

Ujadaczą dziękujemy za opinię na temat prowadzenia biznesu, z udzielonych porad nie skorzystamy. Nie bawimy się w wysokie stawki, żeby pozniej je obcinać z byle powodu, takie są tutaj stawki za pracę i takie wynagrodzenia. Jak się chce >13zł to było trzeba iść do szkoły, a nie na nią pluć, wyjechać lub ew. otwórzcie firmę i posmakujcie tego chleba jaki słodki. Kończymy rekrutację, na szczęście mamy komplet znaleźli się chętni do pracy, a nie wieczni bezrobotni i bajkopisarze. Sprawdźcie czy was nie ma w kolejce po zasiłek.

Budimeksreszel 2020-05-08 12:54:46


12.

Nie to, że ludzie "ujadają", tylko wypowiadają się, bo nie umieściliście tego czegoś (ogłoszenia?) jako ogłoszenie, tylko jako post na forum, a na forum wolno komentować i oceniać każdemu. Tak wiem, smutne to, bo powinno się was wychwalać pod niebiosa, że dajcie ludziom zarobić i nawet by dać zarobić oszczędzacie na umieszczeniu ogłoszenia wrzucając post, ale mam nadzieję, że czasy wolnego słowa się nie skończą. Dla mnie akurat możecie się nie "bawić" w wysokie stawki i zapewne tak jest, bo jeżeli dla was 13zł. to jest wysoka stawka, to zastanawia mnie tylko jedno, a mianowicie kto tam jeszcze pracuje poza osobą rozpisującą się na forum? Drogi Panie, słowa typu "trzeba iść do szkoły, a nie na nią pluć" to chyba pan z jakiegoś bliskiego panu schematu wyciągnął, bowiem nie każdy "pluł" czy "pluje" na szkołę. Każdy człowiek jest jednostką indywidualną i jako takie indywiduum powinien być postrzegany. Jeden nie chciał chodzić, a inny może nie miał za co dalej swojej życiowej kariery rozkręcać i kształcić się, jeszcze inny możliwe, że miał dom jaki miał, bo taki mu ktoś niestety dał i ze smutkiem szedł przez życie będąc osobą pracowitą i uczciwą. Nie mierzmy wszystkich jedną miarą. Może to pana zszokuje, ale ja w życiu więcej wartościowych i bardziej pracowitych osób poznałam w kręgach których edukacja zakończyła się na podstawówce, bądź zawodówce, a nie właśnie w kręgach jakich się obracam, czyli osób mających studia już dawno za sobą, gdzie większość znanych mi osób to są po prostu nieroby znające życie od strony czysto teoretycznej (czyt. książkowej - jezeli wie pan o czym mowa) Pozdrawiam i współczuje tym którzy muszą z panem pracować. p.s. Jeżeli chciałby pan mnie spytać o kolejkę po zasiłek, to powiem panu z ręką na sercu, że w przeciwieństwie do pana, ani razu w życiu nie musiałam tego robić.

Anita 2020-05-08 13:31:18


13.

Budimex reszel czytając twoje wypociny to zal zwieracz ściska rekrutacje ? dobre sobie kpisz z ludzi czy sam kpiną jesteś nie wiem jakbym szukał i nie wiem w czym czegoś takiego jak Budimexreszel nie ma nie istnieje wiec jakbyś szukał kiedyś ludzi do firmy krzak lub widmo to szukaj pod MOPSEM pajacu

ja 2020-05-08 14:54:58


14.

Budimex pan za to skończył gimbazę i z trudnościami a nie znając ludzi wyzywa od nieuków widać że chamstwo i słoma z butów wystaje a z pracownikami to tak dobrze nie masz więc możesz sobie pomarzyć,sam zapierniczaj reszelaków nie barany swój rozum mają i takich biznesmenów szerokim łukiem omijają,powodzenia ha ha.

Halina 2020-05-08 18:46:31


15.

Prędzej kolej przywróci pkp i o 12 zaczną na trąbce z wieży grać niż tu cokolwiek dużego powstanie. Jedyne co mamy duże to zamek i od tylu wieków nikt z niczym tego nie prześcignął!

Zbyszek ze Staszków 2020-05-10 03:04:33


16.

Na kolana plebsie i pozycja do zbierania ryżu, bez nas przedsiębiorców nie ma nic. Plebs nawet poprawnie napisać nie umie, a głowę podnosi powyżej wody.

tanajnoreszel 2020-05-10 19:50:18


17.

Na kolanach to teraz tacy jak ty będziecie przedsiębiorcy im dłużej to trwa tym więcej bankrutów będzie pamiętaj panie przedsiębiorco bez pracownika nie be będzie żadna firma istniała jak ty tego nie wiesz i nie rozumiesz to pewnie przed mopsem po zasiłek się spotkamy

ja 2020-05-12 06:41:42


18.

Tanajno to łajno i śmierdzi brudem.Sam będziesz prowadził firmę krzak bo takich chamów nikt nie będzie tolerował i pracował za grosze,upadniecie jak większość pseudobiznesmenów co chciało robić niewolników.

Halina 2020-05-14 13:58:34


19.

Możecie mi umyć lampy w moim bmw x5 2020, za 250tys. robole.

biznesmenRel 2020-05-15 08:21:44


20.

Taaaa pewnie chyba w Pasacie 30 letnim jaki posiadasz

ja 2020-05-16 06:35:54


21.

biznesmenRel jak za 250tys to moge ci umyc te lampy,tylko taka kase to mi potem gotowka dasz? No a tak na powaznie to wez juz dziecko tego resoraka odstaw do gablotki i wez sie za robote :-)

MalarzSufitowAkfarel 2020-05-21 11:43:59


Komentarz

wróć do tematów forum

Nowe tablice do wyliczania emerytur

GUS opublikował nową tablicę trwania życia na podstawie danych o śmiertelności za 2023 r. W ubiegłym roku odnotowano 408 tys. zgonów, czyli mniej o 39 tys. niż w 2022 r. - Można powiedzieć, że pod względem liczby zgonów dopiero teraz ostatecznie wyszliśmy z pandemii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble