wróć do tematów forum

Kiedy powstanie jakiś duży zakład pracy w najbliższej okolicy?

Komentarz

Brajan 28-05-2020 godz 12:42

Jakaś firma, fabryka, magazyn? Wie ktoś coś? Szukam pracy i nigdzie w okolicy na nic ciekawego nie natrafiłem. Nie chce kokosów, po prostu normalne pieniądze, by na bułkę i rachunki starczyło. Wystarczy mi na początek 3000 netto (praca może być 3 zmianowa) Proszę o konkretne informacje, bądź poważną ofertę pracy.

1.

Reszel to upadłe miasteczko tu nic nie powstało od 30 lat,raczej co upadło i co jeszcze upadnie lub zniknie z tąd .Marazm,brak perspektyw rozwoju,brak dojazdów ,teraz to i do Kętrzyna tylko niektóre z reguły niepasowne godziny a do Olsztyna nie ma już dojazdów bezrobocie najwyższe i co tu jeszcze oczekiwać,burmistrz nie interesuje się potrzebami mieszkańców bo i po co im żyje się dobrze a my zostaliśmy sami,nawet do lekarzy specjalistów w Olsztynie nie ma jak dojechać ani wrócić.To koniec,nie ma już nic,to koniec,nie ma za co żyć,to koniec młodzież ucieka i nie chce wrócić już,dom starców i marazm aż trudno i nie chce się tu dalej żyć.Jeśli jesteś młody to lepiej wyjedź szukać szczęścia czy możliwości rozwoju,Reszel upadł już.

Halina 2020-05-31 13:07:44


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble