wróć do tematów forum

Komitet PIS w Reszlu

Komentarz

omar 15-06-2010 godz 21:20

Co Wy na to drodzy mieszkańcy Reszla, że w naszym mieście powstał komitet PISu? Radować się, czy smucić?

1.

A czy nie jest tak, że każdy kandydat na prezydenta ma swój komitet wyborczy, w Reszlu również?

Sancho 2010-06-15 21:32:44


2.

Super przecież i SLD ma i PSl, więc czym się niby gorszyć.każdy ma prawo.Jest Demokracja.

reszelos 2010-06-15 21:38:16


3.

Nie podniecajcie się tak nic to nie da,każdy chyba i tak ma swoje zdanie.Przepychanki słowne nic nie dadzą.Już niedługo niedziela i się okaże.Co do PISU to ta partia działa w Reszlu od dawna.Poparcie można dawać z tego co wiem wszystkim kandydatom.Pewnie i w tym przypadku tak jest.Sam dałem popracie dwóm kandydatom.Niech mają.Wyniki powiedzą czy się przydałem.

janko 2010-06-15 22:01:50


4.

Następny prowokator "zarzuca ciekawy" temat.

SpecNET 2010-06-17 22:23:40


5.

Myśle że to super sprawa z tym komitetem. Ludzie przynajmniej mieli odwage powiedzieć że popieraja PiS. Ja się do nich dopisuje bo trudno się w Reszlu przyznać że się ich popiera. Podziwiam tych ludzi za odwage, bo sama bym jej nie miała aż tyle. Szkoda że ta Pani Beata Kilanowska napisała takie rzeczy w tej gazecie. Jak horagiewka gdzie jej wieją tak się zmienia. Tej Pani nie podziwiam bo to podobno nie pierwsza jej taka akcja że się podpisuje pod czymś a potem się wypiera że ona nie i szuka sensacji. Pokaszcie że mamy demokrację i każdy ma prawo do swoich poglądów czy to PiS czy PSL czy PO i że Reszelacy się nie wstyudzą swoich poglądów.

tancereczka 2010-06-29 22:50:33


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble