wróć do tematów forum

Koncert w "Rycerskiej"

Komentarz

Roman 20-12-2010 godz 18:58

Jako główny inicjator przedsięwzięcia chciałbym poinformować odwiedzających reszelskie Forum, że dnia 29.01.2011 r. w restauracji "Rycerska" odbędzie się koncert uczestników programu "Mam Talent", Piotrka Lisieckiego i Joanny Klejnow. Duet ten rozdzielono na etapie eliminacji, mimo, że wypadł dość dobrze. Piotrek ostatecznie samotnie dotarł do Finału, ale tam przegrał z Kamilem Bednarkiem. Mimo wszystko, pozytywnie wpłynął na muzyczne odczucia Polaków, czym zyskał sobie dość szerokie grono fanów. Na co dzień Piotrek z moją kuzynką Asią Klejnow tworzą duet, który zwie się "Shyja". Grają koncerty po różnych lokalach przyciągając na nie coraz większą liczbę osób. W ich muzyce czuć przede wszystkim naturalność. Proste gitarowe chwyty, dwa różne głosy, jedno przesłanie... Postanowiłem sprowadzić ich do Reszla.:) W porozumieniu z restauracją "Rycerska", która należy do firmy "Pelcowizna" udało się ustalić termin koncertu. Będzie to 29.01.2011 (sobota), godzina 19:00. Jako, że lokal może pomieścić nieco ponad 100 osób wprowadzamy przedsprzedaż biletów, żeby ktoś, kto przyjdzie na koncert nie poczuł się urażony faktem, że zabrakło "miejscówek". Bilety w cenie 10zł niebawem do nabycia w "Rycerskiej". Mam nadzieję, że koncert wypali i wszystko będzie "cacy".:) W Asi i Piotrka, swoim oraz restauracji "Rycerska" serdecznie zapraszam na koncert! ps. Niebawem w mieście pojawią się plakaty z informacją o tym wydarzeniu.

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble