wróć do tematów forum

Koniec z PSLem niemawidze fałszywych ludzi jakimi jesteście .

Komentarz

Wojtek 13-11-2014 godz 22:31

W dniu dzisiejszym gdy wróciłem z pracy, zajrzałem do skrzynki na listy był tam poradnik wyborczy 2014. Siadłem sobie i czytam opis jak wyglądają wybory, aż tu dochodzę do momentu gdzie napisano nie głosujcie na poszczególne komitety bo głosujesz na starostę i jeszcze parę nienawistnych zwrotów. Poczułem się bardzo zniesmaczony, zaciekawiło mnie kto mógł napisać takie nienawistne słowa i próbuje mnie zaszczuć na innych ludzi. Przeglądając ulotkę znalazłem Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL). Jak dobrze wiem przedstawicielem niego w Reszlu jest Michał Krasiński. Wiec panie michale jeżeli pan sądzi że zmienił pan moją decyzje to ma pan rację gdyż mój głos chciałem przeznaczyć właśnie panu, lecz w tym momencie nie chcę mieć z panem i pana ludĽmi niczego do czynienia. Jesteście fałszywi i nie uczciwi, jeżeli tak prowadzicie kampanie wyborczą. To jak chcecie rządzić, jak pan z kimś rozmawia i ktoś się odwróci to pluje mu pan na plecy bo tak to wygląda. Brzydzę się takimi ludĽmi po trupach do celu. Życzę wam aby się wam nie powiodło, gdyż bijecie poniżej pasa a to jest nie fer. Dla mnie jesteście skończeni.

1.

Dlaczego nie zagłosuje na PSL bo nie jestem frajerem a TY ??????

Lili 2014-11-13 22:41:37


2.

Ja jestem członkiem PSL od wielu lat, z przekonania, a nie z zależności, bo PSL był ostoją rolnictwa i ludzi, a tera tylko układziki zostały, więc w tych wyborach nie oddam głosu na tę partię ...

Magda 2014-11-13 23:28:13


3.

A czy inni grają fair play ? Atakując w Polsacie wszystkich Burmistrzów i Wójtów w Powiecie? Atakując ich w gazecie PO Platforma Porozumienia ? A czy stwierdzenie że szpital jest nie zadbany, że przenosi się instytucje do Kętrzyna to nie jest prawda? To teraz PSL jest zły a Starosta dobry ? :) Starosta nigdy nie grał fair play ! oddają do użytku ulice w Kętrzynie za 9 mln zł a gdzie pieniądze dla Reszla? Mówię obiektywnie i nie jestem związany z PSL. Ale ludzie głupot nie gadajcie. Ktoś w końcu powiedział prawdę

wqwq@o2.pl 2014-11-14 08:00:42


4.

Poczytajcie sobie platformę porozumienia. Atakują Janieszewskiego za jezioro w Klewnie ( że po co robić jak ma się wokół pełno jezior itp). A Szypulski człowiek Starosty co ma w swoim programie - zbiornik retencyjny klewno ! o i o to wasza gra fair play

wqwq@o2.pl 2014-11-14 08:14:41


5.

Ja nie głosuje na PSL nie jestem frajerem.

kiniusia 2014-11-14 12:11:31


6.

To głosuj na PO i Porozumienie dla Powiatu :) to będziesz frajerem i to dużym

wqwq@o2.pl 2014-11-14 15:34:31


7.

Temat dotyczył ulotki PSLu, która jest nie FAIR! PSL Hećmana zachowuje się jak zgłodniałe wilki, które już dzielą skórę na niedĽwiedziu i już dzielą stanowiska. I po co tak się pluć? Prawda w oczy kole? A ja wybiorę wszystkich tylko nie zielonych.

Mieszkaniec gminy Re 2014-11-14 20:38:14


Komentarz

wróć do tematów forum

Ślubuję być dobrym Polakiem

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Reszlu są już pełnoprawnymi uczniami. 27 września 2024 roku odbyło się ich uroczyste „Pasowanie na ucznia”. To był wyjątkowy dzień.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble