wróć do tematów forum

Kto jest waszym faworytem w wyborach na burmistrza.1 Pan Panda.2Ślimak.3 Janiszewski

Komentarz

Myszka 22-09-2018 godz 19:33

Janiszewski Panda Ślimak

1.

3

Reszel 2018-09-22 19:38:19


2.

3 -Janiszewski

ariel 2018-09-23 17:30:23


3.

Jeszcze się zastanawiam między 1 a 2. Janiszewski to bajkopisarz i oszust - obiecanki cacanki przez 4 lata i nadal nic nie zrobil w mojej sprawie.

miki 2018-09-23 19:19:15


4.

3

- 2018-09-23 21:35:13


5.

zgodzę się - kandydaci to klauny i wydaje im się, że wyborcy to głupki. Brak dobrego kandydata, wiec pozostaje po staremu - MAREK

asdf 2018-09-24 16:16:03


6.

Chyba Pani Emilia rozpoczyna temat. Mało hejtow na fejsbuku to jeszcze trzeba na forum. Pewnie jest za obecnym wlodarzem i resztę próbuje mieszać z błotem.

reszelak 2018-09-24 17:58:58


7.

Panie Michale Ariel to chyba jakiś Koń Trojański w pana zespole.

As 2018-09-24 20:54:19


8.

niech Pan M K kandydat na burmistrza powie jaki ma dochód i co dalej myśle na polityce chce żyrowac

dobry 2018-09-25 18:07:35


9.

on jest zawodu -polityk, czego sie czepiasz

asdf 2018-09-25 19:04:59


10.

Pani Emilia ładnie wypunktowała Langową z kkw Ślimak Duda .W poprzednich startowała w wyborach za KWW Janiszewski ,teraz Ślimak.Skacze z kwiatka na kwiatek.Musimy podziękować w wyborach.

Michał 2018-09-25 21:03:31


11.

Drodzy wyborcy .Jeżeli zagłosujecie na na Michała to pani Ślimak będzie vice burmistrzem.Zagłosujeciee na panią Ślimak to Michał zostanie vice burmistrzem.Taki układzik.Głosujcie na pana Marka Janiszewskiego.

Reszel 2018-09-25 21:17:09


12.

Słuszna uwaga. Taki układ widać z daleka i nie trzeba być jasnowidzem. Oboje są siebie warci i startują razem aby odebrać jak najwięcej głosów Janiszewskiemu. Szkoda, że nie ma nowego, porządnego kandydata.

Wyborca2 2018-09-25 21:54:23


13.

P K jaki polityk nierób i karierowicz ojciec naczelnikiem a syn burmistrzem NIE

dobry 2018-09-26 19:05:12


14.

Coś mi się wydaje, że ktoś robi sztuczny tłok. Z czyjego komitetu rodzinka hejtuje?

asdg 2018-09-26 20:04:23


15.

Panu Janiszewskiemu nadszedł czas już podziękować. Zrobił co miał zrobić. Gmina i miasto śpią, jak ich burmistrz. Urzędowanie pana Janiszewskiego polega na tym, że "koło samo się toczy". Jeżeli chcemy rozwoju postawy na młodość, inaczej miasto będzie się wyludniać i zostaną już sami emeryci i renciści.

Monika 2018-09-27 22:28:23


16.

A mi się wydaję że obecny burmistrz zrobił niewiele. Nie ma informacji turystycznej, nawet głupiego oświetlenia w parku. Reszel pustoszeje brak dojazdów do innych miejscowości, brak walki o stan dróg brak walki o strefy ekonomiczne brak walki o rozwój turystyki, zero walki o tereny prywatne które zalegają w centrum miasta ( spichlerz, okrąglak, hotelowa, pom i była fosa ) zero kontaktu z mieszkańcami brak ścieżek rowerowych, brak zamknięcia placu wokół ratusza dla ruchu w okresie wakacji. A jak zobaczyłem kamerdynera nawet nie było wspomniane o gminie Reszel i o pałacu w Łężanach. Można wymieniać i wymieniać. Albo robimy zmianę albo zaorać Reszel i ziemniaki posadzić.

Sasasas 2018-09-27 22:46:29


17.

Oświetlenie w parku było, tylko zostało zniszczone a przypominam, że park właśnie przechodzi renowacje. Pieniędzy na to nikt nie uzyskał z dnia na dzień. Gdybyś się zainteresował to byś wiedział, że rozmowy odnośnie pomu i byłej fosy były i w planach jest zrobienie tam miejsc parkingowych. Teren ma charakter zabytkowy więc to nie jest takie hop! Ścieżki rowerowe? Obecny burmistrz przejął grunty pod budowę ścieżki rowerowo - pielgrzymkowej do Św. Lipki co niestety trwało kilka lat i nie było to zależne od niego. Czy ktoś pomyślał o sklepach dookoła ratusza domagając się zamknięcia ruchu na mieście? Pelcowizna, warzywniak, Pan Wacek, sklep mięsny i wiele innych ucierpią na tym! Większość osób mobilnych nie będzie chciała stawiać aut z dala od ratusza żeby iść po zakupy a później z ciężkimi torbami toczyć się z powrotem do samochodu. Wybiorą Polo Market i Biedronkę bo tak wygodniej. Już teraz jest problem z parkowaniem a jak zamknął wjazd dookoła ratusza to gdzie ludzie będą stawiać swoje samochody? Zamknięcie ruchu nie przyciągnie większej ilości turystów za to odstraszy mieszkańców Reszla. Obecny burmistrz zrobił niewiele?! Obecny burmistrz zrobił więcej niż jego poprzednicy zebrani do kupy. Otwórz oczy i zacznij myśleć trzeźwo. Zainteresuj się zanim zaczniesz pisać takie bzdury.

- 2018-09-28 06:57:06


18.

Ile czasu potrzeba żeby jakiś efekt zobaczyć w Reszlu ? I powiedz ile miejsc pracy utworzyła obecna władza ? Powiesz nie od tego są - w Biskupcu burmistrz na prawie 800 miejsc załatwił - a ktoś powie Reszel nie leży blisko szlaków komunikacyjnych itp itd. Kasę dostali na renowację parku z cita slow bo się Reszlu należało ale to że z przewodnictwa w cita slow nasza władza zrezygnowała to co innego. Zobacz na stadion w Wilkowie tam można było dostać kasę z unii a w Reszlu bo to trwa wszystko trwa a inne miejscowości jakoś potrafią o wiele szybciej. Dni Reszla były ? Bo kasy nie ma to ja bym jako burmistrz jedną pensję oddał żeby tylko coś zorganizować. Tak się miasto rozwija jak obecna władza chce. Popatrz wokół Reszla jak się zmienia i dopiero powiedz że Reszel jest oki. Nie jestem za żadnym z kandydatów tylko szkoda mi mojej miejscowości bo umiera na oczach od wielu wielu lat. Więc ostatnia szansa na jakąkolwiek zmianę.

Sasasas 2018-09-28 10:54:18


19.

SAS jeśli nie wiesz,to nie pisz głupot i nie obiecuj.Wszyscy wiemy do czyjej bramki gracie.Zobaczymy kto ostatni strzeli gola.

Kazik 2018-09-28 11:33:07


20.

Nowych miejsc pracy nie stworzył ale za to pomógł jednej z największych firm reszelskich nie upaść. Pomyśl ile ludzi mogłoby stracić pracę. Dni Reszla może i nie było (nie wiem bo mało mnie interesują takie potupajki) ale wiem, że były dożynki które przyciągnęły sporo ludzi i impreza się udała. Poza tym co mają Dni Reszla do rozwijania się miasta. Błagam Cię.

- 2018-09-28 12:44:11


21.

Nawet jeśli program wyborczy obecnego burmistrza okaże się być bardzo dobry to i tak na niego nie oddasz głosu bo masz wyprany mózg więc po co ta dyskusja.Większość wyborców podjęła decyzje na kogo zagłosuje w momencie ogłoszenia kandydatów ubiegających się o stanowisko, nie znając programu żadnego z nich także śmiech.

- 2018-09-28 13:06:52


22.

Ludzie jak można startować na radnego/radną nie mając żadnego doświadczenia jak działa samorząd.Nie wiem czy Ci pseudo kandydaci wiedzą,że teraz wszystko będzie nagrywane.Dopiero się pośmiejemy.Radni mają być nagrywani, a ich obrady - transmitowane. Głosowania będą się natomiast odbywały przy pomocy elektronicznych systemów, umożliwiających sporządzenie i utrwalenie imiennego wykazu głosów. Wyniki będą publikowane w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronach internetowych oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty na terenie danej jednostki samorządowej.

Kazik 2018-09-28 19:16:28


23.

Niektórzy kandydaci to jest śmiech na sali, że kandyduje- z dziada pradziada wiedzą jak nadużywać alkoholu. Do tego nigdzie na długo w pracy nie zagrali jak kandydatka na radna J.Ł czy I.R czy kandydat M.B...

Micia 2018-09-28 20:17:09


24.

Dać szansę młodemu PanDzie - młody, energiczny kłamca, skazany już wyrokiem sądu za swoje działania w kampanii wyborczej, bez kultury osobistej, szukający frajerów aby dali mu posadkę burmistrza, bo przecież do normalnej pracy, to się nie weźmie. I zacytuję ze strony kętrzyńskiej: "Pierwsze kłamstwo wyborcze już z wyrokiem sądowym. Michał Krasiński będzie przepraszał za swoje słowa".

Mirosław 2018-09-28 21:06:57


25.

Ja nie widzę innej opcji tylko wybór Pana Marka Janiszewskiego,w innym przypadku Reszel straciłby dużo na wartości

fenik 2018-09-28 23:31:00


26.

Miś Panda odpada już zdążył zabłysnąć wyrok skazujacy

fenik 2018-09-29 00:16:48


27.

Dla mnie numerem jeden jest pan Marek Janiszewski

Ela 2018-09-29 10:33:11


28.

Ja i moje środowisko też nie widzimy innej alternatywy ,wspieramy i będziemy wspierać pana Marka Janiszewskiego

Edek i przyjaciele 2018-09-29 11:03:20


29.

Młody energiczny kłamca odpada,pani Ślimak z całym szacunkiem dla niej też odpada pozostaje tylko Marek Janiszewski

Beata 2018-09-29 12:15:07


30.

Reszel ma zbyt mało mieszkańców żeby zmienić burmistrza. Większość osób powiązanych z urzędem. Przez 8 lat Reszel o krok nawet nie poszedł do przodu a jedyną atrakcją dla mieszkańców to cykliczne stand upy. Większość waszych teorii że w Reszlu jest tak pięknie i kolorowo a burmistrz jest wspaniały łatwo z torpedować wystarczą dwie ulotki z wcześniejszych kampanii. Nie jestem za żadnym z kandydatów tylko znam środowiska samorządowe i wiem co się dzieje w okolicznych samorządach. Kętrzyn Mrągowo gmina Kętrzyn Biskupiec nie szukam daleko a Reszel jest w tyle o 20 lat. I hejty że każdy z każdym powiązany. Wiem co się w urzędzie miasta dzieje i wiem jakie standardy są w innych urzędach.

Sasasas 2018-09-29 15:11:28


31.

Sasasas A myszlisz, że jak wygra Pan Michał czy Pani Katarzyna to nie będzie układów- ukladzikow i nie będą stanowiska zajęte przez rodzinę?! Też nie jestem za nikim konkretnym. Jestem tylko za tym aby oszust Janiszewski z twarzą ustąpił z zajmowanego stanowiska. Prędzej czy później zajmie się nim telewizja... Z ludzi robi kretynow....

Monalis 2018-09-29 18:09:50


32.

obecny może nie do końca zrobił co ma zrobić ale jest w porządku,reszta to klauni

mietek 2018-09-29 21:04:25


33.

A Mietek to zawsze będzie Mietkiem

Wojtek 2018-09-30 14:19:30


34.

Numero uno to pan Janiszewski

Beata 2018-09-30 16:27:18


35.

Z tych kandydatów bo innych niestety brak zostaje za p.Janiszewskim . P.Krasiński -no cóż może i skład młodych ludzi ale nie doświadczonych a sama osoba p.Michała pozostawia wiele do życzenia,jest "spalony"w starostwie więc cóż mógłby zdziałać.P.Ślimak jest najgorsza z możliwych opcji wyboru-zrób najpierw porządek w swoim najbliższym kręgu a potem zajmuj się resztą-żaden autorytet jak dla mnie -jak osoba która nie potrafi ogarnąć własnej.....ma ogarnąć zarządzanie gmina

mała 35 2018-09-30 17:20:26


36.

Na pewno nie zagłosuję na kiełbasiarza pana Krasickiego

Beata 2018-09-30 17:55:51


37.

Czy mała 35 mogłaby napisać jasno w jaki sposób p. Krasiński został "spalony" i co P. Ślimak ma ogarnąć własnego..., gdyż najwyraźniej nie bardzo wie o czym pisze, a może nie do końca plotek posłuchała. Może też powinna sprawdzić na czym pali się i czego nie ogarnia aktualny skład.

marta 2018-10-01 11:35:47


38.

Zastanówmy się jakby Reszel wyglądał pod rządami pana Krasińskiego byłby pośmiewiskiem

Majka 2018-10-01 19:53:26


39.

Wejście na ich profile na Facebook.Spotkania z wyborcami 2-3 osoby przeważnie te same.Niewygodne komentarze usuwają i blokują ludzi.

Janos 2018-10-01 20:39:38


40.

Metody rodem z NKWD ,masz rację Janos

Mnich 2018-10-01 21:27:53


41.

Zapraszamy na stronę KWW Duda-Ślimak na Facebooku .Wybory Reszel zmienimy Reszel Pomału do przodu.Głosujcie na nas nie hejterom.

kww 2018-10-02 19:56:19


42.

Ja swoim zaufaniem obdarzę pana Marka Janiszewskiego

Beata 2018-10-02 20:06:23


43.

Ja też

Beata 2018-10-03 10:47:36


44.

Ja nie beatoszmato

won 2018-10-03 17:04:39


45.

może p Michał do Mebel Plastu i do roboty

dobry 2018-10-03 19:57:28


46.

jedynym porządnym kandydatem z tej trójki jest pan Marek Janiszewski

fenik 2018-10-03 21:03:00


47.

1. Reszel powinien utrzymywać się z turystyki ale: a. brak bazy noclegowej (zamek i Renata to jest cała baza w mieście) b. podzamcze do renowacji ( likwidacja pustostanu, zadbanie o części wspólne wokoło) c. brak inf. turystycznej i kompetentnej osoby do prowadzenia promocji gminy i miasta ( wykorzystywanie do promocji mediów społecznościowych (oficjalne konta) typu Facebook, Instagram, Twitter itp. itd. ) d. park do zagospodarowania aby przyciągał nie straszył ( ścieżki, ławki, może park linowy - sezonowo ) e. targowica zagospodarowanie na teren rekreacyjny f. ścieżki rowerowe, które mogłyby rozruszać trochę ruch turystyczny abyśmy byli stałym punktem wśród podróżnych ( nie mowa tu o oznaczeniu na drogach gminnych i powiatowych ponieważ poruszanie się w kolumnie rowerowej po nich odstrasza oraz stworzenie np. tematycznej ścieżki rowerowej po gminie) g. zintensyfikowanie PROMOCJI Reszla o okolic jako całości Nie mieszkam w Reszlu na co dzień...wyprowadziłem się kilkanaście lat temu ale z perspektywy odległości widać jak zaniedbane jest wszystko...PIĘKNE MIASTO, które nie wykorzystuje w żaden sposób swoich możliwości a włodarze nie próbują dać szansy albo pomóc szansie na rozwój... 2. od X lat żaden nowy zakład produkcyjny ( znaczącej wielkości) nie powstał w Reszlu...czemu?? jakie są powody?? gdzie diagnoza problemu...a później działanie..... a. bez miejsc pracy będzie następowało wyludnienie gminy...większość młodych wyjedzie.... 3. STRAŻ MIEJSKA...rozumiem, że to 2 miejsca pracy ale pytanie czy jest ona niezbędna w Reszlu jaki jest zakres działań...bo z moich obserwacji, że jazda samochodem.... 4. aktywizacja osób starszych nie tylko kulturalna ale również po przez aktywność fizyczną 5. rozszerzenie oferty sportowej dla mieszkańców a. obecnie tylko piłka nożna Orlęta, Szansa i kobieca piłka ręczna w szkole ZS Rataja b. gdzie siatkówka dla uczniów ZS Rataja?? c. boisko przy ZS Rataja ( do renowacji) obecnie kartoflisko na wysokim poziomie Reasumując ten, który wygra musi chcieć zmienić Naszą małą ojczyznę i polepszyć życie jej mieszkańców...powodem kandydowania nie może być chęć zarobku a chęć poprawy życia mieszkańcom... I tu warto zadać pytanie co zrobili radni dla swoich okręgów wyborczych z których zostali wybrani?? Warto sprawdzić protokoły z posiedzeń rady kto jakie wnioski składał... Pozdrawiam

Reszelak2006 2018-10-04 09:34:04


49.

Komentarz wysłany a nie dodany, czyżby cenzura przedwyborcza ?

Jakajaj 2018-10-04 13:37:34


50.

Reszelak2006 - czytając ten komentarz śmiem twierdzić, że wcale nie jesteś spoza Reszla, a opisałeś dokładnie program wyborczy dwóch komitetów tak mocno widocznych obecnie na arenie i przekrzykujących się w pomysłach na zmiany w mieście. Na marginesie - temat rewitalizacji parku już dawno zorientowani wiedzą, nawet radni startujący po raz kolejny cos wiedzą, niezależnie skąd startują, więc odsyłam do doinformowania się, w tym także o tym jak łatwo zorganizować grunty pod ścieżki rowerowe, nie mówiąc o targowicy, żeby mieć alternatywę dla nowo powstającego placu rekreacyjnego przy parku. Normalnie coraz bliżej wyborów i łapy opadają :////

agatak 2018-10-04 13:52:42


52.

Pan Krasiński to typek spod ciemnej gwiazdy ,więc zostaje tylko pan Marek Janiszewski do którego mam wielki szacunek.

Ninio 2018-10-04 14:16:34


53.

dwa komentarze dwa nie dodane .....

deded 2018-10-04 14:40:41


54.

Sytuacja kształtuje się w sposób następujący: Pan Krasiński jest w zmowie z Panem Janiszewskim, aby Pani Ślimak odebrać głosy. Gdy wygra Pan Janiszewski Vice będzie Pan Krasiński, gdy wygra Pan Krasiński vice zostanie Pan Janiszewski. Będzie połączenie "niezłomne"- pisowiec Pan Krasiński dojdzie do władzy i wprowadzi porządki, jak w Starostwie (ludzie na bruk) zgodnie z kluczem partyjnym (kto nie jest z nami jest przeciwko nam, oni są tam gdzie stało ZOMO, kolesiostwo, partyjniactwo itp komunistyczne metody rządzenia). Wybór należy do nas. Albo hołdujemy rozkładowi naszego kraju wybierając przedstawiciela PIS ( czy to jako Burmistrza czy to jako Vice), albo walczymy lokalnie do końca i głosujemy na osobę spoza układu - kobietę.

hehhehhe 2018-10-04 18:02:11


55.

ktoś pisze tu głupoty o zmowie pana Janiszewskiego z panam Krasińskim,wybór jest tylko jeden pan Marek Janiszewski bo reszta to klauni

mnich 2018-10-04 18:08:29


56.

Oj boicie się zmian klienci Marka. Widać po waszych wpisach i kulturze wypowiedzi. Z drugiej strony dalej ta nauczycielska wyniosłość i buta. "Wy nic nie wiecie. Nie znacie się". Macie wyborców za debili?? Przez całą kadencje cisza. Teraz hejt i insynuacje, jak realne stało się, że może być nowe rozdanie w gminie. Strach obleciał? Co do radnych burmistrza. Mieszkańcy trzech wspólnot na jednej z ulic mogli naocznie doświadczyć jak reprezentował ich przedstawiciel w radzie miasta przy sporze o lokalizacje śmietnika. W nagrodę ponownie otrzymał miejsce na liście burmistrza. Mierny bierny, ale wierny. Ok. Marek dał lepszą zmianę 8 lat temu, ale dwie kadencje wystarczą. Nie wykorzystał kilku szans na pozyskanie środków. Zestawcie sobie co u nas się robiło? A co w okolicznych gminami, z Korszami na czele? Sprawdżcie wczorajszy wpis na stronie telewizji mazurskiej na temat aktualnych tam inwestycji drogowych. Zestawcie to sobie z drogami wokół naszego miasta. Przez 8 lat poza. Drogami do Widryn: Zasługa miejscowego Sołtysa przy wsparciu Krasińskeigo. Droga do Klewna: Popytajcie ile to ścieżek wydeptali miejscowi do decydentów, żeby im zmodernizowali niewielki odcinek w stronę Reszla. Mimo, że miejscowy przedsiębiorca wpłaca do kasy gminy niemałe kwoty z tytułu podatków. Poza kilkoma uliczkami w mieście absolutne nic. Brak chociażby metra ścieżki rowerowej. Nadal postkomunistyczna trylinka na podzamczu. Sprawa hotelowej... Nie ma Marek dojścia nawet na poziomie starostwa to te sprawy leżą. Klient PSL partii schyłkowej, No i absolutna abstrakcja jaką jest w dalszym ciągu nieczynny wodociąg do Tolnik, gdzie ludzie w XXI nie mają dostępu do zdrowej wody. Z drugiej strony macie cuda wianki wokół Sp3. Wiadomo. Tam można nałapać trochę wyborców z wieżowców. Sprawa z Helperem (Agent Tomek). Zainteresowani wiedzą. Przypomnijcie sobie jak potraktował Jarka Pieniaka, którego wsparcie dało mu władze 8 lat temu. Karanie ludzi za poglądy i inicjatywę. Pewnie pamięta w jakich okolicznościach doszedł do władzy :) Można by dalej wyliczać. Pamiętacie obietnice wyborcze z jakimi szedł Marek do wyborów? 8 lat temu. Droga pielgrzymkowa do Lipki.Chyba jeszcze coś tam pitolili o basenie z tego co pamiętam. 4 lat temu. Absolutny odlot. Manił nas wizją jeziora koła Remy. Traktuje ludzi jak śmieci. Liczy się dla niego tylko trwanie na urzędzie. A wiedzcie, że nadchodzi ostatnia perspektywa budżetowa w EU. W której takie gminy jak nasza mogą pozyskać znaczne środki z zewnątrz na infrastrukturę. Trzeba kandydata z wizja i pomysłem na rozwój gminy, a nie trwanie. Dlatego ja Markowi mówię NIE.

luty 2018-10-04 19:26:32


57.

Mądrzy reszelanie zachowajmy trzeżwość umysłu i i powiedzmy nie misiowi pandzie tzn panu krasińskiemu i jego bandzie ich metody i sposób działania przywodzą na myśl mroczne czasy w których rodził się nazizm

fenik 2018-10-04 20:35:06


58.

To prawda. Krzykacz co ludzi ma za idiotów. Otoczył się kwiatem "inteligencji" , który dał mu się omamić. Cham, co sika pod płotem w miejscu publicznym, skazany wyrokiem sądu za kłamstwa, robi za klauna z przyklejonym fałszywym uśmiechem do twarzy. I on chce być burmistrzem? Lepiej niech popracuje nad kulturą osobistą.

Wyborca 2018-10-04 21:43:22


59.

Jak sika pod płotem to wina burmistrza bo nie ma toalety miejskiej w Reszlu

xyz 2018-10-04 22:11:06


60.

pan Krasiński to człowiek "spalony" na całej linii,jego sposób bycia moim zdaniem zniechęca tylko potencjalnych wyborców

shogun 2018-10-04 23:04:08


61.

Spalony to ty jesteś szogunie !

xyz 2018-10-05 16:06:29


62.

Pan Krasiński jest prostakiem,pozbawionym jakiejkolwiek klasy

Majka 2018-10-05 18:46:40


63.

Kochani.Moja propozycja Pan Michał na sołtysa Zawid Pani Ślimak na sołtysa Klewna ich kandydaci na radnych to śmiech na sali.Panu Krasińskiemu damy szanse za 5 lat jak znajdzie pracę i pokaże co potrafi.Także pozostaje Tylko Marek Janiszewski.. Dziękuję

Somsiad 2018-10-05 19:13:40


64.

Tak pozbawiony klasy- elyty ( wyjaśniam specjalnie tak napisane bo trole nie rozumieją) i to was boli. Jak musicie się bać ze ma tylu zwolenników i dlatego takie herezje wypisujecie na młodego człowieka. To wy jesteście prostakami i pozostaniecie nimi do ostatnich swoich dni.

xyz 2018-10-05 19:17:00


65.

Somsiad a ty na sołtysa Reszla, po utracie praw miejskich

xyz 2018-10-05 19:21:46


66.

Co sądzicie o kandydatach na Radnych Pana Michała i Panny Slimakowej.

Arielek 2018-10-05 19:35:15


67.

Co sądzicie o kandydatach na Radnych Pana Michała i Panny Slimakowej.

Arielek 2018-10-05 19:35:16


68.

Tacy kandydaci zostali by radnymi to trzeba by było wyprowadzić się z Reszla.Jak oni ich znależli na Olx .Szukam głupich i wiernych.

Maj 2018-10-05 19:43:16


69.

Zastanów się nad sobą bo ten sam post dwa razy wysyłasz czyli coś nie tak z tobą

xyz 2018-10-05 19:45:22


70.

Maj wyprowadź się z Reszla to będzie dużo dużo mądrzej

xyz 2018-10-05 19:48:10


71.

Xyz oj boli prawda .

Maj 2018-10-05 19:51:54


72.

Pan Kwiatkowsi od Michała Krasińskiego to chyba jakiś dodatek dostanie do emerytury 20 lat radnym.Sukces 300 metrów drogi wybudowanej do Plenowa Najpierw popierał Koniuszka potem Janiszewskiego,teraz Krasińskiego.Weż pan flintę idź pan w las zabijać niewinne zwierzaki.

Arielek 2018-10-05 20:04:25


73.

Mr Krasiński clown number1 Mrs Ślimak clown number 2

Ela 2018-10-05 20:04:46


74.

Maj jaka prawda? Czy wy wiecie co to jest prawda? Ciebie zabolało!

xyz 2018-10-05 20:04:58


75.

Ela a skąd ty wiesz jak wyglądają klauni? W cyrku pracujesz, bo taka znajomość tematu. Kobiety mają pierwszeństwo zapomniałaś o tym.

xyz 2018-10-05 20:08:41


76.

Ten Pan jest skreślony ,łazi po domach w Widrynach Leginach z Krasieńskim i agitują wstydu nie mają.

Sołtys 2018-10-05 20:13:17


77.

Pan Kwiatkowsk postawił na złego konia w tym roku będzieli musieli go porzegnać.Tylko Macełko

Lesnik 2018-10-05 20:21:58


78.

A pan co szpieg Karamba? Zazdrośnik, że do niego nie przyszli

xyz 2018-10-05 20:29:38


79.

Leśnik cytat Tylko Macełko chodzi po spotkaniach i uczy się od lepszych

xyz 2018-10-05 20:33:14


80.

Ludzie te głupoty wypisują hejterzy Ja niedawno wziąłem ślub (bo to ładnie wygląda) mam na utrzymaniu,żonę,psa proszę proszę was o głosy odwdzięcze się.

Meikel 2018-10-05 20:52:49


81.

Ile zarabiasz na hejtowaniu? Czy twój mocodawca obiecał ci coś. Macie mikrofale ze wszystko wiecie

xyz 2018-10-05 21:10:23


82.

Pan Krasiński swoim sposobem bycia przypomina mi gestapowca,wiem że za moment jakiś klakier z jego sztabu zripostuje mój komentarz ale niezaprzeczalnym jest fakt że to człowiek o bardzo niskich standardach moralnych,drwiący z innych ludzi ,mający skłonności do klótni,chyba ma za wysokie ego ,mam jeszcze taką nadzieję że ludzie spoglądając na jego twarz na bilbordach będą nabierali coraz większego obrzydzenia do jego osoby

Leszek 2018-10-05 21:19:29


83.

Mam nadzieję że kandydat wystąpi do sądu z postępowaniem karnym. Pradziadek kandydata leży w Palmirach zamordowany na Pawiaku przez esesmana lub gestapowca. Mam nadzieję, ze to nie był nikt z Leszka rodziny

xyz 2018-10-05 21:39:40


84.

Zamiast nazywać się xyz powinien pan się nazwać debiilnym klakierem bo jak widzę jakiś negetawny wpis o panu Pandzie to od razu pojawia się pana głupkowata riposta

Leszek 2018-10-05 22:02:25


85.

Czy ktoś z was był na sesji w gminie? raczej nie - za każdym razem ten sam scenariusz, odzywają się troje, czasem czworo radnych, reszta głosu nie ma. Jest to ładny obraz tych doświadczonych radnych dziś zasiadających w radzie i nie obrażajcie innych kandydatów. Tamci też kiedyś startowali po raz pierwszy. Dziś popłoch bo trzeba będzie upubliczniać nagrania z posiedzeń i po głosie poznamy, kto mówi i co mówi, szkoda, że nie ma nakazu upubliczniania również wizji. Mam nadzieję, że w tym roku wybierzemy takich, którzy będą mogli wypowiadać swoje zdanie.

Mareczek 2018-10-05 22:02:31


86.

Czyli przestraszył się pan odpowiedzialności.Potrafisz Leszku tylko obrażać ludzi "debiilnym klakierem" " Pandzie" "głupkowata riposta" a dzieci mówią jak się przezywasz tak się nazywasz.

xyz 2018-10-05 22:12:29


87.

Podtrzymuję to co napisałem wcześniej że pan Krasiński przypomina mi gestapowca o niskim ilorazie inteligencji

Leszek 2018-10-05 22:26:10


88.

Mam nadzieję że zwycięży głos rozsądku i przebierańcy pokroju pana Krasińskiego i pani Ślimak nie odniosą sukcesu

Egon 2018-10-06 20:08:33


89.

Boże widzisz i nie grzmisz.Kandydatki na radne z KWW Ślimaki Reszel to chyba z pierwszej łapanki nie czytate nie pisate . Poczytajcie ich komentarze ortografia na poziomie 5 klasy podstawowej .Wybrane na zasadzie głupia ale wierna.

Ania 2018-10-06 20:53:08


90.

Takim kandydatom na radnych od Krasickiego Ślimaki Reszel to my dziękujemy.

Osipek 2018-10-06 21:03:17


91.

Zgadzam się z Osipekiem

Thomas Erikson 2018-10-06 21:51:14


92.

Dziś większość to dyslektyk, albo dysortografa, bo w szkole już się nie wymaga, więc się nie czepiajcie pisowni kandydatów. Osobiście uważam, że każdy kandydat mający odwagę się wypowiedzieć jest lepszy od takiego, który tylko rękę podnosi, bo mu kazali, a jak się odważy na jakąś próbę krytyki to ląduje na dywaniku. Jestem pełen podziwu dla spostrzeżeń osób, które mają wybierać radnych i ciągle czekam na przymus nagrywania z wizją, to zobaczycie jak ci doświadczeni się wypowiadają, a raczej milczą, gdyż w takiej sytuacji nawet na komisji się nie odważą spróbować sprzeciwić dla góru swojego, albo jego zastępcy.

Mareczek 2018-10-06 22:52:51


93.

Jedyną osobą ze startujących, która prezentuje kulturę osobistą jest p. Marek Janiszewski. Miałem okazję porozmawiać z każdą z tych osób. Arogancji i wyniosłości nie można pozwolić na zwycięstwo.

As 2018-10-06 23:22:05


94.

As zmień tabletki, albo podaj przykłady tej kultury, czy też arogancji i wyniosłości. Błagam Ciebie oświeć społeczeństwo. Nie wierzę w to co czytam.

Mareczek 2018-10-06 23:49:55


95.

As ma 100 procentową rację wyniosłoś i arogancja

Thomas Erikson 2018-10-07 00:03:36


96.

Dlaczego nikt nie pisze o tym, że gmina, w której wiele się zmieniło nie jest zadłużona. To zasługa obecnego burmistrza. Na efekty i działania trzeba czasem cierpliwości. Nie sztuką jest nabrać kasy i pokazać, że się zrobiło na dług. Zastaw się, a pokaż się. Tego w Reszlu nie było i za p. Janiszewskiego nie będzie.

RESZEL 2018-10-07 09:57:30


97.

Czarne chmury zebrały się nad Reszlem w postaci pana Krasińskiegoo i pani Ślimak ale mam nadzieję że wiatr rozsądku je rozwieje

Alfons 2018-10-07 11:34:18


98.

Już są brane kredyty, więc zaczyna być zadłużona. Szkoda, że nikt nie patrzy realnie. Każda gmina rozwijająca się opiera się na kredytowaniu, więc sami sobie odpowiedzcie czy zastój 8 letni wyszedł nam na dobre.

Mareczek 2018-10-07 13:15:38


99.

Numero uno signor Janiszewski

Silvio 2018-10-07 14:43:45


100.

www.portalsamorzadowy.Miasto Reszel zobaczycie sondaże kto wygra wybory na burmistrza.Pan Marek prowadzi .

Pielegniarka 2018-10-07 19:48:03


101.

W poprzednich wyborach ponad 60 procent.Według sondażu z tego rocznych ponad 70 procent.W tamtych wyborach się sprawdziło.Najlepszy wynik w powiecie.Gratulacje

Reszelacy 2018-10-07 20:13:27


102.

Tak tylko pan Marek jest gwarantem stabilności i bezpieczeństwa w innym przypadku Reszel straciłby dużo na swojej Renomie i prestiżu

Egon 2018-10-07 20:38:26


103.

Hi - hi hi - hi

xyz 2018-10-08 15:10:09


104.

RZYGAĆ MI SIĘ CHCE JAK WIDZĘ TE PLAKATY Z PANDĄ

shogun 2018-10-08 16:07:40


105.

. 3 ponieważ: - praktycznie nie ma bezrobocia i powstało kilka zakładów pracy w Reszelskich strefach ekonomicznych - co wakacje otwarta jest gminna plaża nad jeziorem Widryńskim - powstały pięknie oznaczone, z zagajnikami i ławeczkami ścieżki rowerowe wokół Reszla - od Reszla biegną pięknie wyremontowane drogi gdzie nie zgubisz zawieszenia - co weekend zawsze coś się dzieje, dużo imprez festynów i innych atrakcji - w końcu komunikacja w Gminie jest na wysokim poziomie, wszędzie można dojechać, dużo kursów - informacja turystyczna pięknie oznaczona, darmowe przewodniki po Reszlu, okazjonalne medaliony, multimedialny przewodnik po Reszlu, mapka tras rowerowych - w końcu jest gdzie parkować a w okresie wakacyjnym centrum Reszla nie straszy zaparkowanymi samochodami - po zmroku park miejski wygląda pięknie szczególnie z nowym oświetleniem - w końcu trwają prace nad sztucznym zbiornikiem Reszelskim, nad mini elektrownią wodną która dostarczy energie do oświetlonej trasy rowerowej na starym nasypie kolejowym - stadion w końcu ma zadaszone trybuny jak na stadionie w Wilkowie - urząd ma dział pozyskiwania środków unijnych, każda inwestycja z dofinansowaniem - radni w końcu zaczęli się interesować gminą, opisują działalność swoją na fejsie, spotykają się z mieszkańcami, słuchają ich problemów - gmina jest wszędzie promowana, internet, telewizja, nawet w Kamerdynerze były podziękowania Gminie Reszel - świetnie się układa współpraca z UWM odnośnie promowania jezior i Pałacu w Łężanach

sasasas 2018-10-08 18:57:26


106.

Sasasas nie nakręcaj się. Nie mieszkam w Reszlu, ale tu bywam. Zanim zaczniesz narzekać, pozwiedzaj sąsiednie miejscowości podobnej wielkości, to zmienisz zdanie. Fejs? Od kandydatów promujących się na fejsie aż zionie zawiścią w podtekstach. Plus dla burmistrza Waszego miasta za to, że się nie ośmiesza na różnych forach. Mówi wtedy, kiedy trzeba. Tyle.

Sąsiad 2018-10-08 19:20:30


107.

Sasasas nie z nami te numery-tonący brzytwy się trzyma

Reszel 2018-10-08 19:30:04


108.

To prawda że z wami nie te numery - tonący brzytwy się chwyta - wodociąg bez wody, polbruk na Chrobrego , gimnazjum przekładany bo już był aby mieszkańcy widzieli że coś się robi...

xyz 2018-10-08 19:56:59


109.

Sąsiad masz rację te ich dyskusje,komentarze na Fejsie to poziom dzieci z podstawówki

Majka 2018-10-08 20:42:10


110.

Miś Panda sztucznie podbija swoje notowania w tym głosowaniu na stronie portalu samorządowego -perfidny typek

Alfons 2018-10-08 22:04:55


111.

Ale przecież Sasasas nie narzeka, cieszy się z tego jak wiele z obietnic wyborczych w dwóch kadencjach zostało. Dziś Reszel rzeczywiście znacznie odbiega od miejscowości o podobnej wartości historycznej. Ale Sąsiad duży plus za zainteresowanie tak duże kampanią naszych kandydatów. Widocznie nasi mieszkańcy nie potrafią czytać ze zrozumienie, że musiałeś ich uświadamiać o płynących zawiściach w ich postach. Ciekawe czy w takim samym stopniu prześwietlasz kandydatów swojej gminy. Niestety nie każdy potrafi się udzielać na jakichkolwiek forach, a co do mówienia to jak widać niektórzy niewiele mają do powiedzenia. Fakt mogą się wpisy kojarzyć z poziomem dzieciaków z podstawówki, ponieważ one w większości też mają problem z czytaniem ze zrozumieniem - takie są wyniki badań po egzaminach.

Mareczek 2018-10-08 22:32:38


112.

Kończy tę dyskusję drodzy reszelanie szkoda naszych opuszków palców wybór jest tylko jeden pan Marek czyli obecny włodarz ,reszta towarzystwa to zawistni,chamscy klauni

Beata 2018-10-08 22:43:32


113.

Zdecydowanie stawiam na Panią Ślimak. Po pierwsze kobieta o dużej wrażliwości społecznej. Po drugie wykształcona i zna język angielski, po trzecie zaradna wszak sama prowadzi biznes i się sprawdza. Gdyby nauczyciele kandydujący na Burmistrza byli zaradni spróbowaliby swoich sił w biznesie co pewnie zweryfikowałoby ich umiejętności. Nauczyciele już rządzili i zdecydowanie powinni zająć się nauczaniem a nie rządzeniem. Pani Ślimak wydaje mi się osobą właściwą na te czasy, posiada zapał i wizję rozwoju miasta i gminy. Zna doskonale problemy lokalnej społeczności. Wierzę ,że wygra wybory i wkońcu zrobi pozrądek z lokalnym synekurami.

ckf 2018-10-09 10:25:33


114.

A ja w to nie wierzę wybór pani Ślimak będzie się równał z chaosem - bałagan,zwolnienia,utrata renomy Reszla w regionie

Reszel2018 2018-10-09 12:22:18


115.

Pani Ślimakowa niech sobię jakiegoś chłopa znajdzie.Jej zachowanie na imprezach to wstyd i rzenada.

Powiat 2018-10-09 19:50:22


116.

Do Reszel 2018 a możesz podać jakieś dowody na poparcie swojej tezy np: jaki bałagan i gdzie, jakie zwolnienia i gdzie no i ta renoma mnie rozbawiła. Jaka renoma Reszla-pytam, bo nie wiem:) Do Powiat: wrzucić może kilka fotek z Twojego zachowania na imprezach? Może zrobimy jakiś sondaż kto się jak zachowuje na imprezach i ocenią wyborcy?:) I na marginesie - ŻENADA nie RZENADA (chwilę trwało zanim to zostało rozszyfrowane;), jak nie znasz ortografii to przecież możesz wpisać w GOOGLE:)

hehhehhe 2018-10-09 20:31:55


117.

Uwaga na pana Krasińskiego on mi przypomina młodego ,pełnego nienawiści nacjonalistę,szydzi z inteligencji,z mniejszości narodowych.Już kiedyś taki był co chciał zawojować cały świat,wszyscy chyba wiemy o kogo chodzi.

Alfons 2018-10-09 22:54:45


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble