wróć do tematów forum

Lepszy

Komentarz

fart 17-11-2014 godz 14:07

Lepszy byłby Ślimak niż burak,lepiej by pasował do Cittaslow.

1.

Nie wiem kto go wybrał. Ja bym powtórzył te wybory. Jak można było wybrać tak nie konsekwentnego i mijającego sie z prawdą człowieka?! Najprostszym przykładem jest dom samopomocy. Dla uspokojenia mieszkańców powiedział że będzie to dom dla osób starszych, a okazuje się po wybudowaniu, że to ośrodek dla psychicznych...

qurrapazurra 2014-11-17 17:30:35


2.

qurrapazurra, weĽ Ty się puknij w ten durny łeb. Po pierwsze nie dla "psychicznych", bo psychiczny to jesteś co najwyżej Ty. Skąd się w ogóle tacy ludzie jak Ty biorą? A kysz Pieniaczu, a kysz! Nie Tobie podważać wybory, tak zdecydowała większość mieszkańców, a jak Ci sie nie podoba to sie wyprowadz tam gdzie bedziesz miał/a lepiej!

Statixxx 2014-11-17 17:59:52


3.

qurrapazurra słyszałem ze w przyszłą niedzielę odbędą się wybory specjalnie dla ciebie tam w tym "psyhiatryku"jak to nazwałeś. Idz i zagłosuj jeszcze raz to dostanesz watę cukrową, wsadĽ se ją przez ucho i wyskocz przez okno na główke-miękko wylądujesz

lukash 2014-11-17 19:23:57


4.

psycholi znowu do reszla nazbierają nazwożą debilna władza

piciurka 2014-11-19 21:34:58


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble