wróć do tematów forum

Lokalni patrioci !!! Głosujcie na Reszel !!!

Komentarz

zgryz 29-10-2009 godz 13:36

Jakoś tak bez echa przeszło,że nasz rynek i plac bierze udział w plebiscycie. Informację o plebiscycie nasz admin zamieścił na stronie, ale w wyniku mnogości wydarzeń szybko "spadła" z pierwszej strony i przestała byc widoczna. Ale głosować trzeba tym bardziej, że można to robić kilka razy na dzień. Wiem, zaraz odezwą się malkontenci, ale nawet jeśli się Wam nasz rynek nie podoba to i tak głosujcie - NASZ CI ON !!! Zaglądam tam czasem - mizeria! Az wstyd. A tylu mieni sie "prawdziwymi reszelakami" !

1.

Gdzie mogę oddać głos? Poproszę o namiary.

crazyll 2009-10-29 13:50:52


2.

zobacz na stronie głównej z lewej strony zakładka "interaktywne" - konkursy

zgryz 2009-10-29 14:33:50


3.

dziękuję za odpowiedĽ

crazyll 2009-10-30 08:57:43


4.

A ja widzę, że nasz Pan Admin jednak czyta forum bo "wyciągnął " na wierzch plebiscyt (na stronie głównej z prawej strony informacja na żółtym tle). Brawo, Panie Admin. A więc głosujący - do dzieła! Nasze najlepsze !!!!!

zgryz 2009-10-30 09:34:57


5.

A jak tam oddac głos ? bo klikanie w nazwe miejscowosci nic nie daje

Trener 2009-10-31 10:20:52


6.

Ja wbijam głos dwa razy dziennie,więcej nie wchodzi.

patriot 2009-11-01 16:47:06


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble