wróć do tematów forum

MASKI NA TWARZE !!!!!!!

Komentarz

obywatel 15-05-2020 godz 18:58

Gdzie reszelscy stróże prawa - ruszyć tyłki. Reszelaki i przyjezdni łażą bez maseczek i sieją zarazę. Burmistrzu proszę wziąć się za "obiboków". Taką pobłażliwością i brakiem konsekwencji choroby nie zwalczymy.

1.

Weź już daj sobie spokój z tą zaraza.

Jadzia 2020-05-17 08:54:33


2.

przeważnie staruchy noszą ten wirus i zabronić im kontaktów z ludźmi i trzymać odległość na 5 metrów

Agnieszka 2020-05-17 10:23:38


3.

Ale ty jesteś popier dolon y człowieku. Co za ciemnogród. Idź się schowaj i nie upubliczniaj takich postów . Robisz wstyd na całe miasto . To ciebie powinni zwalczać. Dożywotnio odciac internet

Djhsbs 2020-05-17 16:44:31


4.

A czy już odstrzeliłaś swoją matkę, ojca, dziadka i babkę i może kilka sąsiadek, zrób to szybko bo cię zarażą i szlag cię trafi ...

halina 2020-05-17 16:46:40


5.

tak te stare zarazy pokasować nie będzie wirusa ,za blisko się zbliżają do innych zrobić im zakaz wychodzenia z domu

Agnieszka 2020-05-17 17:36:52


6.

Zarazy w Reszlu nie brakuje widzę na codzień

Gerwa 2020-05-17 20:17:04


7.

Wszystkie osoby komentujące łamanie nakazu noszenia maseczek są osobami które albo są głupie albo niespełna rozumu.Jeśli chodzi o osoby starsze to właśnie oni są narażeni na zarażenie od młodszego pokolenia tak że teza że są źródłem jest głupia bo to młodzi są mobilni i to oni mogą złapać tą zarazę a potem rozprzestrzeniać bo to oni najczęściej nie noszą maseczek w Reszlu,policja powinna karać z dużą stanowczością a wszystkie osoby nawoływujące do pozbycia się swoich starszych osób powinny być ukarane za nawoływanie do nienawiści do starszych ludzi

Halina 2020-05-18 09:29:57


8.

Ludzie, wyście postradali rozum... Rozejrzyjcie się wokoło, widzicie kogoś chorego? Trupy kładą się na ulicy? Czy tylko lykacie to co telewizja i opłacone media wam powie? Popatrzcie sobie na statystyki i wyciągnijcie wnioski, nie ma żadnej pandemii i nikt z was ani z waszych rodzin nie będzie chory na to, więcej optymizmu. Nawet nie widzicie, że to wszystko jest tylko po to, aby robić podziały w społeczeństwie

Bez nicku 2020-05-18 10:30:58


9.

Ja nie nosze maseczki bo mam astmę i mam na to papiery więc mogą mnie w d u p ę pocałować..a ty obywatel duś się w tej masce i kabluj na policje kto chodzi bez..Pozdrawiam tych co nie noszą masek !

Reszelak 2020-05-18 11:23:27


10.

No tak, nie ma pandemii, a te kilka milionów zachorowań na świecie to przez 5G i chemitrails. Bez nicku, za dużo się filmów naoglądałeś/naoglądałaś. Pandemia nie jest równoznaczna z tysiącami trupów na ulicach. A na Śląsku pewnie chorują od nieświeżego węgla...

Wielbiciel makreli 2020-05-18 12:23:25


11.

Zazdrość i zawiść jest choroba trawiącą nasze miasto. Na to szybciej, wy, spoleczniaki popadacie niż na wirusa z kosmosu, co to się maską z gaci przed nim chronicie. śmiech na sali . To chyba jakaś nowa wiejska moda , cos jak skarpety w sandałach. A grzyby już nie na stopach tylko w plucach. A tobie jak nie pasuje to nie wychodz z domu, z parapetu też masz dobrą wizję. Obowiązku noszenia masek dla osób z trudnościami oddechu NIE MA . I nie trzeba żadnych papierów(proszę zajrzeć do dziennika ustaw jeśli wogole wiesz co to jest). bo poza tym to od kiedy kazdy chory ma stwierdzone choroby. Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek miałby się tłumaczyć z powodu jakiegoś barana co chyba nie wie na jakim świecie żyje. Drzwi piana pozalepiaj żeby ci komar nie wleciał z wirusem

Jsgaks 2020-05-19 02:23:27


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenie klasa czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową

17kwietnia 2024r.zorganizowano w budynku szkoły przy ulicy Chrobrego 5A, szkolenie skierowane do uczniów klasIVprzygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble