wróć do tematów forum

Maseczki ze skrzyneczki - rychło w czas

Komentarz

13-05-2020 godz 11:23

Jak tam? Dostaliście już swoje super wypasione czarne maseczki z drucikiem? Może mi ktos wyjaśnić, dlaczego maseczki są wkładane niezależnie od liczby mieszkanców po 2 na dom? Jeśli chodzi o płacenie za śmieci to w rodzinie 4 osobowej płacą 4 osoby, a w kontekście maseczek to 4 osoby dostają 2. Mają je nosić na zmianę? Czy może 2 osoby mają nie opuszczać domu.... Kto to koordynuje? Czemu maseczki znajdują się w skrzynkach na zwroty? Na te maseczki idą przecież nasze pieniądze....

1.

Sprawdzałeś czy one w ogóle mają jakiś certyfikat? Jak nie mają, to proponuje sobie dorobić brakujące nawet ze starych gaci, taki sam efekt ochronny będzie. Tylko maseczki certyfikowane i z filtrem, one coś dają, a inne z tego co w tv i prasie, to tylko "New Look"

MistrzCietejRiposty 2020-05-13 18:18:39


2.

Z jakiej skrzyneczki u nas nikt nie dostał żadnej maseczki chyba po znajomości macie a może jesteście ci z lepszej strony.Niestety Reszel jest bardzo rodzinny wszystko po znajomościach,koneksjach nic dla mniej sytuowanych biedniejszych,założę się że ktoś przy korycie będzie miał maseczki na lata.

Halina 2020-05-13 18:23:31


3.

A kto miał je dawać te maseczki

2020-05-13 19:05:58


4.

Słowiańska i Ogrodowa mają. Normalnie w skrzynkach w bloku.

2020-05-13 20:59:38


5.

Mistrzu Ciętej Riposty, słabe te riposty. Ten komentarz to trochę jak walka z ostrym cieniem mgły. :D Jedyne co jest w samarce poza maseczkami to kartka z herbem Reszla podpisanym Urząd Gminy w Reszlu i Maseczka dla mieszkańców Reszla. Tyle. Wiec w jaki sposób sprawdzić czy są certyfikowane?

2020-05-13 21:04:37


6.

A czy w Reszlu władze dbają o ludzi

2020-05-13 22:38:45


7.

Wychodzi na to że tylko tam mieszkają Reszelacy a inne ulice to już nie mieszkańcy Reszla,sami swoi swoim,chore to wszystko i bardzo typowe dla rządzących w Reszlu,tak jak z darami ,ktoś kto ma dostaję a osoby potrzebujące niekoniecznie .

Halina 2020-05-14 13:52:02


8.

Jest już oficjalne info w tej sprawie na facebook'u gminy

2020-05-14 14:55:04


9.

burmistrz ? znalazł gdzies wybrakowane i co pięćdziesiąty znajdzie w skrzynce pocztowej

katolik 2020-05-14 17:23:19


10.

burmistrz ? znalazł gdzies wybrakowane i co pięćdziesiąty znajdzie w skrzynce pocztowej

katolik 2020-05-14 17:23:19


11.

słyszałam ze burmistrz w kwarantannie

Agnieś 2020-05-14 17:53:02


12.

Ja dostałam i bardzo dziękuję. Z tego co wiem maseczki są roznoszone SUKCESYWNIE i są umieszczane w skrzynkach na listy, jeżeli ktoś nie dostał, lub dostał za mało, ma możliwość zgłosić się do Urzędu. Nie rozumiem ludzi, którzy dostali i narzekają, nie pasuje to oddaj, proste. Nikt nie ma obowiązku nam dawać maseczek więc po co tyle jadu... Przysłowie mówi "darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda". Tak jak ktoś wyżej napisał, jest już informacja na Facebooku urzędu...

Jamajka 2020-05-14 20:51:03


Komentarz

wróć do tematów forum

Stacje robocze z kartami graficznymi nVidia Quadro

Specjaliści z sektora architektury, inżynierii i budownictwa (AEC) coraz częściej sięgają po zaawansowane technologie, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Karty graficzne nVidia Quadro odgrywają tutaj niebagatelną rolę, umożliwiając realizację skomplikowanych projektów z niezwykłą precyzją. Dzięki nim możliwe jest tworzenie szczegółowych wizualizacji architektonicznych, symulacji inżynierskich oraz animacji 3D, co znacząco przyspiesza proces projektowy i pozwala na osiągnięcie lepszych wyników.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble