wróć do tematów forum

Mebelplast

Komentarz

wp 09-03-2010 godz 10:58

Kto wie czy w Mebelplaście przyjmują do pracy w szwalni konkretnie, bo szlag trafia kiedy dzwoni się tam a odpowiadają że nie planują przyjęć. To po co ten zakład stoi ?

1.

zaklad tam stoi, bo juz pracuja tam ludzie.o co mas zpretenje, ze stoi zaklad? no musi stac ale nie musi zatrudniac nowych ludzi. ten budynek moze sie marnowac, gnic i walic a ludzi nie musi wlasciciel przyjmowac.widocznie nie ma takiej potrzeby. idz do urzedu i tam zrob awanture, ze po co tu stoi budynek skoro nie chca zatrudniac. nie rozumeim twoich pretensji, akurat o to ja bym mial zal do nich o co innego ale nie o to, ze nie chca zatrudniac.

janusz74 2010-03-09 12:21:07


2.

Co ty pleciesz,praca jest ludziom potrzebna żeby utrzymać rodzine.Ktoś nie ma pracy i chce się przyjąć a tam nie ma nadziei na zatrudnienie.

wp 2010-03-09 13:08:43


3.

no wiec poszukaj gdzie indziej. tez mam rodzine i to dosc duza ale nie mam do nikogo pretensji, ze nie chca zatrudnic mojej zony, chociaz intesywnie szuka.a ze tam nie ma nadziei na zatrudnienoie to nie mozna miec o to do nikogo pretensji.jak bys byl prezesem firmy tez bys zatrudnial tylko tyle ile trzeba a nie ponad stan tylko dlatego bo ktos bardzo potrzebuje tej pracy.mozna miec pretensje ale nie do calego swiata i nie o wszystko. powodzenia w poszukiwaniu zatrudnienia bo wiem jak jest ciezko bez pracy

janusz74 2010-03-09 13:27:51


4.

Gdzie jak gdzie ale do mebli, porażka

ja 2010-03-09 13:51:49


5.

ja również nie mam pracy, wiem jak to jest. W Reszlu powinien powstać duży zakład produkcyjny zatrudniający bardzo dużą ilość osób.

be 2010-03-09 15:47:44


6.

Uroki miasteczka nalezacego do wyjatkowego i unikalnego klubu Cittaslow...

2010-03-11 04:48:17


7.

Co nazekacie pracy w Reszlu moze i niema ,ale za to ile zabytkóW ,emeryci chwalą Reszel pod niebiosa,bo tylko im moze byctu dobrze . Bieda az piszczy ,a ja ciale tylko słysze i czytam RESZEL To...,RESZEL tamto... ,a prawda jest taka ze Reszel to bieda i nedza

2010-03-11 17:55:48


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble