wróć do tematów forum

Mieszkanie

Komentarz

Bazyli 25-05-2021 godz 00:21

Jestem zainteresowany kupnem mieszkania a ogłoszeń w internecie tyle co na lekarstwo, ktoś coś może z użytkowników słyszał o mieszkaniu w Reszlu na sprzedaż, za informacje byłbym wdzięczny

1.

Sekcja "Ogłoszenia" na stronie Reszla, zakładka "Sprzedam". Tam jest ogłoszenie.

xXxXxXx 2021-05-25 19:27:06


2.

Za ile??? Śmiech na sali. Ma kobieta fantazję. Takie ceny to nie w tej dziurze.

2021-05-30 21:59:18


3.

Radzę się rozeznać z ofertami mieszkań, bo tak się składa, że akurat jestem na etapie poszukiwań. I to mieszkanie z ofert, które znajdziemy przykładowo na olx wypada najkorzystniej patrząc na cenę za m2. Niestety nie dla mnie, bo potrzebuje 3 pokoi. :(

KSPT 2021-05-31 11:58:16


4.

KSPT. Kupując takie mieszkanie w tak dużym budynku współdzielonym z ośrodkiem zdrowia jakie sprzedaje Pani Beatą. K to dopiero będzie problem przy eksploatacji, naprawach. Mieszkanie to nie było do sprzedania ale szanowny burmistrz i radni zmienili uchwałę i lokal został sprzedany.

Prawda boli. 2021-06-01 20:21:06


5.

Dlaczego zmienili decyzję i sprzedali mieszkanie Pani Radnej. Beacie. K. Zostawiam do myślenia.

ber 2021-06-01 20:25:00


6.

A mi się wydaje, że żal Wam ściska co nie co z tyłu i dlatego wypisujecie takie głupoty. Nie chcecie? Nie kupujcie, ale nie przeszkadzajcie i nie róbcie komuś antyreklamy, bo to trochę świństwo. A jeśli chcecie się do czegoś przydać to możecie podesłać oferty na mieszkania 3 pokojowe z metrażem 60-70m2. :)

KSPT 2021-06-02 10:59:56


7.

Z tego co wiem to te mieszkanie ma jeden pokój tylko że z kuchni wydzielono na aneks i to malutki

Halina 2021-06-02 11:53:40


8.

Witam sprzedam mieszkanie w spokojnej okolicy w Reszlu.Jest moją własnością i mam takie prawo jak każdy obywatel.POZDRAWIAM PLOTKUJĄCYCH KTÓRZY WIEDZĄ LEPIEJ ODE MNIE.Proponuję zająć się sobą.Przeraża taka ludzka złośliwość.Karma wraca zawsze .Nie macie innych tematów. Mieszkanie 54 m2 znajduje się na drugim poziomie nad Ośrodkiem Zdrowia. Przy budynku parking, na przeciwko Poczta i Apteka. Obok Biblioteka i Bank Ogrzewanie z miejskiej sieci podciągnięte osobną nitką z osobistym licznikiem. Licznik prądu na 2 taryfy dzienna i nocna. W przedpokoju znajduje się zabudowana duża szafa. W kuchni położona jest na ścianie oryginalna cegła. Okna wszystkie wymienione posiadają zakładane na sezon siatki przeciw komarom i innym owadom oraz mają kasetony białe zaciemniające. Podłogi maja panele i kafle. Dodatkowa wnęka w pokoju przeznaczona jest też na szafę,okna wszystkie wymienione Mieszkanie mieści się w malowniczej miejscowości Reszel na Warmii . Piękny zabytkowy Reszel tworzy niepowtarzalny klimat. W rynku dookoła są kawiarenki sklepy, restauracje. Blisko do Parku otaczającego reszelskie zabytki : Kościół ,Zamek,zabytkowe kamienice. Sklepy w zasięgu ręki: Polo Market , Biedronka, Apteki. Szkoły podstawowa i średnia. Wszędzie blisko. Do lokalu przynależy piwnica oraz zakamarek ale to dodatek dla kupującego. W zasięgu : Kętrzyn , Św. Lipka Mrągowo, Mikołajki ,Giżycko Ryn .

Beata 2021-06-02 21:32:49


9.

Pani Beato tylko czy każdy obywatel ma prawo do wykupu mieszkania komunalnego(tak jak Pani) czy tylko osoby będące w radzie miejskiej, znajomi.

Ja 2021-06-03 16:26:06


10.

Pani mieszkanie nie było przeznaczone do wykupu. Czy to nie jest dziwne, że nagle zmieniona została uchwała rady miejskiej. Pewna osoba chciała wykupić w tym budynku pomieszczenie na gabinet i miała problem.Poczekamy na odpowiedź z Olsztyna.

Ja 2021-06-03 16:34:46


11.

Pani Beato proszę odnieść do pytania jako radna, mieszkanka Reszla. Czy każda osoba w Reszlu ma prawo tak jak Pani do wykupu mieszkania komunalnego. Czekamy jako wyborcy na Pani odpowiedź. Każdy z najemców mieszkania komunalnego zakupionego za 10 tyś złoty chęcią) by go później sprzedać za 160 tys zł.

Gov 2021-06-03 16:44:00


12.

Ooo, fajnie. Mieszkanie wykupione za 10 tysi, o wartości 100 tysi (zgodnie z oświadczeniem majątkowym), a do sprzedaży za 160 tysi. I gadajo ludzie, że w Reszlu nie ma przedsiębiorczych ludzi... :D

Rodżer 2021-06-03 16:50:51


13.

Poczekamy na odpowiedź Pani Radnej.

Myśliwy 2021-06-03 16:54:26


14.

Pani Beato czy to prawda, że pani mieszkanie komunalne nie było przeznaczone do sprzedaży. Ale po zmianie decyzji zostało Pani sprzedane z bonifikatą. Mialala Pani czas na odpowiedź w formie reklamy sprzedaży swojego mieszkania, to mamy nadzieję, że odpowie Pani na nasze wątpliwoscii. Ps. Gratuluję zakupu kolejnego mieszkania na Kościuszki, Okręgu.

nik 2021-06-03 17:16:23


15.

Witam sprzedam mieszkanie w spokojnej okolicy w Reszlu.Jest moją własnością i mam takie prawo jak każdy obywatel.POZDRAWIAM PLOTKUJĄCYCH KTÓRZY WIEDZĄ LEPIEJ ODE MNIE.Proponuję zająć się sobą.Przeraża taka ludzka złośliwość.Karma wraca zawsze .Nie macie innych tematów.Dziecinny tekst. Prosimy o konkretną odpowiedź. Czy mieszkanie, które Pani kupiła po zmianie uchwały rady miejskiej zostało Pani jednak sprzedane.

Porządek 2021-06-03 17:43:52


16.

Proszę jakie zainteresowanie.Tak kupiłam jak każdy mieszkaniec Reszla mając takie prawo.Całe piętro mieszkalne zostało sprzedane.Mieszkania posiadają oddzielne wejście do budynku.Są oddzielone od Ośrodka Zdrowia.Tak jak każdy mieszkaniec Reszla tak i ja i moi sąsiedzi wykupiliśmy mieszkania.Dbamy o nie i są naszą własnością.Nie rozumiem problemu i robienia afery na siłę.Sprzedaję i ktoś inny może zamieszkać.To jest moje prawo.Ja zmieniam miejsce zamieszkania i sprzedaję.Każdy ma prawo do swojego życia.W Reszlu od lat obowiązywało prawo wykupu mieszkań i zgodnie z uchwałą ludzie wykupowali.Jako mieszkanka Reszla też takie prawo miałam i od lat jestem właściclelką mieszkania. Dla wiadomości mieszkam już tu 21 lat.Zgodnie z prawem mogę go sprzedać. Uważam że każdy w Reszlu mógł skorzystać z wykupu i ja również.To że sprzedaję to już wyłącznie moja sprawa.DZIWI MNIE TYLKO PUBLICZNE WYPISYWANIE I CHOWANIE SIĘ POD RÓŻNYMI nikami.Człowieku masz jakiś problem pokaż się bo nie rozumiem siania zamętu.Dzisiaj na obiad upiekłam kaczkę to też mam napisać.Ludzie co się z Wami dzieje .MIESZKANIE PRZED LATY KUPIŁAM I SPRZEDAM ZA ILE CHCĘ I ZA ILE ZNAJDĘ KUPCA TO JEST WYŁĄCZNIE MOJA SPRAWA.Pozdrawiam interesujących się czyimś życiem.

Beata 2021-06-03 23:38:51


17.

Proszę nie mydlić oczu. Tylko napisać w jaki sposób wykupiła Pani mieszkanie, które nie było do wykupienia. Pytanie nr 2.Czy żeby mogła Pani wykupić mieszkanie została zmieniona uchwała. To tylko tyle. Czekamy na odpowiedź. Chyba, że w Reszlu zmiana decyzji dotyczy tylko radnych.

Toyota 2021-06-04 21:44:49


18.

Pani Beato czekamy na odpowiedź. Znam osoby gdzie mieszkanie komunalne jest w rękach od 70 lat, ale nie mogą ich wykupić. Jak to Pani ładnie napisała, że kazdy ma prawo do zakupu.

nik 2021-06-04 22:12:43


19.

Panie Pawle Z zna Pan historie .Proszę przyjść to pogadamy.Pan ciągle widać ma problemy ze wszystkim i z wszystkimi.Panu też sciągnięto cesję.Nie będę w taki sposób rozmawiać i tłumaczyć się z rzeczy oczywistych.ROZMOWA TYLKO OSOBISTA.Nie szkoda życia na takie niesłuszne czepianie.Zdrowia Życzę i tego psychicznego też.Takie forum jest dla desperatów.Tymczasem Witam sprzedam mieszkanie w spokojnej okolicy w Reszlu. Mieszkanie 54 m2 znajduje się na drugim poziomie nad Ośrodkiem Zdrowia. Przy budynku parking, na przeciwko Poczta i Apteka. Obok Biblioteka i Bank Ogrzewanie z miejskiej sieci podciągnięte osobną nitką z osobistym licznikiem. Licznik prądu na 2 taryfy dzienna i nocna. W przedpokoju znajduje się zabudowana duża szafa. W kuchni położona jest na ścianie oryginalna cegła. Okna wszystkie wymienione posiadają zakładane na sezon siatki przeciw komarom i innym owadom oraz mają kasetony białe zaciemniające. Podłogi maja panele i kafle. Dodatkowa wnęka w pokoju przeznaczona jest też na szafę,okna wszystkie wymienione Mieszkanie mieści się w malowniczej miejscowości Reszel na Warmii . Piękny zabytkowy Reszel tworzy niepowtarzalny klimat. W rynku dookoła są kawiarenki sklepy, restauracje. Blisko do Parku otaczającego reszelskie zabytki : Kościół ,Zamek,zabytkowe kamienice. Sklepy w zasięgu ręki: Polo Market , Biedronka, Apteki. Szkoły podstawowa i średnia. Wszędzie blisko. Do lokalu przynależy piwnica oraz zakamarek ale to dodatek dla kupującego. W zasięgu : Kętrzyn , Św. Lipka Mrągowo, Mikołajki ,Giżycko Ryn .

Beata 2021-06-05 08:47:06


20.

Panie Pawle Z zna Pan historie .Proszę przyjść to pogadamy.Pan ciągle widać ma problemy ze wszystkim i z wszystkimi.Panu też sciągnięto cesję.Nie będę w taki sposób rozmawiać i tłumaczyć się z rzeczy oczywistych.ROZMOWA TYLKO OSOBISTA.Nie szkoda życia na takie niesłuszne czepianie.Zdrowia Życzę i tego psychicznego też.Takie forum jest dla desperatów.Tymczasem Witam sprzedam mieszkanie w spokojnej okolicy w Reszlu. Mieszkanie 54 m2 znajduje się na drugim poziomie nad Ośrodkiem Zdrowia. Przy budynku parking, na przeciwko Poczta i Apteka. Obok Biblioteka i Bank Ogrzewanie z miejskiej sieci podciągnięte osobną nitką z osobistym licznikiem. Licznik prądu na 2 taryfy dzienna i nocna. W przedpokoju znajduje się zabudowana duża szafa. W kuchni położona jest na ścianie oryginalna cegła. Okna wszystkie wymienione posiadają zakładane na sezon siatki przeciw komarom i innym owadom oraz mają kasetony białe zaciemniające. Podłogi maja panele i kafle. Dodatkowa wnęka w pokoju przeznaczona jest też na szafę,okna wszystkie wymienione Mieszkanie mieści się w malowniczej miejscowości Reszel na Warmii . Piękny zabytkowy Reszel tworzy niepowtarzalny klimat. W rynku dookoła są kawiarenki sklepy, restauracje. Blisko do Parku otaczającego reszelskie zabytki : Kościół ,Zamek,zabytkowe kamienice. Sklepy w zasięgu ręki: Polo Market , Biedronka, Apteki. Szkoły podstawowa i średnia. Wszędzie blisko. Do lokalu przynależy piwnica oraz zakamarek ale to dodatek dla kupującego. W zasięgu : Kętrzyn , Św. Lipka Mrągowo, Mikołajki ,Giżycko Ryn .

Beata 2021-06-05 08:47:40


21.

Chyba od pani radnej nie uzyskacie odpowiedzi desperaci z reszelskiego forum... ;) (przy okazji - pani radna też korzysta z tego forum). No chyba że osobiście. Bez świadków. Z możliwością dowolnego kreowania ;) W końcu nie po to się jest radną, żeby się z czegokolwiek tłumaczyć :DDD I to jeszcze PUBLICZNIE.

Rodżer 2021-06-05 12:31:27


22.

Rodżer. Zgodnie z przysłowiem. Co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie. Takich mamy radnych. Forum jest tylko dla patologii.

Paweł 2021-06-06 18:31:57


23.

Czy Pani Beata K., to ta wieloletnia kierowniczka MDK?

x-man 2021-06-06 19:16:03


24.

X-man: raczej instruktorka. Kierowniczką ta pani raczej nigdy nie była...

G. 2021-06-09 18:30:56


25.

X-man daruj sobie komentarze. Jej cała rodzina robi w Gminie i może was sprawdzić. Nikt nie jest anonimowy w internetach.

Toyota 2021-06-13 18:26:02


Komentarz

wróć do tematów forum

18 września 2024 roku odbyło się w naszej szkole Narodowe Czytanie

W 2024 roku świętujemy już 13. edycję Narodowego Czytania, a tegoroczną lekturą jest "Kordian" Juliusza Słowackiego.<

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble