wróć do tematów forum

Nie dajcie się znowu zastraszyć!

Komentarz

maja 23-08-2017 godz 16:38

Już od kilku osób słyszę, że były wzywane do Przedsiębiorstwa Wielobranżowego, żeby przedstawiły dowody wpłaty za wodę i śmieci, czasami nawet sprzed 3 lat! Te osoby płaciły wszystko w terminach, a teraz muszą się tłumaczyć nie wiadomo dlaczego! Jedna z księgowych nie potrafiła znaleźć w komputerze zaksięgowanych kwot, pomimo że wezwana osoba miała w ręku dowody wpłat. To się dzieje w tej firmie?! Księgowa każe sobie przedstawiać dowody wpłat, ale tak naprawdę to oni mają przedstawić wykaz za co i za jakie okresy ktoś rzekomo nie zapłacił (jeżeli faktycznie nie zapłacił). Nie pozwólcie wzywać się na dywanik do Wodociągów, to to mi przypomina czasy PRL. Jeżeli nie mogą u siebie znaleźć dowodów wpłat, to żądajcie żeby wam na piśmie przedstawili wykaz czego chcą i za jaki okres. Niech opanują bałagan w swojej księgowości.

Reklama

2.

Co za jaja się tam dzieją. Tak to jest jak sie zatrudnia młode dziewczynki bez doświadczenia i wykształcenia najczęściej po Znajomości !

Reszelak 2017-08-25 21:18:25


3.

Chcecie żeby zrobili tam porządek, a czepiacie się dziewczyny, która właśnie się za to wzięła i próbuje wszystko naprawić. Te wezwania czy jak wy to tam nazywacie mają na celu sprostowanie niejasności, które powstały przez wcześniejsze lata. Skoro chcecie żeby było dobrze to przestańcie obgadywać ludzi na forum i dajcie im pracować!

Anonim 2017-08-28 17:39:43


4.

@Anonim: To niech sobie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe prostuje "niejasności" w swojej dokumentacji. Po co wzywasz ludzi do wodociągów, niemal jak na komisariat, żeby się tłumaczyli? To wy się macie wytłumaczyć z waszego bałaganu w kartotekach. Co się stało z dokumentacją księgową? Pies zjadł? Jeżeli macie braki w dokumentacji, to kto ponosi za tę sytuację odpowiedzialność? Chcecie rozliczać Reszelaków z waszego bałaganu? Sami się rozliczcie!

maja 2017-09-04 23:48:56


Komentarz

wróć do tematów forum

Czwarte klasy na wycieczce!

Dnia 11.06.2018 r. uczniowie klas IV Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu pod opieką wychowawców wyruszyli na wycieczkę do Olsztyna, Olsztynka i Węgoja.

wiecej...

Reklama