wróć do tematów forum

Nie pozdrawiam

Komentarz

17-10-2022 godz 15:54

Robert K. Tak na innych psy wieszasz taki cudowny ojciec , wspaniały , fantastyczny a ściągnąłeś sobie do domu pijaczkę Reszelską Emilcie , wstyd . widziałem jak w alkoholach świata kupowałeś alkohol i było czuć od Ciebie piwsko . widzisz jakie to uczucie jak się kogoś obsmaruje ?

1.

On w ogóle się dziwny zrobił , być może wpływ ma na to złe towarzystwo , które sobie wybrał . Niech żyje jak chce jego sprawa ale na dobre mu to raczej nie wyjdzie . powinien znaleźć sobie dojrzałą kobietę chociaż żeby znaleźć to musiał by zacząć od zadbania o siebie .

Agnieszka 2022-10-17 16:05:35


2.

To to facet aby było coś tam niech każdy prowadzi życie jak chce Krazdy nie ma innych tematów nie ma każdy ma coś za skóra czy to zwykły człowiek czy urzednik są tacy co łżą w żywe oczy żyjmy swoim życiem

ja 2022-10-17 22:07:01


3.

To to facet aby było coś tam niech każdy prowadzi życie jak chce Krazdy nie ma innych tematów nie ma każdy ma coś za skóra czy to zwykły człowiek czy urzednik są tacy co łżą w żywe oczy żyjmy swoim życiem

ja 2022-10-17 22:07:03


4.

Dajcie dla Roberta spokoj, no do hooya, a co to tylko on pije piwo i ma dzieci, qoorwa, wielu by wymieniać, ale nie chce kogoś zrazić. Pozdro Robert jeśli czytasz, nie przejmuj sie jakimś zbednym poerdoleniem gapiów. Elo

NIEZNISZCZALNY777 2022-10-25 06:18:36


5.

Zmien dilera ! Chla , dzieci same zostawia kszdy widzi co on robi ... I jeszcze ta Emilka ....

2022-10-26 18:22:58


6.

Emilcia jakby mogła to by z każdym w tango poszła. WSTYD dorosła kobieta...

nick1204 2022-10-27 18:26:28


7.

Cóż to za Emilcia?Czyżby chodziło o panią z zydlągu???

2020 2023-01-30 07:59:35


Komentarz

wróć do tematów forum

V Regionalny Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy klas III

Dzień Ziemi jest doskonałą okazją do tego, by zorganizować Regionalny Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy. Właśnie tego dnia już po raz piąty odbył się w naszej szkole konkurs dla klas 3 szkół podstawowych. Patronat honorowy nad konkursem objął Warmińsko - Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie oraz Mazurski Park Krajobrazowy z siedzibą w Krutyni.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble