wróć do tematów forum

Amfiteatr - Czerwone Gitary

Komentarz

Jadzia 29-09-2014 godz 18:11

Jak wam się podoba nowy amfiteatr? no i jak wrażenia po wczorajszej imprezie?

1.

Nie spodziewałem się, że Reszel potrafi się tak dobrze bawić. Nie oszukujmy się; przez tyle lat wszyscy byli na "nie", nawet dobry koncert nie był pretekstem do ruszenia 4 liter z fotela, i wszyscy siedzieli "zaklęci" w domach. Wczoraj było genialnie. Czy to zasługa "Czerwonych Gitar" - jakby nie było wielkiego, cudownego zespołu, czy nowego miejsca, jak ten amfiteatr? Powiem tak: Koncert genialny, jak przystało na genialny zespół. Oby tak dalej. Reszelacy - wychodĽmy z domów, bo zrośniemy się z fotelami... Nie może być tak, że w weekendowe popołudnie wychodzi się na miasto a tam pustki, jak w czarnobylu. Taka refleksja :D

qurrapazurra 2014-09-29 22:05:09


2.

. Dla mnie zamydlenie te otwarcie to zamydlenie oczu, prostemu Reszelakowi. Niech się nie łudzi że jeszcze zobaczy tą scenę ona była wynajęta, nagłośnienie też było wynajęte. Więc jeżeli postawimy tam scenę która ma tam stać czyli ta z centrum i nasze nagłośnienie to byśmy mogli ocenić poziom naszego amfiteatru. Jak byliście na otwarciu to już można było zauważyć błędy z boku nic nie widać. Pieniądze wydane na amfiteatr na otwarcie. Dla mnie na pewno ten obiekt nie jest dobrze ulokowaną inwestycją, przy takich potrzebach miasta.

Lili 2014-10-05 20:59:31


Komentarz

wróć do tematów forum

V Regionalny Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy klas III

Dzień Ziemi jest doskonałą okazją do tego, by zorganizować Regionalny Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy. Właśnie tego dnia już po raz piąty odbył się w naszej szkole konkurs dla klas 3 szkół podstawowych. Patronat honorowy nad konkursem objął Warmińsko - Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie oraz Mazurski Park Krajobrazowy z siedzibą w Krutyni.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble