wróć do tematów forum

REKLAMACJA NAGROBKA

Komentarz

J 16-07-2014 godz 18:37

Czy reklamowaliście nagrobek w reston? Proszę o opinie.

1.

Tak ja reklamowałam 3 razy i nadal jest nie zrobione.Krawężniki przyczepili na trochę cementu,który nadal się wykrusza.Nie polecam tam robic.

fiona 2014-07-17 21:10:39


2.

Kupując nagrobek słyszałem i najwyższej jakości materiałów i z tego względu nie było możliwości obniżenia ceny nawet o 20 złotych. Teraz wszystko się sypie, kamień odpryskuje kruszy się odkształca-tragedia, reklamuję a oni obiecują ze przyjadą zobaczą po czym miesiąc się nie odzywają, przeciągają aż skończy się gwarancja. Chyba sprawa skończy się w sądzie. Kochani - zdecydowanie NIE polecam.

J 2014-07-18 20:19:58


3.

Ja wam powiem tylko tyle debile po pierwsze kamień się nie odksztauca ,a że ziemia osiada i pomnik się porusza to i coś może odprysnàć (fachowcy) jak byście nie wiedzieli że kupa gliny i bagno. Także nie mówcie bzdór ta firma robi najlepsze nagrobki w województwie. Jak chcecie chinola to dajcie mniej u konkurencji to zobaczycie co to jest gòwno nara bo nie chce mi się na ten tematpisać ...Do siąsiadki na ploty pa!!!;)

niewinnie oskarżany 2014-07-18 22:55:54


4.

Czytając ostatni wpis poważnie bym się zastanowił nad wyborem takiej firmy co to ludzi od debili wyzywa

ja 2014-07-19 07:01:29


5.

Zgadzam się z przedmówcą ,skoro ktoś tak nazywa klientów więc niech sobie stawia te super nagrobki.

fiona 2014-07-19 12:02:23


6.

do niewinnie oskarzonego-odksztalca nie oznacza ze zmienia swoj wyglad tylko pojawiaja sie zacieki i pekniecia... i nie gadaj bzdur ze od osiadajacej ziemi bo uplynelo wystarczajaco duzo czasu na to by sie ulezala i pomnik mogl byc postawionu.. znam ta sprawe i wiem o czym pisze!!! po drugie reklamacje w tej firmie sa ciezkie a ludzie pracujacy wlacznie z wlascicelem potrafia byc naprawde,, przyjemni ze hej,, szczegolnie jak sie upomina o cos lub zwraca uwage...

rico 2014-07-19 20:45:56


7.

Nie wiem o co chodziło "niewinnie oskarżonemu" w tym wpisie. Faktem jest że o firmie Reston mam jak najlepsze zdanie . Dla mnie usługę wykonali fachowo terminowo i w porównując ceny u konkurencji naprawdę niedrogo. A wykonanie tej usługi było naprawdę trudne. Pozdrawiam

antek 2014-07-29 08:22:45


8.

reston to jakaś lipa firma pewnie

penka 2014-08-17 18:38:05


9.

Ja tam bardzo chwale firme Reston,stawiail po mnik i jest ok .a nie dawno montowali mi w domu parapety z kamienia i tez jest ok , polecam ta firme .:-D

janek 2014-08-18 15:33:29


10.

Firma RESTON to najgorsza firma w okolicy. Pomniki stawia na ilość, a nie na jakość. Byłe tylko wziąć kasę. Trzy razy była zgłaszana reklamacja, obiecanki cacanki, a co do czego to nic nie zrobili w tej sprawie. Krawężniki zrobione na odwal, płyty nie są dobrze przymocowane, ruszają się. W końcu musiałem wziąć to w Swoje ręce, bo od nich poprawki grobu bym się nie doczekał. Czekają aż się skończy gwarancja, żeby brać za to dodatkowe pieniądze. NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY.

p 2016-10-21 14:54:28


11.

Lepiej zainwestować w coś mocniejszego np. granitu, który raczej się nie ulegnie zniszczeniu. Sami taki zamawialiśmy dla naszej babci. Jest to jednak spory wydatek, ale istnieje taki portal iraty.pl , gdzie możesz wziąć raty na nagrobek na bardzo dobrych warunkach.

jozef85 2018-12-22 15:49:54


12.

Dzień dobry. Mam pytanie. 14 lipca zlozylam zamowienie na zrobienie płyty nagrobnej, która miala byv wykonana w 3 tygodnie. Dwa dni później wyslalam pieniadze na konto, część jak mnie proszono ponieważ nie mieszkam na miejscu. Plyta nie zostala wykonana zgodnie z zaleceniem.. Prosilam o poradę jal naprawić błąd. Teraz mnie straszą ze jak nie zaplacce resztę to rozbiorą grób. Proszę o wyslanie mi zdjęć z z kończoną pracą i umowę i jej nie dostałam.. Proszę o radę co zrobić. dziękuję

Ewa 60 2020-10-14 09:25:56


13.

Dzisiaj wpłacę część z drugiej raty., bo się boję i dalej proszę o wysłanie mi zdjęć umowy i porady i nie ma informacji zwrotnych

Ewa 60 2020-10-14 09:32:15


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenie klasa czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową

17kwietnia 2024r.zorganizowano w budynku szkoły przy ulicy Chrobrego 5A, szkolenie skierowane do uczniów klasIVprzygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble