wróć do tematów forum

Reszel - Co Was gryzie?

Komentarz

dareczek56 07-04-2014 godz 23:21

Tak się zastanawiam, co gryzie naszych mieszkańców. Wydawało mi się że wszystko u nas jest fajne i ładne, ale ostatnio byłem np. w Bisztynku i musze powiedzieć, że jestem zaskoczony jak zmieniło sie te miasto. Podobno wszystko dzięki temu, że ludzie pisza na lokalnym forum co ich gryzie i burmistrz czyta i to robi.

1.

A u nas moze i czyta tylko czy ze zrozumieniem ? Teraz takie czasy ze analfabetów mało no ale zawsze cos jednym uchem mozna wpuścić drugim wypuścić . A Móc to chcieć a chcieć to móc...u nas zawsze odwrotnie chyba ze był Pan Szypulski mam nadzieje że teraz bedzie kandydować Pan Maiusz ¦liwka to dopiero jest człowiek mój syn mówi że takiego Sprawiedliwego jak On nie ma w całym Reszlu wiec zagłosuje na P.¦liwke

Stanley 2014-04-08 14:44:11


2.

Stanley widzę , że już kampanie rozpoczynasz. Niestety ciemnoty ludziom to ty nie wciśniesz !

asadasas 2014-04-08 15:13:18


3.

Kazdy ma prawo mieć swoje zdanie

Stanley 2014-04-08 16:26:34


4.

Boże bron nasz Reszel przed władzą związaną ze szkolnictwem ci ludzie są szablonowi!!!

bugi27 2014-04-08 21:56:11


5.

Z tego co widać to w reszlu cały ten ratusz stoi bo stoi i ludzie tam chodzą do pracy bo musza!!! Halo ludzie to nie kampania wyborcza wróćci do tematu może naprawdę dzięki forum by można było coś zmienić a nie kampanie urządzacie.

sarka 2014-04-08 22:54:11


6.

Co mnie gryzie? To, że starostwo ma głęboko w "de" poprawienie stanu naszych ulic. Skrzyżowanie Mazurskiej ze Słowiańską to kpiny w biały dzień.

no-one 2014-04-08 22:54:43


7.

Tak tu sie zgodze jeszcze troche szachownice zrobia biało-czarne kwadraciki i pojada zadowoleni. Zatoczka autobusowa tez tragiczna mozna nogi połamać ale co tu w naszym miescie jest normalne ? nie wiem

wika 2014-04-09 06:34:21


8.

Tak tu sie zgodze jeszcze troche szachownice zrobia biało-czarne kwadraciki i pojada zadowoleni. Zatoczka autobusowa tez tragiczna mozna nogi połamać ale co tu w naszym miescie jest normalne ? nie wiem

wika 2014-04-09 06:34:40


9.

Tak tu sie zgodze jeszcze troche szachownice zrobia biało-czarne kwadraciki i pojada zadowoleni. Zatoczka autobusowa tez tragiczna mozna nogi połamać ale co tu w naszym miescie jest normalne ? nie wiem

wika 2014-04-09 06:35:09


10.

Najgorsze, że nikt się nie ma dialogu z mieszkańcami, zero partycypacji. Mamy możliwość zmian w listopadzie. Głosujmy na młodych i ambitnych kandydatów i wtedy będzie będzie możliwość dialogu z mieszkańcami !

kraków 2014-04-09 13:45:25


11.

tu nic i nigdzie i nic nie zrobisz ani w reszlu ani w polsce sama mafia w urzędach i zło dla ludzi

kasztanka 2014-04-09 16:59:39


12.

Mnie natomiast gryzie administrator tej strony i jemu podobni, którzy dopuszczają do agitacji i personalnej kampanii politycznej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PROPONUJĘ ZATRUDNIĆ SIĘ U PANA ¦LIWKI PANIE ADMINISTRUJˇCY STRONˇ PÓKI CZAS.

degrees 2014-04-15 20:00:29


13.

A skąd wiadomo, że administrujący to pan i w którą część ciała "degrees" jesteś gryziony? Usuwane są posty ewidentnie naruszające prawo lub czyniące szkodę osób trzecich na ich wniosek. Innych natomiast gryzie bardzo fakt usuwania postów. Niestety niemożliwym jest sprawienie aby nikogo nie gryzło.

SpecNET 2014-04-15 21:45:52


14.

Mnie pogryzły komary ostatnio :(

gogleBOT 2014-04-16 10:01:46


15.

Bez znaczenia jest to jakiej płci jest administrator, znaczenie mieć będzie natomiast fakt że pracuje pod biurkiem pana ¦LIWKI nie reagując na tego typu wynurzenia zawarte na forum publicznym. Ponadto pragnę zwrócić uwagę pomijając już treść żenującej odpowiedzi na formę i tak; "...lub czyniące szkodę osób trzecich na ich wniosek.", właściwą formą jest tu - "osobom trzecim" i jeśli już coś kopiujemy/wklejamy najpierw myślimy.

degrees 2014-04-16 11:52:21


16.

Ciebie "kolego" degrees chyba gryzą pchły ja nie jestem nauczycielem ani osobą związaną ze szkolnictwem broń Boże ja tylko mam swoje zdanie a mam prawo takie mieć każdego z nas obowiązuje wolność słowa i zagłosuję na Mariusza ¦liwkę no chyba że będzie kandydować Pan Szypulski (ale wątpię)ale Pan Borejko ...no to na Pana Romana wrzucę głosik.Tobie proponuję zimny prysznic ale u weterynarza jest dobry preparat na insekty kup i użyj a zobaczysz jak Ci ulży.Przestaniesz czepiać się do innych a ¦liwka to chyba "jedynkę" musiał Ci postawić że tak bardzo Go nie lubisz :-)

Stanley 2014-04-16 14:14:58


17.

Stachu który myśli że jak zmieni sobie imię to będzie światowcem, istotnie dobrze się składa że "..." bo nie życzę sobie, abyś zwracał się do mnie per kolego. Kolegów Staś możesz mieć pod sklepem "alkohole". Ponadto mało mnie interesują twoje sympatie i preferencje, dla mnie możesz oddać swój nic nieznaczący głos na Biedronia. ale do meritum... Wszak chodzi tu jednak o taka właśnie wiejską agitację którą się tu uprawia przy pełnej aprobacie administratora tego żałosnego serwisu. I w jakim celu padły tu te nazwiska? Kim tak ważnym są tu te wymienione osóbki??????????? Zresztą czego można się spodziewać po małomiasteczkowej mentalności...

degrees 2014-04-16 20:28:34


18.

A Ty degrees kim jesteś, że ubliżasz mieszkańcom tego miasteczka! Każdy ma prawo zagłosować na kogo sobie życzy i tobie nić do tego! Skoro jest to twoim zdaniem żałosny serwis więc nie wchodĽ tu i nie obrażaj ludzi!

2014-04-16 22:30:09


19.

do degress to po jaki ,,wuj,, wchodzisz na te forum i sie wypowiadasz skoro ty taki swiatowy jestes?administrator jest zobowiazany do przestrzegania nie tylko norm prawnych i etycznych... na forum tylki smaruje sie latwo ale powiedz danej osobie prosto w oczy-ciekawe czy sie nie osmarkasz? :P Sliwka Borejko Szypulski to jedna brac nauczycielska a nam trzeba kogos ,,z ludu,,a Administratora nie ma co tykac dba o porzadek na swoim ,,serwerze,, no ale coz-cos czuc... a to szambo wybija!!!!

rico 2014-04-17 00:52:45


20.

proponuje założenie nowego forum odnośnie wyborów samorządowych :) i tam można dyskutować do woli

dddddd 2014-04-17 08:52:33


21.

No mnie ani alkohol ani tym bardziej alkohole świata czy nawet europy nie interesują więc tu pomyłeczka maleńka aha i przyganiał kocioł garnkowi pisząc lub kopiując coś należy zrobić spację .

Stanley 2014-04-17 09:01:47


22.

nic nie gryzie bo mam 5 żon,dom,złote klamki,10 aut,i 100 miliardów zł

egon 2014-04-17 19:08:54


23.

chcesz siana ? bedziesz gryzł

kobi 2014-04-18 13:10:23


24.

Mnie gryzie połączenie internetowe. Sygnał jest słaby, tak samo jak w kablówce nie ma programów.

- 2014-04-19 10:43:26


25.

Mnie gryzie odłączenie PSextra w kablówce, ostatnich 7 kolejek ekstraklasy,a tu buch. Nie ma i koniec.

emigrant 2014-04-27 23:01:26


26.

a mnie gryzie ze burmistrz daje koncesje dla sklepow gdzie sa na przeciwko policji obok orlika a w sklepie jest bar piwny sprzedaje sie alkohol nie letnim... TYLKO KASA SIE LICZY. A PANI TLUMACZY ZE PLACI KONCESJE WIEC ONA JEST OK.

tamtaram 2014-05-16 19:05:36


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble