Ewa 26-02-2013 godz 20:34
OBYWATELE MIASTA RESZEL Macie prawo, wręcz obowiązek, uczestniczyć w posiedzeniach zwyczajnych i nadzwyczajnych rady miejskiej. Macie prawo, wręcz obowiązek, uczestniczyć w posiedzeniach komisji. Macie prawo wyrażać swoje zdanie, macie prawo zadawać pytania, i macie prawo oczekiwać rzetelnej odpowiedzi. Macie prawo brać udział w życiu, jawnie, nie za pomocą poczty pantoflowej. Radni są tylko naszymi reprezentantami, i we władzach miejskich reprezentują nasze interesy. Zachęcam wszystkich do uczestniczenia w radach i posiedzeniach komisji.

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama