wróć do tematów forum

Ocena pracy Burmistrza

Komentarz

Fifi 30-08-2017 godz 17:11

Drodzy mieszkańcy Miasta i Gminy Reszel jak oceniacie pracę Burmistrza? Czy wywiązał się z danych obietnic?

1.

A jakie obietnice były?

Mckdfod 2017-08-31 14:46:11


2.

Gdzie jest obiecana od kilku lat ścieżka rowerowa?

Krest 2017-08-31 17:52:44


3.

Burmistrz hahaha co burmistrz robi w reszlu??? Nic kompletnie nic. A jak się pójdzie do niego z prośbą żeby w czymś pomógł to też nie pomaga

Mimi 2017-08-31 18:13:53


4.

Mimi co robi Burmistrz w Reszlu? Obiecuje i z ludzi (wyborców) robi krytynów. Od 4 lat jak istnieje nową Przychodnia w Reszlu obiecywał dla mnie wejście do mieszkania od ulicy Reymonta. Przychodnia była w budowie i te przejście miało być ( posiadam mapki - na których jest przejście od ul. Reymonta) przy zmianie z Ketrzynskiego architekta na Reszelkiego raptownie przejście znikło.Posiadam pisma od Burmistrza,ze wejście do mojego mieszkania od ul.Kraszewskiego będzie zrobione -jednakże w tym roku koszty przewyzszyly możliwości P.Burmistrza. Od 4 lat robił ze mnie durnia. W mieszkaniu są osoby niepełnosprawne i niedawno urodziłam dziecko. Może tak Panowie Burmistrzowie razem z Panem Chamikiem charytatywnie będą pomagać mi wynosić i wnosić wózek z dzieckiem do mieszkania? Czyżby Nasza Gmina była tak bogata i chętne do płacenia odszkodowań jak coś się komuś stanie? Narazie mamy lato,ale w zimę bez wózka szło się wywrócić a co dopiero z wózkiem. Gdzie obietnice i mydlenie oczu przez te 4 lata?

Sylwia Jaroszewicz 2017-08-31 20:38:54


5.

Sylwia, zacznij codziennie nachodzić go w biurze. Może wtedy mu się przypomni to i owo( o ile będzie w biurze, nie ma on za dużo roboty to pewnie siedzi w domu większość czasu pracy).

Mckdfod 2017-09-01 06:47:38


6.

Mckdfod - Wiem, ze masz racje ale ile można nachodzic kogoś? Prosić? Myślę o sprowadzeniu telewizji - może to nic nie da w praktyce, ale wieści, rozgłos i "sława" o Naszej władzy i ich podejściu do wyborcow pójdzie w świat. A na drugi rok są wybory. Może czas zabawić się w ich grę tylko tym razem ja będę kotkiem a oni myszka.

Sylwia Jaroszewicz 2017-09-01 07:30:16


7.

Burmistrzem Burmistrzem to on jest tylko na dożynki a tak to w du Pie ma ma ludzi

Dani 2017-09-01 14:45:51


8.

Jaroszewicz wiecznie te same problemy z córki zrobiła niepełnosprawną i okazuje się że jeszcze się to rozmnaża. Można rozważyć zamurowanie od strony Kraszewskiego. Nie lubię ludzi którym całe życie wszystko przeszkadza.

2017-09-08 11:03:46


9.

Jeżeli ktoś coś ma do mnie to niech powie mi to prosto w oczy... NIE LUBIĘ FAŁSZYWYCH ANONIMOWYCH LUDZI... POZDRAWIAM.

Sylwia Jaroszewicz 2017-09-09 12:02:50


10.

Ciekawe z czego ta młoda było stać na wózek dla dziecka za ponad 2 tysiące.

Kinia 2017-09-09 13:46:10


11.

Ludzie ta dziewczyna ma 29 lat i co w tym dziwnego, ze urodziła dziecko? W Realu jest dużo osób niepełnosprawnych a ta dziewczyna chociaż nie ma tej niepełnosprawności na głowke jak większość mieszkańców tej gminy. :) Pozdrawiam zawieranych zazdrosnych gburow. A Ty Sylwia ignoruj ANONIMOWYCH cwaniaczkow.

Maciej 2017-09-09 13:59:41


12.

Maciej nie wiem czy ltos o zdrowych zmyslach dokonuje kradzieży nagrobki dziciecego...no.raczej NIE

pa-pedag. 2017-09-09 14:40:01


13.

Pa-pedag ktoś kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem... W tej sprawie z nagrobkami.

Fifi 2017-09-09 15:01:04


14.

Mogę rzucić nawet 10

pa-pedag. 2017-09-09 19:02:48


15.

Nie powiedziałbym - z obserwacji obie strony są winne i obie strony powinny iść pod sąd.

Fifi 2017-09-09 19:18:46


16.

Interesuje się historią Reszla a wszczegolnosci okresem powojennym. Stare pokolenie ludzi pamięta jakie rodziny lataly z siekiera i z giwera. Dziś wyrosly nowe pokolenia,ktore zamieniły sikiere na komorke,ale są rodziny ktòre pamietaja Wołyń i nie zapomna tego.

Anna 2017-09-09 19:45:24


17.

Kim ty jestes droga osobo odrazu widac po zachowaniu kij ma dwa konce

Anna 2017-09-09 20:17:45


18.

Ja to chciałbym wykąpać się w obiecanym przed kilku laty przez Pana Burmistrza jeziorze. :)

Phelps 2017-09-09 23:59:56


19.

Duzo rzeczy Pan Burmistrz obiecywał a duze G ztego wyszlo

Anna 2017-09-10 20:31:15


20.

Szanowni forumowicze jesli macie czyste sumienie to poco pisac anonimowo

Anna 2017-09-10 20:34:17


21.

W Reszlu zawsze byla obłuda zazdrosc zawisc a w oczy sprzyjanie wczesniej na P Marzene pisali a teraz wybrali inny obiekt niech kazdy patrzy w swoje gniazda a napewno cos znajdzie

Ewa 2017-09-10 20:39:54


22.

Szczera prawda w kazdym domu cos jest

Anna 2017-09-10 20:43:53


23.

Droga Sylwio. Jeżeli nawet zrobiłaś to o co Cię ta rodzina posadza to i tak się dziwię,ze na ich oblude, zawiść, zazdrość i znajomości dawno nie zareagowałas. Może zastosowałas przysłowie JAK KUBA BOGU TAK...Ciebie obwiniaja i na cały Reszel odpowiadają nowiny o Tobie. A oni święci? Ale cóż nic dziwnego jak ich pomnik stoi pośrodku dwóch POMNIKÓW i wygląda jak wyjęty z...to nic dziwnego. Na kilometr widać że upodobniaja się do Twojego dziecka pomnika. Wszystko sciagaja od Ciebie -ozdoby, kwiaty. Kto ma pomnik blisko to wszystko widzi.Pamiętam dzień 1.11.2016 roku jak Pani z tej rodziny zaatakowała Ciebie na cmentarzu. Nie jednokrotnie widzę co dzieci tych Państwa robią na pomniku Twojego dziecka. Pani z tej rodziny mówi,ze taki wystawny pomnik postawilas swojemu synkowi za pieniądze z puszek i butelek bo rodzice Twoi zbierają? A syn tej Pani co robi jak nie to samo? Tylko Twoi rodzice w konkretnym celu wydają pieniądze. Nawet jak zostaniesz skazana to nie daj się i odwołuj się i pisz gdzie się da, ponieważ ta rodzina nie może być dluzej bezkarna. Dajesz radę walczyć o prawdę dot śmierci Twojego synka w Sądzie przeciwko Pseudo Szpitalowi w Kętrzynie to dasz radę z takimi ludźmi. Jesteś silna i nie załamuj się bo masz teraz dziecko i Twój pierworodny synek patrzy na Ciebie z góry i dodaje Ci sił to Twój Anioł Stróż. Pamiętaj o tym.

Nina 2017-09-11 08:12:31


24.

Chociażby wszystkie Sądy, Prokuratura, cały Komisariat Policji i cała ta rodzina zmowily się przeciwko mnie aby mnie zniszczyć to nikt nie osiągnie celu zamierzonego przez ta rodzinę ( ekshumacji grobu mojego syna i przeniesienie w inne miejsce). Do końca swoich dni będą chodzić na cmentarz i będzie zjadać ich gangrena przechodząc obok i patrząc na grób mojego syna. To jest mój ostatni komentarz w tej sprawie choćby nie wiem co się dzialo. Osoby chcące nie anonimowo spojrzeć mi w oczy zapraszam do rozmowy twarzą w twarz. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Sylwia Jaroszewicz 2017-09-12 08:56:56


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble