Gregorian 23-11-2015 godz 12:11
Witam. Mógłby ktoś zorganizować spotkanie grupy, w której ludzie chętni mogli by przychodzić na badania, a dzień później na oddanie krwi potrzebującym ludziom? Była taka akcja w szkole średniej im. M. Rataja u Nas, ale to było ze dwa lata temu o ile się nie mylę , w tym roku chyba brakowało tego, po za tym nie jestem już uczniem szkoły. Mógłby ktoś poinformować czy była by szansa na zorganizowanie takiej akcji w miasteczku? Ludzie byli by wdzięczni. Pozdrawiam :))

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.
wiecej...Reklama