wróć do tematów forum

Oferta TK ARKUS

Komentarz

rzeczony 15-05-2013 godz 13:48

TK Arkus oferuje nam kilka pakietów w różnych cenach-moja ocena Pakietu Brązowego za 24,50.W tej cenie będą 34 programy.18 programów ogólnych/pakiet programów TVP;TVN-y bez TVN24 I TURBO;POLSAT/16 programów,ogólnie dostępnych na sat za free. Konkurent,Telewizja naziemna oferuje na dzień dzisiejszy 18 programów ogólnych/pakiet programów TVP;TVN-y bez TVN24 I TURBO;POLSAT/ za free.Jakościowo b.dobry sygnał,czego nie mogę powiedzieć o kablówce/częste zwiechy i pikslowanie obrazu. Tak przedstawia się oferta p.Brązowego, czyli mydlenie oczu potencjalnym odbiorcom.

1.

Nie wiem, czy to wina sygnału, ale np. TVP 1 i 2 HD nie wyglądają rewelacyjnie, dodatkowo pojawiają się zniekształcenia obrazu, na Polsacie są zakłócenia dĽwięku (raz słychać głośniej, raz ciszej).

no-one 2013-05-15 18:46:26


2.

Też mam dużo uwag do TK Arkus.Bardzo często nie ma sygnału na różnych kanałach.Kiedyś po interwencji powiedziano mi,że coś się spaliło,chyba często to urządzenie się pali,bo sytuacja się powtarza!I oczywiście nikt na to nie reaguje.

korakora 2013-05-16 10:11:00


Komentarz

wróć do tematów forum

Światowy Dzień Serca i Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania – razem dla zdrowia i edukacji!

To już IV edycja tej akcji. Nasza biblioteka bierze w niej udział po raz III.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble