wróć do tematów forum

Ola w Opolu!

Komentarz

bea 12-06-2009 godz 14:31

Dzisiaj gdzieś o 22.30 będziemy mogli obejrzeć Aleksandrę Jabłonka pochodzącą z Reszla,obecnie mieszkającą w Poznaniu, w konkursie o nagrodę im.Anny Jantar w konkursie Debiuty w Opolu.Wysyłajmy smsy.

1.

Dlaczego mam wysylac smsa na AJ???? moze nie spodoba mi sie. Tylko dlatego, ze jest z Reszla to kazesz mi na nia glosowac....co za brednie !!!!!

2009-06-12 17:24:38


2.

Myślę, że to jest wsparcie. Skoro na Ninę wysyłali smsy, to czemu mają nie wysyłać na Ole? ¦piewa o wiele ładniej niż Nina, przynajmniej nie wydziera japki. ;] Ja wysyłam i życzę Oli powodzenia w dalszej karierze.

ssyssyssys 2009-06-12 23:29:56


3.

Popieram w stu procentach ¦piewaka. Do ssyssyssys; Ninka wcale nie wydziera ,,japki"...

PlotkaReszel 2009-06-14 20:31:07


5.

Poziom był wyrównany,więc dlaczego nie zagłosować na osobę,która ma reszelskie korzenie? z przekory? pozdrawiam zawistników..

patriot 2009-06-14 22:44:29


6.

wyrownany poziom....? expert sie znalazl. Moim zdaniem , nikt tam niczego nie zaprezentowal , jesli chodzi o kunszt wokalny, o muzyce lepiej nie wspominac....ale to moje zdanie

2009-06-15 13:41:21


7.

Nie napisałem,że był to powalający na kolana poziom..poziom był bardzo przeciętny,ale wyrównany,co sam potwierdziłeś.Nie uważam się za experta,ale ze słuchem u mnie wszystko w porządku.

patriot 2009-06-16 08:13:29


8.

Plotka Reszel: No jak nie jak tak? Porównaj sobie oryginał "Moknie w deszczu diabeł" z jej wykonaniem. Ona wszystko robi tak, ze się wydziera. Podobnie było z łza na rzęsie. A co do poziomu na tegorocznym Opolu to kobieta z Piosenką Perfectu była najlepsza. Inni nawalili. Ta co wygrała Szanse zaśpiewała masakrycznie "Era Retuszera" Nosowskiej... Podobnie było z Panią od piosenki grupy "Wilki". Zespół dał czadu, a Ona schrzaniła. Myślę, że warto było wesprzeć naszą Ole, ja nie żałuje, że na nią zagłosowałam. Myślę, że powinniśmy się cieszyć, że ludzie pochodzący z Reszla są utalentowani, bo to wpływa korzystnie na reputacje miasta. "W Reszlu jest dużo dobrych wokalistów" - często się spotykałam z taką opinią u nowo poznanych znajomych z różnych województw. ;]

ssyssyssys 2009-06-16 23:20:05


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble