wróć do tematów forum

Orlik- Kowalewo

Komentarz

kibic 06-10-2009 godz 19:52

Wszyscy na halę!!! youtube(kropka)com/watch?v=IekEAg6FypM

1.

Wszyscy na halę! Niech hala pęka w szwach! Musimy zrobić to co do nas należy w takim sytuacjach! WALCZYMY RAZEM! POMÓŻMY DRUŻYNIE DOPINGIEM!!

kibic 2009-10-06 19:30:04


2.

a mnie u'żem to tam wisi bo ja żem nie jest kibic

Leonii 2009-10-06 20:36:38


3.

bardzo interesujące :)

konrad 2009-10-07 18:54:33


4.

Tez mi atrakcja ;/

as-1 2009-10-08 09:15:24


5.

Super wiadomosc o rekolekcjach!!! Wiecej wiadomosci z zycia parafii i kosciola naszego! a nie tylko ciagle o pilce recznej, a niebawem bedzie juz tylko o tych co sie mocza w zimnej wodzie. I wtedy przestane wchodzic na strone o Reszlu. O !!!

2009-10-10 01:01:11


6.

Może dokładniej poczytaj, a zobaczysz, że widoczna na stronie głównej wiadomość o piłce ręcznej jest jedna. Jest też wzmianka o policjantach, o imprezach letnich, o spotkaniu klasowym i grantach. w sumie 6 wiadomości i każda z innej dziedziny. A piłka ręczna jest bardzo ważna, szczególnie, że dziewczyny grają w II lidze. To poważna sprawa. Gdy Orlęta grały w III lidze (dawno temu), to niemalże cały Reszel im kibicował. Na mecze jeĽdziło po kilka autokarów kibiców. A teraz...? Teraz przeszkadza, że piszą o piłkarkach. Smutne to trochę.

Sancho 2009-10-10 10:10:47


7.

kiedyś grali dobrą muze, teraz grają gówno dosłownie, smutne troche co?

konrad 2009-10-12 20:04:15


8.

Co Ty porownujesz III lige piłkarska do II ligi piłki recznej :) piłka reczna nie jest tak popularna a widownią ta liga dorownuje klasie A w piłke nożna :) tyle

as-1 2009-10-13 11:49:56


Komentarz

wróć do tematów forum

Stacje robocze z kartami graficznymi nVidia Quadro

Specjaliści z sektora architektury, inżynierii i budownictwa (AEC) coraz częściej sięgają po zaawansowane technologie, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Karty graficzne nVidia Quadro odgrywają tutaj niebagatelną rolę, umożliwiając realizację skomplikowanych projektów z niezwykłą precyzją. Dzięki nim możliwe jest tworzenie szczegółowych wizualizacji architektonicznych, symulacji inżynierskich oraz animacji 3D, co znacząco przyspiesza proces projektowy i pozwala na osiągnięcie lepszych wyników.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble