wróć do tematów forum

Orlęta

Komentarz

fan 02-10-2016 godz 10:28

Nie wiem czy tylko ja widzę duży problem czy też to zauważyliście. Uważam że przy obecnym stanie drużyny jest to początek końca tej drużyny na przyszłość. W poprzednim sezonie awans w pięknym stylu... Teraz walka w 4 lidze... Ale jakim kosztem na przyszłość. Grają zawodnicy którzy mieli być wzmocnieniem zespołu, jeden już nawet po paru(zresztą dobrych) meczach wyjechał do innego klubu(nie bardzo rozumiem sens tego transferu przed sezonem), drugi przyjeżdża tylko na mecze ligowe(bez treningu z zespołem), dodając do tego pozostałych zawodników którzy przyszli do klubu blokując tym samym miejsca zawodnikom którzy wywalczyli ten awans lub młodym zdolnym juniorom jestem pełen obaw o przyszłość naszej drużyny. Nagle może okazać się że brakuje zawodników do gry z Reszla. Czy ci zawodnicy którzy graja teraz w 4 lidze przy nie daj Boże spadku do okręgówki będą grać w nie nadal? Raczej nie! Zostanie kilku reszelaków a młodych zawodników z juniorów nie będzie bo już na dzień dzisiejszy rezygnują z gry widząc jakie są kryteria naboru do 1 drużyny. Efekt? Braki kadrowe w ostatnim meczu pucharowym(musiał grać trener), ławka rezerwowych to 2,3 zawodników na zmianę. Jeżeli nad tym się nikt w porę nie zastanowi będzie to wielka krzywda na przyszłość dla klubu...

1.

A ja powiem tak. Widziałem graczy i trenera na treningu. Nie pilnuje co robią, nie opiernicza ich za słabe zaangażowanie w grę. Gadają o tym jaki cristiano ronaldo to pedał zamiast patrzeć na siebie. Kiedy trener mówi ćwiczymy tylko lewa noge oni i tak se kopią z prawej. Grają rekreacyjnie nie widać profesjonalizmu. Nie wolno tak robić. Rozumiem że chcieli pewnie wygrać IV ligę ale nie uda im się już - za duża strata punktów. No ale powinni grać do końca! Żeby chociaż utrzymać się w pierwszej 10-tce w lidze. Jak dalej tak będzie to typy zapiją mordę na sylwestra i znowu będzie spadek.. oby nie! Życzę piłkarzom wygranych męczy 1:0 no i nauczenia się odbioru piłki!

Pseudokibic 2016-11-02 06:35:49


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenie klasa czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową

17kwietnia 2024r.zorganizowano w budynku szkoły przy ulicy Chrobrego 5A, szkolenie skierowane do uczniów klasIVprzygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble