wróć do tematów forum

Orlęta Reszel

Komentarz

KIBIC ORŁÓW 15-09-2011 godz 12:26

Czyżby Orlęta zaczęły wracać do czasów świetności klubu?. Czy klub stać jest na 4 lige? I czy z obecną formą poradziliby sobie w wyższej klasie rozgrywkowej? Co o tym myslicie?

1.

A kiedy wraca najlepszy w świecie trener żeby poprowadzić do boju.

marek 2011-09-15 13:36:46


2.

Zależy o którego trenera Ci chodzi. Narazie obecny trener robi dobrą robote.

KIBIC ORŁÓW 2011-09-15 13:41:49


3.

Według mnie awans jest możliwy, jest naprawdę kilku fajnie zapowiadających sie młodych chłopaków. Mieszanka młodych i kilku bardziej doświadczonych graczy sie sprawdza. Ja licze na 4 lige, chociaz moim zdaniem w tej 4 lidze nie bedzie mial juz kto grać bo ta młodzież zacznie wyjeżdżać na studia, bo nic ich tu nie trzyma.

Juras 2011-09-16 11:44:03


4.

Oby spadli do najniższej klasy i wogóle przestali istnieć, bo te cosobotnie "wyjce" o 3-ej w nocy jakie to te orlęta są wspaniałe to już nie do wytrzymania. Władze klubu powinni chociaż z policją uzgodnić jakieś służby nocne po meczach. I pomyśleć, że kiedyś, za czasów III ligi sam chodziłem na mecze Orląt, a teraz jak słyszę tą nazwę to tylko z nocnym pijaństwem mi się kojarzy.

przestańcie wyć 2011-09-18 10:15:50


5.

@up; tak ? to się wyprowadĽ chociażby do Olsztyna.. I po wygranym meczy OKS'u tam nikt nie jęczy, że wyją w nocy.

kibic 2011-09-18 20:20:49


6.

Zobaczymy jak będziesz miał małe dziecko,czy będzie Ci tak to odpowiadało. A do Olsztyna to sam się wyprowadĽ i wyj sobie tam do woli. Po to mieszkam w Reszlu, by mieć spokój. Kiedyś się kibicowało a nawet piło z kulturą a teraz to wam normalnie odwala.

przestańcie wyć 2011-09-18 21:23:24


7.

Co kogo obchodzi ze Pan ma dziecko człowieku, w każdym mieście są sympatycy klubu i mu kibicują. Pan mysli ze w Reszlu bedzie miał Pan spokój bo to małe miesteczko. Człowieku Ty nie wiesz co sie w Korszach działo po kazdym wygranym meczu w 4 lidze. Takze sie ciesz ze tu są spierwy na 2 tygodnie, bo tam chodizli i co drugi dzien do rana śpiewali. Skoro Ci to nie odpowiada to człowieku nic Cie tu nie trzyma.!! TYLKO ORLĘTA!!! IV LIGA NASZA!!!

KIBIC ORŁÓW 2011-09-30 16:45:29


8.

jak czytam takie wpisy to sam chętnie podpisałbym się pod czymkolwiek co przyczyniłoby się do rozwązania tego klubu

mmm 2011-09-30 18:11:54


9.

Pijackie wycie jest dla kibiców najważniejsze, co kogo obchodzą dzieci. Brawo za "mądre" podejście. BRAWO!!!

przestańcie wyć 2011-09-30 20:51:52


10.

Jakie pijackie wycie, o co Ci chodzi czlowieku, wczoraj po wygranym 7:0 meczu!!! podjechali by podzielic sie radoscia ze swoim fanami, jezeli Pan do nich nie nalezy to trudno, nikogo to nie obchodzi... ; )

KIBIC ORŁOW 2011-10-02 09:09:26


Komentarz

wróć do tematów forum

Nowoczesne rozwiązania dla tradycyjnych mebli

W czasach, gdy domy i mieszkania coraz częściej stają się odzwierciedleniem osobistych preferencji i stylów życia ich mieszkańców, możliwość personalizacji wnętrz jest bardziej pożądana niż kiedykolwiek. Jednym z najprostszych i najbardziej koszt-efektywnych sposobów na odświeżenie wyglądu wnętrza jest zmiana frontów meblowych.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble