wróć do tematów forum

Osp Reszel .Budowa Boksów Garażowych

Komentarz

lex 07-07-2011 godz 20:38

Wszystko zarośnięte .Fundamenty zalane woda.Ocieplenie fundamentów pływa w wodzie.Kolejna przerwana inwestycja.Pieniądze wyrzucone w błoto(wodę).

1.

Budowa garaży dla OSP nie jest inwestycją "władz". Warto się zainteresować.

Jaaaaa 2011-07-08 08:13:12


2.

Rzeczywiście warto się zainteresować, szczególnie nieudolnością pozyskiwania środków z poza gminy. Totalna bezradność władz gminnych.

bruk 2011-07-08 10:39:40


3.

No chyba nie Ciepucha, tylko nowy prezes, bo co Ciepucha ma teraz do tego? A swoją drogą - ładny park się na terenie tej budowy robi. Tylko po co było kopać doły, jak chodziło o zadrzewienie terenu???

janka 2011-07-08 23:00:56


4.

To nie jest prywatny garaz zeby p. C trzymal swoj samochod i napewno tego nie robi. Masz zle informacje. W tym garazu stoi tylko auto nalezące do OSP. A swoją droga moze rozbudowa jest po to aby strazacy mieli lepsze warunki do imprezowania i mycia prywatnych samochodow :)

ignas 2011-07-08 23:16:25


5.

Z tą prywatą trzeba w końcu skończyć.Dlaczego nie działa kawiarenka internetowa przecież straż dostała komputery,laptopy są w prywatnych rękach.Jak płacili to działała,a teraz kasa się skończyła i nie ma komu pracować. Czy tak powinno to wyglądać???

anka 2011-07-08 23:31:51


6.

Do "janek kras".Trochę szacunku jeżeli nie wiesz co się znajduję w tym garażu to nie pisz głupot. Jaką prywatę widziałeś w działaniu pana Ciepłuchy (piszę się z dużej litery)Za rządów byłego prezesa był porządek i jakaś dyscyplina.Ale widocznie pewnym osobom to przeszkadzało .Nie obrażaj osoby która bezinteresownie poświęca swój wolny czas aby ratować twój "tyłek".Bo widząc twoje wpisy wątpię,że jesteś człowiekiem honoru.

lex 2011-07-10 18:45:06


7.

Pan Ciepucha ? Bezinteresownie ? Nie wierze

xdzix 2011-07-11 01:07:14


8.

Ludzie!!! O czym Wy piszecie?! Jak ktoś wypowiada się publicznie na temat OSP i nie ma nic wspólnego z naszą jednostką to nie można mu w żaden sposób ufać!!! Koledzy i koleżanki!!! Chcecie wiedzieć co i jak dzieje się w naszej jednostce? PrzyjdĽcie i zapiszcie się!!! Potrzebujemy ludzi którzy swoją obecnością wniosą coś dobrego dla OSP Reszel!!!

strarzak 2011-07-11 19:50:31


9.

ŻAL mi ciebie zawistny BURAKU...i tyle w temacie

I tak nie znacie ;P 2011-07-13 09:02:26


10.

Szanowni Państwo, mam serdecznie dość czytania inwektyw pod adresem osoby, która większość życia poświęciła bezinteresownie dla OSP w Reszlu. Osoba, którą tu oskarżacie publicznie o złodziejstwo (tak, tak – nie bójmy użyć się tego słowa, panie Janek Kras, bo o tym pan pisze, prawda?), o marnotrawienie publicznych pieniędzy, o kolesiostwo, poświęca swój wolny czas i energię dla tej instytucji od prawie 50 lat. Żal mi patrzeć na to, co obecnie dzieje się w straży i bynajmniej nie dlatego, że mój ojciec (tak, szanowni Państwo, jestem córką pana C.) nie jest już prezesem. Robi mi się niedobrze, gdy widzę, jak personalne przepychanki załatwia się w „białych rękawiczkach”, jak manipuluje się niedoświadczonymi. Przykro mi jest tym bardziej, że praktycznie znałam wszystkich strażaków i zawsze miałam o nich dobre zdanie. Szkoda, że w tak przykry sposób muszę zrewidować swoje poglądy. Żałuję też, że mój ojciec nie potrafi zrezygnować (tak jak niewerbalnie sobie życzą niektórzy) z uczestnictwa w tej instytucji, chociaż to jestem w stanie zrozumieć – w końcu współtworzył ją przez pół wieku. Wciąż jeszcze przydatne jest niektórym jego know-how, które zdobywał przez lata. Przecież łatwiej iść utartą ścieżką, zamiast wydatkować własną energię, prawda? Zwłaszcza że to robi się zupełnie charytatywnie. Mam świadomość, że ten post wielu może się nie spodobać, ale chyba zasadniczo jestem w stanie się z tym pogodzić. Natomiast nie umiem zrozumieć, dlaczego ci, którzy uśmiechają się w oczy, za plecami zachowują się poniżej jakiejkolwiek krytyki. Co do znieważeń i pomówień na reszelskim forum – mam nadzieję, że przynajmniej tym razem mój ojciec mnie posłucha. Bo chciałam Państwu przypomnieć, że znieważenie i pomówienie jest spenalizowane w Kodeksie karnym (również jako przestępstwo kwalifikowane). Agnieszka Z.

hauabaua 2011-07-13 14:13:33


11.

zawistny Buraku było oczywiście do typa pod pseudo janek kras

I tak nie znacie ;P 2011-07-13 15:50:37


12.

Do janka kras, ciekawe co jeszcze ciekawego nam napiszesz na temat straży i p. C. Miej się na baczności bo te twoje fałszywe wypowiedzi odbiją się tobie czkawką. NIE JESTE¦ ANONIMOWY (jak się tobie wydaje)

jaro 2011-07-13 20:25:56


13.

janek kras Kolego czy masz problemy z polską czcionką. § 185 Beleidigung.Die Beleidigung wird mit Freiheitsstrafe bis zu einem Jahr oder mit Geldstrafe und, wenn die Beleidigung mittels einer Tätlichkeit begangen wird, mit Freiheitsstrafe bis zu zwei Jahren oder mit Geldstrafe bestraft. Wyślij PW

lex 2011-07-13 20:52:45


14.

Komu kibicujesz KOLEGO KRAS Fortunie Orlętą Reszel , a może wolisz PAINTBALL czekamy twoją odpowiedz.

lex 2011-07-13 21:27:17


15.

Janek kras zamilkł na wieki. A tak bardzo chcial dyskutowac na temat osp i machlojek jakie sie jam dzieja. No szkoda, choc licze na to ze jeszcze sie odwazy cos napisac.

leonardo 2011-07-13 21:49:07


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble