wróć do tematów forum

Oszustwa w Polomarkecie Reszel!!!

Komentarz

Vladimiro 09-01-2015 godz 17:03

Dzisiaj, tj. 2015.01.09, kolejny raz zostałem oszukany!!! Uwaga na stoisko mięsne. Kupowałem dzisiaj o godzinie 11;57 (wg paragonu na kasie - paragon nr 50647) między innymi mielonkę za 9,90 zł/kg. Niestety Jaśnie Pani Ekspedienta wbiła na wadze kiełbasę zwyczajną za 14,99 zł/kg. Nie było to pierwszy raz, ale dzisiaj o 16.42 nawet nikt nie odebrał telefonu. Czyżby właściciel Polomarket bankrutował i tak< kosztem klientów, ratował swój budżet. Od dzisiaj, jeśli będę tam coś kupować, będę uważać im "na ręce". I wszystkim radzę to samo. Uważajcie co kupujecie i za co płacicie!

1.

trzeba bylo isc z paragonem i zapakowanym produktem (nawett odpakowanym ) i zwrocic uwage... ekspedientka nie jest maszyna ... i nie koniecznie chce oszukac !!!

rico 2015-01-10 02:17:36


2.

prosze uwazac na kasierke to wyskoka ktora jest nie przyjemne i wulgarna wobec klientow

ona 2015-01-10 14:27:26


3.

mogłyby się zająć pracą a nie wiecznie u nich kolejki, zanim druga kasa ruszy to białej gorączki można dostać, a panie z mięsnego niech zajmą się praca a nie plotami!!!

miki 2015-01-10 18:52:12


4.

Na mięsnym faktycznie bardzo często są długie kolejki ,szczególnie denerwuje mnie ,gdy stoi kilka osób ,jedna ekspedientka obsługuje , a reszta robi coś na zapleczu .Zaś jedna pani jest niemiła i sprawia wrażenie jakby pracowała tam za karę .

RESZELANKA 2015-01-10 20:48:10


5.

No taka w ciemnych włosach, nieduża pani. Minę i spojrzenie to ma takie jakby chciała zabić, haha. Powinna pracować jako rzeĽnik i zabijać trzodę. :)

ruda 2015-01-10 23:44:17


6.

Święta racja też tego doświadczyłem

reszelak 2015-01-12 14:51:43


7.

Ci co wypisuja tu o paniach pracujacych w Polomarkecie chyba nie bardzo wiedza jaka jest tam praca. Nikt nie jest nieomylny Jezeli pani na dziale miesnym pracuje ponad 10 godz i musi dzwigac te kosze z wedlina lub miesem i czesto uzerac sie z wiekszoscia niezadowolonych klientow to tylko im wspolczuje.Niech Ci co wypisuja te bzdury chociaz przez tydzien popracuja w tym markecie to ciekawe czy nadal beda tak oczerniac pracownice. Czesto robie tam zakupy i zawsze jestem bardzo milo i powitana i mile obsluzona a panie sa zawsze do mnie usmiechniete. Ale nie dziwie sie jezeli przykladowo przyjdzie klient ktory marudzi wybrzydza i na nic nie jest zdecydowany a i czesto ubliza to jak te ekspedientki moga byc mile do takiej klienteli Przeciez one pracuja tam za grosze a musza sie bardzo napracowac Ludzie wiecej wyrozumialosci a jak sie wam nie podoba to nie kupujcie sa inne sklepy a jak sie wam nudzi to nie wypisujcie bzdur tylko wezcie sie za prace i prosze troche szacunku dla innych i wyrozumialosci. Zdazylo sie ze tez pani sie pomylila gdy robilam zakupy ale poszalm na drugi dzien z paragonem i przeprosila za pomylke i oczywiscie zwrocila roznice a tak na marginesie dlaczego nikt nie ma odwagi z piszacych podpisac sie tylko pisze anonimowo Ludziom nigdy nie dogodzi Na sklepy narzekaja na Urzad Miasta tez narzekaja

Terry 2015-01-12 15:36:17


8.

Jakiś czas temu pracowały tam takie dwie mile panie.Bardzo lubiłam robić zakupy na ich zmianie .Chociaż było widać zmęczenie na ich twarzach to jeszcze pożartowac potrafiły .Można? Można! !!

kuna 2015-01-12 17:06:01


9.

A może dla odmiany ktoś by pochwalił pracowników polo a nie same obelgi!!

ferdek 2015-01-12 22:26:05


10.

Do Terry : zwracasz uwagę ,że ktoś podpisuje się nickiem ,a sam(a) też nie ujawniasz nazwiska .Jeśli zaś chodzi o panie z polomarketu ,to ja naprawdę im współczuję tej nisko płatnej pracy. Niestety tak jest w Polsce ,że za najniższą krajową wymaga się katorżniczej pracy.Jednak od pań ekspedientek klient wymaga profesjonalnej i miłej obsługi. Nieważne ,czy jest to klient zdecydowany czy też marudny.

RESZELANKA 2015-01-13 09:17:02


11.

Do Pani RESZELANKI. Z wielkim szacunkiem dla Pani ale musze nadmienic ,ze bardzo malo pisze na forum raczej duzo czytam i zauwazylam ze Pani czesto pisze na na forum chyba nie ma dnia zeby pani nie napisala czegos. wystarczy podac temat. Jezeli zas dotyczy Pan z Polomarketu to mam do nich duzy szacunek i i tez do Pan z Biedronki czy Pelcowizny Pisze pani ze sie wymaga od nich milej obslugi ale zeby byc mile obsluzona tez trzeba byc i milym kientem i wyrozumialym i szanowac ich bardzo ciezka prace Kiedys mialam okazje na wlasne oczy zobaczyc wlasnie w Polomarkiecie jak szef( mysle ze to wlasciciel ) raz go tylko widzialam nie zwazajac na to ze sa klienci bardzo sie wydzieral na te biedna ekspedientke tylko za to ,ze jej sie rozsypal karton z galaretka i slyszalam jak na nia pokrzykiwal i naprawde zal mi bylo tej kobiety. Wspolczuje tym paniom co pracuja w wyzej wymienionym markecie bo nie dosc ze maja takiego szefa co od czasu do czasu przyjedzie na kontrol po to by umilic zycie to jeszcze czesto trafiaja im sie niemila i wymagajaca klientela . Zeby oczekiwac serdecznosci i wyrozumialosci trzeba najpierw samej ja okazac i szanowac ludzi i ich ciezka prace a nie traktowac jak tanie sily robocze Czesto tylko sie tu czyta a to niemila obsluga w Polomarkecie a to Niedobra nasza Policja a to zle sie pisze o Urzedie Miasta itd Wieczeie na tym forum sa same narzekania a to narzekania na MOPS Trzeba mila RESZELANKO troche wyrozumialosci szacunku dla innych i wiecej sie usmiechac do ludzi

Terry 2015-01-13 16:48:53


12.

W Polo-Markecie w Reszlu jest sauna za darmo

ron 2015-01-13 17:56:55


13.

Stałam w kolejce na dziale monopolowym w Polo-Markecie.Przede mną stał klient,wyjął zakupy z wózka,położył towar na ladę , w tym jeden chleb .Klient zgłosił,że ma w wózku jeszcze sześć chlebów.Kasjerka chciała sprawdzić zawartość wózka co wywołało agresję klienta.Kasjerka znalazła pod bochenkami chleba w wózku ser żółty w plasterkach.Kasjerka bez komentarza doliczyła ser do rachunku.Moim zdaniem zachowała się profesjonalnie.

ron 2015-01-13 18:39:03


14.

Ron to super ze mamy w Reszlu saune za darmo Mozna przyjsc nawet w bikini bo jest tam takie ciepelko i wygrzac sie za darmo a wiesz dobrze jest tak sie w taka zimowa pora wygrzac Przynajmniej wiesz ze w Polomarkecie nie zmarzniesz robiac zakupy

Terry 2015-01-13 20:05:47


15.

Krytyka zapewne płynie z ust tych, co się najwięcej w życiu spracowali... - w kolejce pod MOPS-em.

sdfg 2015-01-13 21:02:10


16.

Ron masz racje ze kasjerka zachowala sie profesjonalnie a ten klient co polaszczyl sie na ser kradnac go to nie powinien juz miec wstepu do Polomarketu Przez takich nieuczciwych klientow co kradna pozniej obciazone sa przy wyplatach ekspedientki

Terry 2015-01-13 22:35:44


17.

Do Terry :Ja też dużo czytam i to nie tylko na Forum i zauważyłam ,że bardzo dużo piszesz zmieniając nicki ,podejrzewam na przykład ,że Terry to przechrzczona Zocha ?Piszesz ,że kierownik wrzeszczał na pracownicę ,cóż stanowisko nie zawsze idzie w parze z inteligencją i kulturą osobistą. Współczuję ludziom ,którzy muszą pracować za psie grosze i są tak traktowani ,ale to nie klienci są winni tylko ich władza .W związku z tym burczeć na klienta ,bo kierownik zachował się po chamsku to przesada. Poza tym ,będę pisać na forum ilekroć będę miała ku temu powody ,tobie nic do tego .

RESZELANKA 2015-01-14 14:27:30


18.

Trzeba być obiektywnym. W Polo kupuję bardzo często. Bardzo miła obsługa, bardzo miłe ekspedientki, sympatyczne, ładne, miłe, a przecież ciężko pracują i muszą trzymać tzw. fason. Więcej zrozumienia dla innych. Wszystkim jest ciężko,więc nie wyżywajmy się na kobietach pracujących.

jerzy 2015-01-14 16:29:33


19.

Jerzy i Terry bardzo podoba mi się WAS wpis i macie racje w Polo są bardzo mile i sympatyczne ekspedientki.Pomimo ze bardzo ciężko pracują zawsze są życzliwe i uśmiechnięte i życzą klientom miłego dnia a przecież ich praca jest bardzo ciężka i często niewdzięczna Czytając wpisy nie tylko tu RESZELANKI to mam wrażenie ze to kobieta sflustrowana mająca bardzo dużo wolnego czasu i wypisuje wszędzie gdzie tylko ktoś poda jakiś temat na forum RESZELANKO dla Ciebie dobra terapia byłaby praca to może wtedy docenisz prace innych i uszanujesz ich trud i okażesz więcej wyrozumiałości dla ludzi pracujących RESZELANKO życze więcej optymizmu i szacunku dla innych

magdalena 2015-01-14 18:57:20


20.

Zocha ,Terry ,Magdalena a teraz jak się nazwiesz ? Powtarzam ,że będę pisać ilekroć będę chciała .Nie obrażaj mnie, bo ja Ciebie nie obrażam, chociaż masz rozdwojenie ,czy nawet roztrojenie jaźni. Wyraziłam swoje zdanie i już .Chyba mam prawo je mieć .

RESZELANKA 2015-01-14 23:20:30


21.

RESZELANKA Ty masz wiecznie negatywne zdanie!!!!!! pozyteczniejsze bedzie jak ta swoja sile wlozysz w prace a nie w klepapnie po klawiszach

rico 2015-01-15 00:36:51


22.

forsy nie masz to kiełbase nie kupuj tylko salceson

cecha 2015-01-15 08:34:19


23.

Dziekujemy wszystkim zyczymy miłego dnia:):)

ferdek 2015-01-15 09:46:02


24.

To fajnie ,że Tobie wszystko się podoba.Pozdrawiam

RESZELANKA 2015-01-15 11:10:49


25.

Rico brawo podoba mi się Twoja postawa i szacunek do ludzi i zrozumienie dla innych. RESZELANKA zawsze w każdym wpisie ma jakieś negatywne uwagi Nigdy nie wyraziła się pozytywnie Myślę ,że ma z sobą duże problemy i ma o wszystko i do wszystkich pretensje tylko nie do siebie Praca by jej dobrze zrobiła może wtedy mniej krytykowała by innych. POZDRAWIAM

magdalena 2015-01-15 14:52:31


26.

A jak sami kradniecie w sklepach to jest dobrze barany

bandziorek 2015-01-15 21:48:49


27.

Na brak pracy nigdy nie narzekałam ,życzę Ci ,abyś również taką znalazła :odpowiedzialną , satysfakcjonującą i dobrze płatną .Twoja postawa i szacunek wobec ludzi mających inne niż Ty zdanie są zatrważające .Z poważaniem

RESZELANKA 2015-01-15 22:48:34


28.

Kiedys na miesnym to były fajne babeczki,zmeczone aler usmiechniete .Pamietam pytam sie -czy te piersi są swierze ? a ona na to -moje? jek najbardziej i zaczelismuy sie smiac ,.Mimo zmeczenia jednak jeszce mogła sie posmiac .było miło -pozdrawiam panie z dawnego miesnego

jacek12 2015-01-16 20:39:39


29.

Przecież w Reszlu jak nie rodzina to bliscy znajomi i jeden drugiemu tak przytyka. W większym środowisku to pewnie byście strzelali . Jak tak można takie obelgi pisać ? Nie macie czym sensownym się zająć ?

antek 2015-01-18 22:53:17


30.

Reszelanka nie twierdze ze wszystko mi sie podoba ale nie podsycam zbednej dyskusji iwytykam komus brak usmiechu czy pomylke a Ty wiecznie tak... no to ja sie zastanawiam jaki pracodawca trzyma takiego pracownika wiecej udzielajacego sie na forum niz w pracy....

rico 2015-01-19 11:07:57


31.

Rico może Reszelance płacą za tak aktywny udział na forum Nigdy jeszcze nie napisała nic pozytywnego. Najlepiej wychodzi jej wytykanie cudzych błędów nie widząc swoich.Rico i Antek brawo oby więcej było ludzi z takim pozytywnym nastawieniem

irena 2015-01-19 13:14:28


32.

Post był o Polomarkecie a nie o Reszelance ,ja tylko napisałam o pani z mięsnego .Tymczasem większość postów jest na mój temat ,cieszę się ,że jestem tak kontrowersyjna .Szczególnie pozdrawiam tych ,którzy martwią się o moją pracę .

RESZELANKA 2015-01-19 14:41:26


33.

najładniejsze sklepowe w całym reszlu to w polo ide tam tylko popatrzeć na te kobietki kupować nie muszę ,w każdej bym się zakochał i miłość

urocze panie z polo 2015-01-19 16:37:48


34.

Bo Pani kierownik na kacu przychodzi do pracy

ania 2015-01-19 20:38:31


35.

Post byl o POLOmarkecie i zdarzeniu jakie mialo miejsce ale Ty RESZELANKO w sposob jaki sie wypowiadasz i jak podsycasz atomosfere nie pozwala by nie skomentowac tego... zapytalas sie tej Pani ,,stojacej za kare,, czemu ma taka mine i skad jej takie zachowanie??? czy zainteresowalas sie ile godzin ,,szczekoscisku(czytaj usmiechu) ,, musi dzisiaj miec wymalowanego na twarzy by ktos Twojego pokroju nie obrobil jej tylka na forum???pewnie NIE to wez kobieto przestan banialuki wypisywac ...do reszty zainteresowanych w takiej spolce jak POLOmarket preznie dzialaja audytorzy i kontrolerzy dzialu klienta - jak cos jest nie tak zglaszajcie to ...

rico 2015-01-20 01:03:05


36.

Na razie to ty przyczepiłaś się do mnie osobo o wielu nickach ,idź może na siłownię ,pobiegaj sobie i spal tę złość, którą wylewasz na forum .Nie lecz swoich kompleksów pouczając mnie. Nawiasem mówiąc , bawi mnie ta wymiana postów zupełnie nie na temat .

RESZELANKA 2015-01-20 14:18:09


37.

RESZELANKO, jestes wyjatkowo specyficzna osoba. Wszystko i wszystkich krytykujesz o nikim jeszcze nie napisalas pozytywnie tylko o sobie jaka to Ty masz satysfakcjonujaca prace, jak to dobrze płatną itd. Czytając Ciebie to mam wrażenie ze jesteś zadufana w sobie kobieta i majacą wysokie mniemanie. a myślę ze jesteś pusta i próżna i wszystkich masz za nic. Zal mi Ciebie bo w tej swojej próżnosci na pewno jesteś samotną i nie majacą przyjaciól osoba Niech lepiej inni Cie pochwala a nie Ty sama Nie rico leczy tu swoje kompleksy ale Ty bo tu jak sie Ciebie czyta to wszyscy są bee tylko Ty doskonałośc chodząca. Weż sie kobieto za prace a nie klepanie w klawiature to Ty powinnas uczyc sie od Rica szacunku i wyrozumialosci dla innych

Elzbieta 2015-01-20 16:40:58


38.

Możesz sobie o mnie wypisywać co ci się podoba ,ja nie powinnam krytykować ale mnie to i owszem można .Nic nie wskórasz, bo ja i tak swoją wartość znam.I jak to mówią ,mądrzejszy pierwszy kończy pyskówkę ,która i tak do niczego nie prowadzi.

RESZELANKA 2015-01-20 17:27:14


39.

jezeli do mnie uderzasz to ja jestem pod jednym nikiem dostepny na tym forum ... no tak nie ma sensu wdawac sie w polemike z kims leczacym wlasne kompleksy

rico 2015-01-21 00:57:18


40.

RESZELANKO dobra rada dla ciebie,jak ci się tak nudzi i nie masz co robić z wolnym czasem to nie wypisuj tu bzdur i nie krytykuj i oceniaj innych tylko zajmij się czymś pożytecznym. Lubisz tak dużo pisać to załóż sobie swojego bloga Tu nie wyleczysz swoich kompleksów czepiając się innych

danek 2015-01-21 11:34:39


41.

Do naszej Reszelanki Może z nudów by tak wzięła się za prace a nie wypisywała bzdury o innych i nie krytykowała ludzi i ich oceniała jak to pracują Kobieto masz chyba za dużo czasu i dobra rada zajmij się swoja rodzina a nie czepiaj się innych Najgorsze to jest jak widzi się cudze pod lasem a nie swoje pod nosem Gdzie ktoś pierdnie RESZELANKA już odpisuje ..... PANI WSZYSTKO WIEDZĄCA Tylko wspóczuję tym co z nia mieszkają Specyficzna kobieta

Maria 2015-01-21 14:18:28


42.

ide do sklepowych w polo bo nienawidze reszelanki taka potwór i straszna

krisssss 2015-01-22 07:55:21


43.

No no Pani Reszelanka pokazuje ale najfajniejsze jest to że MIESZKAŃCY RESZLA JAK I PRACOWNICY POLO MARKETU śmieją się z pani reszelanki i tak tymi durnymi wpisami nic nie osiągnie niech piszeeee a my się pośmiejemy PANI RESZELANKOOOO HHHHAAAAAHHHAAAAAAAA życzę miłych chwil spędzonych na forum :))))))

reszel 2015-01-23 01:48:12


44.

:))))))))))))))))))))))Dla Reszelankiiiii hahahahahahahahahaha

reszel 2015-01-23 01:55:05


45.

Gimbusy mają radochę

klientka 2015-01-23 19:24:01


46.

Jest NOWY POST NA FORUM CCCOOOOOO SĄĄĄĄDZIMMMMYYYY OOO RESZELANCEEEEEEE HAHAHAHAHHHHHHHAAAAAAAAAA

reszel 2015-01-23 22:11:01


47.

Gimbusy nie gimbusy wszyscy mają z niej pośmiewiskoooooo hahhaaaaa

reszel 2015-01-23 22:13:16


48.

Pośmiewisko to jest z takiego cymbałka ,co pisać poprawnie nie potrafi a sili się na ocenianie kogoś kogo nie zna .Ty a może to twoja nauczycielka i nie zdasz do następnej klasy .

klientka 2015-01-24 19:20:36


49.

robie zakupy w polo bo w polo są najładniejsze sklepowe i mają kulturę i są bardzo uprzejme i jak poproszę to mi nawet koszyk z zakupami nosi

ronaldo 2015-01-28 07:22:09


50.

ronaldo tobie to chyba piątej klepki brak Napisz cos madrego a nie klepiesz bzdury Weż się dziecko za naukę, bzdury wypisujesz ze ci koszyki nosza Nudzi ci sie podczas ferii to moze mamie pomozesz nosic koszyki z zakupami

Marian 2015-01-28 20:47:58


Komentarz

wróć do tematów forum

Nowe tablice do wyliczania emerytur

GUS opublikował nową tablicę trwania życia na podstawie danych o śmiertelności za 2023 r. W ubiegłym roku odnotowano 408 tys. zgonów, czyli mniej o 39 tys. niż w 2022 r. - Można powiedzieć, że pod względem liczby zgonów dopiero teraz ostatecznie wyszliśmy z pandemii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble