wróć do tematów forum

Otwieram reszelski ranking na największą patologię w mieście

Komentarz

Fekalne yeti 14-12-2020 godz 20:41

Ranking obejmuje żyjących i nieżyjących patusów i patuski z gminy. Do pierwszej dziesiątki komisyjnie zostaje zgłoszony "senior" jako że przez lata godnie reprezentował główny rynek miasta przed turystami pozbawiając ich drobnych. Moi kochani proszę o propozycje.

1.

Czasami na prawdę można się zastanawiać gdzie jest administrator tej strony.

Meczennik 2020-12-14 21:43:36

2.

Pewnie jest w administratorni. A swoją drogą fajny ten konkurs. Ja zgłaszam Marzene

Reszelak 2020-12-14 22:41:15

3.

Pewnie jest w administratorni. A swoją drogą fajny ten konkurs. Ja zgłaszam Marzene

Reszelak 2020-12-14 22:41:37

4.

Patologia właśnie rozpoczęła tym postem,jeśli chodzi o Seniora to nie jest patologia tylko zwykły alkocholik,patologia to coś więcej niż żebranie

Halina 2020-12-15 10:50:22

5.

O patologyczna halyna doszukuje się czegoś więcej niż picie i żebry, ażeby móc określić kogoś mianem patoli. To co on by musiał jeszcze halyna robić żeby zasłużyć na to miano ? Bo dla t. z. normalnego człowieka on w pełni spełnia odniesienia dotyczące patologii.

Pani Sklepowa 2020-12-15 15:50:35

6.

Weźcie wy się do roboty ,nie bedziecie mieli czasu na głupoty....masakra

Renata 2020-12-15 17:00:48

7.

Gdzie ty w Reszelu robotę znajdziesz żeby się do niej brać. Dajże spokój Reńka. Ja tam mam 500+ rodzinne, dary z opieki. Mój stary jakąś fuszkę (choć częściej fuszerkę) zrobi i żyjemy jak pączki w masełku. Pracujemy nad czwartym dzieciakiem bo 500+ jak to mówią na ulicy nie chodzi i do przodu aleluja. Komputery moje bąbelki dostali od gminy to leże całe dnie i filmy oglądam i na fb gram w gry. O i to się nazywa umieć się ustawić w życiu.

Matka z powołania 2020-12-15 17:15:42

8.

Za 500 zł plus to nie wiem czy taki luksus czy wegetacja kartoflana dla takiego dużego zespołu .....

Prssc 2020-12-15 17:51:26

9.

Pani sklepowa patologią jest określać ludzi na podstawie swoich uprzedzeń,patologią jest robienie z spokojnego człowieka nie wadzącego nikomu tematu na swoje urojenia,patologią jest stawianie człowieka bo to przede wszystkim jest człowiek a nie śmieć,dla mnie patologią jest nie brak pieniędzy,szkoły czy majątku tylko sposób szufladkowania ludzi szczególnie tu w Reszlu z powodu pochodzenia czy braku Majątku tu dopiero się zaczyna prawdziwa patologia gdzie pracę dostaje się po rodzinie lub znajomości nieważne że nie ma odpowiednich kwalifikacji grunt że rodzinką i tak od 50 lat w Reszlu kręcą lody ,wystarczy przeanalizować kto gdzie i z kim a wszystko to napędza biedę a ludzie mający więcej dzieci to już z żałożenia są nazywani patologią co nie jest prawdą bo żeby nie dzieci to nikt by nie był w stanie zapracować na nasze emerytury mając tylko jedno lub dwoje dzieci

Halina 2020-12-16 15:26:37

10.

Weź Halina przeczytaj w sjp co to znaczy patologia i skończ mądrości. Druga sprawa, że tacy biedni ludzie w sidłach nałogu jak senior nie są lepsi od złodziei i obszczymurkow jak młody czacha

Few 2020-12-16 16:38:21

11.

Halyna i reszta tej socjalnej ekipy, może powinniście napisać do Krzysztofa Jerzyny ze Szczecina, może on wam pomoże i coś doradzi w waszych życiowych sprawach i problemach?

Dżesika 2020-12-16 20:48:38

12.

Dżeska w odróżnieniu od ciebie nie muszę korzystać z MOPSu a tam napewno nie idą ludzie z dobrobytu więc mów o sobie

Halina 2020-12-17 00:08:26

13.

senior to łysy i gruby od piwa alkoholu śmierdzący i mieszka w domu seniora

planeta 2020-12-17 09:28:14

14.

Senior ? to mniejsze zło większe to takie co w kościele klęczy klepie zdrowaśki kapłanom zboczeńcom potem obrażają ludzi chołota nic więcej plus nasze władze miasta to dopiero patola a sorki MOPS kolejna patologia

ja 2020-12-18 12:00:11

15.

Halyna jak ty mozesz z czegokolwiek korzystac jak ty to jakis troll forumowy za ktorym stoi pewnie jakis garbaty i gruby nie myjacy sie od miesiaca Stachu ? :D Gosciu jak po zakupy wychodzisz to tez udajesz kogos kim nie jestes ? Moze ty to jakas dragqueen ? :D

2020-12-18 16:11:50

16.

Może sławny Kajak ... Chodzi taki jeden pijany po placu siłowym koło biedronki .... No i oczywiście Grzegorz P

Filip Kamiński 2021-01-24 17:10:37

Komentarz

wróć do tematów forum

Safe harbour dla transakcji finansowych

2019 rok przyniósł zmiany dotyczące sporządzania lokalnych dokumentacji cen transferowych. Od tego czasu do dokumentacji należy dołączać analizę cen transferowych, wykazującą rynkowy charakter transakcji kontrolowanych.

wiecej...

Reklama