wróć do tematów forum

PARCZEK PIWNY...

Komentarz

melissa 22-05-2009 godz 00:00

Jak to jest że wielu mieszkańców Reszla otrzymało surowe mandaty za picie piwa pod ratuszem...Jak wiemy jest to miejsce publiczne gdzie obowiązuje zakaz spożywania alkoholu!Więc jak to jest z tym parczkiem piwnym pod samym ratuszem!Jak tak dalej pójdzie prywaciarze pójdą z torbami,a wiąże się to z utratą pracy wielu osób a zwłaszcza matek wychowujących dzieci...

1.

Jeżeli parczek jest ogrodzony, to taki może być.Oby takich najwięcej, tam też możesz zamowić kawę i inne potrawy.Każdy mógł startować w przetaru i wygrał też prywaciarz ,daje On pracę ludziom z Reszla,matkom samotnym też.

janko 2009-05-22 09:54:47


2.

Dziwię się ,że nasi kupcy nie zablokowali dotąd tej inwestycji .Przecież z dużym i tanim sklepem jakoś im się udaje .Ogródek mnie się podoba ,więcej takich miejsc powinno w Reszlu powstać.A opowieści o stracie miejsc pracy?Mamy wszak kapitalizm i wolny rynek ...

S.W.-P. 2009-05-22 09:59:04


3.

Teraz dopiero się zacznie, zaszczane klatki schodowe w centru miasta, pełno pijanej młodzieży. Tylko współczuć mieszkańcom na rynku

maniek 2009-05-22 12:45:16


4.

no bez przesady,w każdym mieście jest parczek piwny(kętrzyn,olsztyn)i jakoś klatki nie są poobszczywane,bardzo dobrze,przynajminiej jest gdzie posiedzieć w ładny dzień,tak to wszyscy krzyczą,że w Reszlu nic nie powstaje,że nuda,a jak coś się ruszy to też zle,oj ciężko dogodzić Reszelakom:)mnie parczek się podoba:)

reszelanka 2009-05-22 14:29:58


5.

Widać wam ludzie nie da rady dogodzic. Jak nic się nie dzieje to obsrywacie wszystkich po kolei, jak coś się dzieje też obsrywacie. nie podoba sie to się wyprowadzic albo nie wychodzić na miasto. Mieszkam w centrum i jakoś mi ten park piwny nie przeszkadza, chociaż jest gdzie usiasc i spokojnie piwo wypic. lepiej niech młodzież pije w centrum w wyznaczonym miejscu niż ma pić po parkach. Ludzie opamiętajcie się pierwszy raz wladze zrobily coś super, ale zawsze znajdzie się jakis idiota któremu nie pasuje nic

aaa 2009-05-22 14:34:36


6.

Pewnie że się nie da dogodzić. Niech się wezmą za remont starych kamieniczek, za stara hotelową. nic w reszlu nie robią. parczek piwny na tle starych zniszczonych kamiennic

lackylock 2009-05-22 17:10:12


7.

Parczek piwny jest Ok Niestety nasze miasteczko musi nastawiac sie tylko i wylacznie na turystyke niestety nikt nie wybuduje nam fabryki opla czy telewizorow a z czegos mieszkancy musza zyc Oby wiecej takich miejsc gdzie turysci zostawia troszke grosza Ja jeszcze zrobil bym cos z ta uliczka przy naszym zamku jest okropna

666 2009-05-22 20:20:57


8.

S.W.-P -> napisz konkretnie kto i jak blokuje budowę dużego sklepu w Reszlu? Twierdzę że piszesz / powtarzasz za kimś bzdury

kilo 2009-05-22 20:51:28


9.

Prywaciarze boją się silnej konkurencji ,i bardzo starają się jej nie mieć .A skąd wiem to moja sprawa.

S.W.-P. 2009-05-22 21:21:07


10.

S.W.-P. no napisz napisz :) Jesteś jak piesek Kurski - hau hau. Nie sztuka rzucać na publicznym forum zarzuty bez pokrycia

kilo 2009-05-23 19:01:31


11.

Popieram post nr. 5... Ogarnijcie się ludzie, narzekacie na wszystko co się da, coraz bardziej zaczynam wierzyć, ze narzekanie to wasze hobby, które wypełnia wasz wolny czas :) normalnie porażka.

Obserwator 2009-05-25 11:45:42


12.

Ja też wiem z dobrego Ľródła,że blokuje się powstanie dużego sklepu w Reszlu.Dużo osób o tym wie i wiedzą ludzie kto z kim trzyma!A to na Rynku to jest Ogródek Piwny nie parczek!

korakora 2009-05-26 23:06:58


13.

Ogródek piwny,to bardzo fajna inicjatywa,bo dziś wypić piwo to jak za czasów prohibicji(nigdzie nie wolno).Przeciwdziałanie alkoholizmowi to wielki niewypał(kiedyś pito wszędzie i tylu małolatów popijających nie było).

patriot 2009-05-28 17:28:11


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble