wróć do tematów forum

POMYSŁ

Komentarz

anna 25-04-2014 godz 08:55

A może warto by było zamknąć ścisłe centrum miasta. Zrobić parking po byłej Hotelowej, a ruch kołowy puścić Spichrzową,kolo kościoła, Podzamczem oraz nowo powstającą drogą(właśnie układają tam bruk). Co wy na to.

1.

Szczerze piszac, to nie chce mi sie toreb targac ze sklepow (np. pelcowizna) do samochodu spory kawalek.

aeo 2014-04-25 17:49:25


2.

i tak już jest pustka w centrum, jak się zamknie ruch, to będzie miasto widmo!!! ech, jakiś duży zakład pracy/fabryka przydałaby się w Reszlu, może w końcu miasto by odżyło...

agent 2014-04-25 21:20:45


3.

¦wietne miejsce na parking dla turystów jest na ulicy Podmiejskiej, obok baraku wzdłuż drogi do parku. Wystarczy wyrównać podłoże i miejsce to pomieści kilka autobusów, i mnóstwo samochodów. Jeśli zburzy się barak, to będzie jeszcze więcej miejsca. Turysta parkuje i mając ładny widok na kościół rusza pod górkę w stronę centrum, albo zaczyna swoją podróż od wejścia do parku. Jeśli chodzi o reszelaków, to jakieś cztery lata temu mówiło się, że ma być przy ulicy Płowce, obok rynku, ale jak widać miejsce to do dziś stoi puste. Pomysł zamknięcia centrum dla samochodów pojawił się już dawno, bo przeglądając Gazetę Reszelską z 90-tego roku trafiłem na artykuł, w którym ktoś pisał o tym samym problemie, ale jak widać, po 24 latach nic się nie zmieniło. Mamy świetną niewykorzystaną starówkę, ale przecież o tym wszyscy wiedzą. Zresztą cały Reszel ma taki potencjał, którego jak dotąd nikt nie wykorzystał. Smutne to...

Roman 2014-04-26 10:37:02


4.

centrum miasta i tak jest martwe. Jedyny potencjalny plus zamknięcia starówki to ukrócenie rajdów dookoła ratusza uprawianych przez podrostków dobitymi autami i wyeliminowanie całonocnych pijatyk na parkingu. Koniec końców, skoro i tak większość sklepów w centrum jest martwa, to zamknięcie nie byłoby takie złe

haha 2014-04-26 17:22:17


5.

A ja proponuje zburzyć budynek urzędu miasta i będzie miejsce na parking :)

jaro 2014-04-28 12:13:58


Komentarz

wróć do tematów forum

Ślubuję być dobrym Polakiem

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Reszlu są już pełnoprawnymi uczniami. 27 września 2024 roku odbyło się ich uroczyste „Pasowanie na ucznia”. To był wyjątkowy dzień.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble