wróć do tematów forum

Palene czarownicy

Komentarz

TED 17-08-2011 godz 14:11

Nie jestem mieszkańcem Waszego miasta. Mieszkam w przepięknym mieście a ponadto mamy mądrego Burmistrza. Z telewizji dowiedziałem się o inicjatywie Pana Burmistrza Reszla dotyczącej "uczczenia" palenia czarownicy poprzez niesmaczny spektakl. Jest to wstrętne. Jeżeli Pan Burmistrz nie ma innych pomysłów to niech zwróci się z tym do kompetentnych ludzi a nie czyni cyrku z historycznego nieszczęścia. A - jeszcze coś. Gratuluję tak negatywnej reklamy Waszego miasta. Opamiętajcie się.

1.

Widzę miłośnik Pani Radziszewskiej...Człowieku nie masz pojęcia na czym polega ten spektakl,to uczczenie okrągłej rocznicy śmierci Barbary Zdunk i zakończenie tych okropnych praktyk w całej Europie...¦więtujemy zatem zaprzestanie pomawianie niewinnych ludzi o czary.Spektakl zresztą odbywał się już wielokrotnie i nikomu to nie przeszkadzało,teraz z braku innych osiągnięć namieszała Pani minister,żeby podnieść swoje ego i się podnosi larum(jakie to prymitywy będą czarownicę palić)..Reszelacy rozumieją ideę tego przedsięwzięcia a opinie polit-poprawnych obcych mamy w nosie.

patriot 2011-08-17 16:25:07


2.

Do Pana TED: Po pierwsze: Czyli inscenizacja Bitwy pod Grunwaldem też jest wstrętnym i niesmacznym spektaklem czczącym mordowanie i zarzynanie się się mieczami na jakimś pastwisku? Po drugie: Inscenizacja jest organizowana nie przez Burmistrza a przez Miejski Dom Kultury i mieszkańców Reszla. Po trzecie: Tak jak napisał patriot to nie jest pierwsza taka inscenizacja i jeszcze nikogo wcześniejsze nie zgorszyły. Czemu teraz mają? Bo Pani Radziszewska tak powiedziała? Po czwarte: Gratuluję Tobie mądrego Burmistrza a Twojemu Burmistrzowi tak "mądrego inaczej" mieszkańca.

Jaaaaa 2011-08-17 16:41:01


3.

Jeśli chodzi o wypowiedĽ niejakiego TED mam jedno krótkie pytanie jak głęboko upośledzonym trzeba być,żeby w ogóle poddawać pod dyskusję publiczną (jak się okazało również polityczną) zwykłą lokalną atrakcję zorganizowaną przez mieszkańców? Widać Radziszewska (strach to napisać,ale lekarz z wykształcenia - pokroju Piechy i Kopacz jak sądzę) poszła śladami zboczonej Sowińskiej,która w dziecięcych maskotkach (dla przypomnienia Teletubisiach) szukała podłoża seksualnego. A do tych którzy mają to samo zdanie co Radziszewska i TED mam pytanie: chodzicie na drogę krzyżową?

Kętrzyn 2011-08-17 21:40:55


4.

Rozwijając myśl poprzednika - trzeba też zakazać procesji drogi krzyżowej. Nie dość, że czci zamordowanie człowieka to w dodatku nawołuje do antysemityzmu ;).

no-one 2011-08-18 19:19:57


5.

I to zamordowanie człowieka ze szczególnym okrucieństwem;)

Kętrzyn 2011-08-18 20:22:43


6.

I to zamordowanie człowieka ze szczególnym okrucieństwem;)

Kętrzyn 2011-08-18 20:23:01


7.

Czy stwierdzenie faktu,iż to Żydzi domagali się śmierci Jezusa jest antysemityzmem?nie siej propagandy.Czy jak powiem że Niemcy,zamordowali kilka milionów Polaków,to jestem anty-Niemcem? Oba fakty są prawdą,więc daj spokój z tym wymyślonym antysemityzmem..

patriot 2011-08-18 22:15:44


8.

Nie ma to jak kiełbasa przedwyborcza.Robmy swoje i nie zwracajmy uwagi na idiotów.

reszelos 2011-08-18 22:45:55


9.

jestem mieszkanka Reszla i szczerze mówią ze historia jest ważna i trzeba o niej mówić a to jest cześć historii naszego miasteczka i tak jak każdy zamek ma swoja legendę tak można powiedzieć ze to jest legenda Reszla bo przy rozmowach z innymi prawie każdy wspomina ten ostateczny sad a sama chciała .

myszka7575 2011-08-19 06:51:17


10.

Patriot, sprawa z Żydami i Jezusem jest może i prawdą, ale dla katolików. Dla niewierzących być już taka nie musi.

no-one 2011-08-19 14:59:29


11.

patriot, sądzę, że "nawoływanie do antysemityzmu" o którym pisze no-one to po prostu ironia, wynikająca z faktu, że Jezus był Żydem, więc ukrzyżowanie Żyda, jacyś idioci mogliby podciągnąć pod propagowanie antysemityzmu. Niestety na idiotyzmy minister Radziszewskiej nie da się zareagować w sposób poważny.

kazuarek 2011-08-19 17:42:47


12.

A jednak jeszcze nie wszyscy inteligentni ludzie wyginęli ;).

no-one 2011-08-19 18:09:18


13.

kazuarek,przyznasz że post nr.4 można interpretować na dwa sposoby,wybrałem ten drugi i wyszło jak wyszło...Sorry no-one,że się nie zrozumieliśmy...pozdrawiam:)

patriot 2011-08-19 19:43:06


14.

Ta Pani, która tak miesza to się chce pokazać bo wybory się zbliżają.... A ten ktoś kto pierwszą wiadomość napisał to widocznie jest z klubu tej Pani, i jak ktoś na kogoś napada to niech najpierw poczyta, dowie się czegoś więcej. Bo tylko na idiote wychodzi. Mam wielką nadzieję, że to nie ostatnia inscenizacja przez takich idio*ow. Pozdrawiam serdecznie

kraków 2011-08-21 19:27:23


Komentarz

wróć do tematów forum

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble