wróć do tematów forum

Pan Marek Janiszewski Burmistrzem Reszla

Komentarz

Reszelak 11-10-2018 godz 19:16

Ludzie nie zmienia się czegoś co dobrze funkcjonuje.Pan Krasiński myślał ,że w Reszlu mieszkają idioci i nabiorą się na jego miłe słówka.Głosując na Pana Michała zaspokoicie tylko jego wygórowane ego.Reszel nie potrzebuje zmian . Reszel potrzebuje osoby doświadczonej stabilnej emocjonalnie.Gosujmy na Pana Marka Janiszewskiego.

1.

Masz rację łażą po domach na Ogrodowej ,Mazurskiej,Słowiańskiej i szukają wariatów.Tylko Pan Marek nadaje się do sprawowania urzędu Burmistrza.Godzina 18,19 a oni agitują trzeba zadzwonić na policję za nachodzenie.

Słowiańska 2018-10-11 19:25:50


2.

Psem poszczuć i pogonić.Za robotę niech się weźmie.

Reszel112 2018-10-11 19:31:27


3.

Najlepszy to jest jego kandydat na radnego reszelskiego.Czy on wcześniej zasięgnął opinie o nim.Ha ha ha strzał w kolano.

Piekutek 2018-10-11 19:39:30


4.

i macie racje dzisiaj starsze panie na Mazurskiej mówiły że nie o twierały drzwi bo mówiły że to banda łobuzów tylko szczuć psem Pozdrawiam

dobry 2018-10-11 19:41:59


5.

Cóż za piękny portret pana Janyszewskiego chyba przez Kusego z Wilkowyj malowany.

xyz 2018-10-11 19:59:07


6.

Żebyby chociaż ulotki robili na miękkim papierze to by można było tyłek podetrzeć.A tak trzeba wyrzucić do kosza.

Ogrodowa 2018-10-11 20:02:29


7.

Cóż za piękny portret pana Janyszewskiego chyba przez Kusego z Wilkowyj malowany.

xyz 2018-10-11 20:15:59


8.

Chyba prawda z tym łarzeniem po mieszkaniach.. Dziś moja babcia dzwoniła,że jakieś podejrzane typy namawiają do głosowania.Była metoda na wnuczka ,policjanta teraz na burmistrza.

Ariva 2018-10-11 20:20:43


9.

Reszel potrzebuje osoby doświadczonej stabilnej emocjonalnie.Głosujmy na Pana Marka Jaszewskiego patrz pana Bajorka to Reszel cofnie się w rozwoju o kolejne 20 lat

xyz 2018-10-11 20:28:04


10.

Dobrze funkcjonuje? W ogóle nie funkcjonuje.

ToJa 2018-10-11 20:30:51


11.

Xyz czytałeś to co napisałeś.Tacy są wyborcy Pana Michała .Głupi i wierni.

Jan 2018-10-11 20:34:50


12.

Moja ciotka też ich pogoniła.Mało co nóg nie połamali na schodach.Tylko ten grubszy co śmierdziało od niego alkoholem coś tam się odgrażał.Gonić ich.

Mazurska 2018-10-11 21:14:51


13.

Dlaczego obrażasz ludzi skąd wiesz na kogo oddam głos A pan Marek Jaszewski i pan Bajorek to hamulcowi i przez następne 5 lat miasto będzie pustoszało a oni będą rozbierać zamiast budować w kolejce czeka magazyn zbożowy na Warmińskiej zespół budynków po byłej zawodówce budynek po byłej szkole na Krasickiego zwanego kiedyś Jankiem ich idolem

xyz 2018-10-11 21:19:33


14.

Nawet i gdybym chciała zagłosować inaczej niż na p. Janiszewskiego, to nie mogę, gdyż pozostałych dwoje kandydatów to nie są osoby, które nadają się na stanowiska, gdzie trzeba pełnić funkcje reprezentacyjne. Oni uprawiają politykę pokazową. A pan Michał szyderstwo ma wymalowane na twarzy. I to chodzenie po domach. Przegięcie. Co to? Kolęda? Przy kolejnych wyborach ktoś, kto wzbudza zaufanie powinien wystartować. Póki co jedynie p. Janiszewski nadaje się na to stanowisko. Po prostu wzbudza sympatię. I nie oszukujmy się, Reszel naprawdę się zmienił w ostatnich latach. Kto tego nie widzi, niech się rozejrzy dokładniej. Oczywiście należy nadal dbać o rozwój miasta. I tak będzie, np.: pojawią się ścieżki rowerowe. Nie chcemy wstydu dla miasta, głosujmy na p. Marka Janiszewskiego.

Ja 2018-10-11 21:30:44


15.

Dlaczego obrażasz ludzi skąd wiesz na kogo oddam głos A pan Marek Jaszewski i pan Bajorek to hamulcowi i przez następne 5 lat miasto będzie pustoszało a oni będą rozbierać zamiast budować w kolejce czeka magazyn zbożowy na Warmińskiej zespół budynków po byłej zawodówce budynek po byłej szkole na Krasickiego zwanego kiedyś Jankiem ich idolem

xyz 2018-10-11 21:39:20


16.

Właśnie i nie oszukujmy się Reszel naprawdę się zmienia ( na gorsze) nie pamiętam czy ostatnie mieszkania dla młodych ludzi zostały wybudowane NIE PAMIĘTAM w czasach REWOLUCJI FRANCUSKIEJ CZY PAŹDZIERNIKOWEJ Natomiast włodarze ostatnich 20 lat otrzymali mieszkania z oświaty za darmo to mogli by pomóc młodym ludziom żeby nie musieli wynajmować mieszkań w piwnicach jeśli nie chcą wyjechać

xyz 2018-10-11 21:54:07


17.

Ta zmiana na gorsze, o której piszesz XYZ to bardzo rzucająca się w oczy grupa ludzi, kolejne pokolenia, które nie mają zamiaru zhańbić się pracą - zwolennicy p. Krasińskiego, przeciwnicy p. Janiszewskiego. To ci, którzy właśnie otrzymywali i nie doceniali.

Magda 2018-10-11 22:15:04


18.

Pośmiewisko z siebie robią tym chodzeniem po domach, dyskusjami i postami na portalach społecznościowych. Dobrze, że Pan Marek nie uczestniczy w takich szopkach

- 2018-10-12 08:18:33


19.

TO PRAWDA ZOSTAŁ WYRZUCONY Z POWIATU GDZIE TAM NIC NIE STARAŁ SIE BY POMUC DLA RESZLA A TERAZ MA WIELKIE OŚWIECENIE UZDROWICIEL TYLKO MAREK JANISZEWSKI NASZYM BURMISTRZEM

Mieszkaniec 2018-10-12 09:30:38


20.

Burmistrz to nie funkcja reprezentacyjna po pierwsze. Zamiany nie chcą pracownicy urzędu i jednostek podległych bo mają luksus w urzędzie. A Reszel jest najsłabiej zarządzanym miastem jakie widziałem. I reszelacy głosując na przeciwkow obecnej władzy nic nie tracicie bo gorzej być nie może :) a Reszel nie długo stanie się gminą wiejską bo z 10 tysięcy mieszkańców zostało już niecałe 7 tysięcy.

sasasas 2018-10-12 09:35:32


21.

A powiedzcie w którą stronę prze te 8 lat kadencji poszedł Reszel ? Ani w przemysł ani w turystykę to w co ? Reszel nie ma ani ulotek ani mapek do zwiedzania ani tym bardziej informacji turystycznej !!! Czy 8 lat to mało by zrobić materiały dla turystów ? Czy 8 lat to mało by informacje turystyczną zrobić ? W tym roku nie było żadnej imprezy miejskiej ani dni Reszla. 8 lat to za mało żeby plaże miejską zrobić ? 8 lat to za mało by kilkanaście projektów europejskich zrobić ? 8 lat to za mało żeby zająć się mokiem ? Bo widać że burmistrz to ma być kulturalny siedzieć spokojnie i być reprezentatywny. To ja mogłem kandydować głupa powalić 4 lata 10 koła nw kieszeń i heja. Burmistrz ma działać na rzecz miasta i mieszkańców !! A wice burmistrz nie może być jakaś młodą osobą która by się uczyła dachu i przejęła by funkcje po burmistrzu ? Nie bo burmistrz ma być kulturalny

sasasas 2018-10-12 10:15:21


22.

W takim razie na następne wybory trzeba namówić jakiegoś "żula spod sklepu" żeby startował na burmistrza bo nie trzeba mieć kultury osobistej, nie trzeba być reprezentatywnym a obiecywać to każdy może.

- 2018-10-12 10:46:02


23.

xyz - dzisiaj młodzi sami sobie musza na mieszkanie zarobić, to nie jest "raj finansowy", każdy zaradny człowiek wie, co musi zrobić i z tego co obserwuję, wiele młodych osób mimo wszystko sobie radzi. Oczekujesz, że młodzi dostaną mieszkania, a burmistrz wybuduje fabrykę na 800 miejsc pracy? Zejdź z księżyca na ziemię. Inwestorzy wybierają takie miejsca, gdzie przede wszystkim jest dobra komunikacja, Reszel nie był i nie będzie miastem "fabrycznym". I powiem nawet - nie musi być. Gdyby tak było jak piszesz w wielu postach, to znaczyłoby, że wiele małych miasteczek jest źle zarządzanych, bo młodzi wyjeżdżają, bo nie ma dużych fabryk. Można mnożyć i mnożyć absurdy, które opisujesz i szczerze mówiąc widać, że agitujesz na rzecz "młodych i prężnych". Sorry, słabe. Czekam na ciętą ripostę.

koko koko euro spko 2018-10-12 11:08:56


24.

Zdecydowanie popieram Panią Katarzynę. Cenię ludzi, którzy potrafią sami coś zrobić...Dlaczego żaden z kandydatów jak jest taki zaradny nie spróbował własnego biznesu? Gdyby się sprawdził w takiej konfiguracji można zakładać ,że sobie poradzi. Rzadko kandydują osoby z dorobkiem biznesowym a pchają się nieudacznicy. Łatwo się zarządza nie swoimi pieniędzmi...Pani Kasia nie musi się dorabiać, świetnie sobie radzi prowadząc gospodarstwo rolne więc z pewnością świetnie sobie poradzi jako Burmistrz. Nie kandyduje dla pieniędzy...Dostrzega problemy miasta i gminy mając wizję i determinację żeby zmienić. Uważam, że warto zaufać ale każdy niech sam dokona wyboru. Nauczyciel -Burmistrz to zła korelacja. Powinni uczyć a nie zabierać się za zarządzanie regionem i usługami publicznymi. Trzymam kciuki za Panią Kasię i życzę wiary i wytrwałości w dążeniach do celu.

ckf 2018-10-12 12:03:56


25.

Uwaga na pana Krasińskiego on mi przypomina młodego ,pełnego nienawiści nacjonalistę,szydzi z inteligencji,z mniejszości narodowych.Już kiedyś taki był co chciał zawojować cały świat,wszyscy chyba wiemy o kogo chodzi.

Alfons 2018-10-12 15:03:25


26.

Głosuję na pana Marka bo reszta towarzystwa to pionki

Egon 2018-10-12 15:17:44


27.

Przepraszam nie obrażaj pięknego miasta jakimi są Pionki a tak na marginesie to musisz mieć bardzo niską samoocenę

xyz 2018-10-12 15:47:54


28.

Pan Krasiński myśli że sprawa kilku kiełbasek i jakichś magnesów na lodówkę załatwi sprawę ,ludzie mają swój rozum i widzą że to szyderca pierwszej klasy

Sasas 2018-10-12 17:49:42


29.

Powtarzasz się lepiej idź na grzyby

xyz 2018-10-12 17:54:48


30.

Po przeanalizowaniu programu pana Krasińskiego doszedłem do wniosku że jest on absurdalny i niemożliwy do realizacji Obiecuję chłop gruszki na wieżbie ,

yxz 2018-10-12 21:25:28


31.

Aha teraz troll zaczął inną grę mój nick przekręcił że ci co czytają będą myśleć że to ja Pan Zdzichu zwany burmistrzem pan Bajorek i pan Janszewski zmarginalizowali Reszel Ich programy doprowadziły do tego że piszesz "wieżba" z błędem w związku z tym o czym tu mówić

xyz 2018-10-12 21:39:02


32.

Wg mnie najbardziej wartościowym kandydatem jest pan Janiszewski

Thomas Erikson 2018-10-12 21:58:02


33.

Mam wrażenie, że Autor Tego postu ma Ludzi za Idiotów. Zaprzecza Sam Sobie. Ponieważ, jakim sposobem może się polepszyć, bez Zmian jak zakłada Autor? I żeby było jak było najlepiej,(czyli dla kogo?) mówiąc najprościej. Każdy ma/miał swoją szansę, Jeżeli chcemy, żeby było jak było, to niech będzie i się nie zmienia. Chcąc iść do przodu potrzebna jest Zmiana. I obojętnie na kogo innego, wtedy można oczekiwać. Aktualni pokazali już, co mogą przez Lata. Niech Inni się wykażą. Taka prawda. Pozdrawiam

romek 2018-10-13 00:35:14


34.

Według mnie najlepszym kandydatem jest Pani Kasia

ckf 2018-10-13 10:18:45


35.

Fajnie że są takie emocje na tym forum ,ale ja najbardziej cieszę się z faktu że po rozmowie z moimi znajomymi jestem podbudowana faktem że pan Janiszewski ma tylu zwolenników,to chyba dobrze bo konkurenci w tym roku to tacy sobie

nnmajk 2018-10-13 13:02:12


36.

Ścieżki rowerowe już mamy i jezioro tylko plaży brak oczywiscie na planie szalety stoją jeden pod zamkiem drugi na byłbym dworcu , a pupile załatwiają swoje potrzeby na chodnikach i trawnikach .brak jednego miejsca ogrodzonego dla nich .obiecanki cacanki czas na zmiany.

reszelak 2018-10-13 17:54:02


37.

Ścieżki rowerowe już mamy i jezioro tylko plaży brak oczywiscie na planie szalety stoją jeden pod zamkiem drugi na byłbym dworcu , a pupile załatwiają swoje potrzeby na chodnikach i trawnikach .brak jednego miejsca ogrodzonego dla nich .obiecanki cacanki czas na zmiany.

reszelak 2018-10-13 17:57:38


38.

reszelak - jakbyś ruszył szanowne 4 litery dzisiaj, to dowiedziałbyś się o tym, jak załatwia się grunty pod ścieżki rowerowe i nie tylko. Ale po co. Lepiej bić pianę na forum. Wygrany jest jeden. Obecny burmistrz, reszta kandydatów nie ma realnego programu, a jedyne co się dzieje w tym zakresie to ferment w sieci uskuteczniany przez osoby wspierające ich komitety.

kiki 2018-10-13 22:20:48


39.

Do Reszelek: Prawie mnie Pan przekonał tylko proszę wskazać 5 rzeczy, które dobrze funkcjonują. w Gminie Reszel...pytam bo nie wiem;)

hehhehhe 2018-10-15 05:27:05


40.

Oddajcie głos na obecnie rządzących to będzie POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI 4

Obserwator 2018-10-18 18:43:56


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble