wróć do tematów forum

Park

Komentarz

Petra 24-06-2009 godz 11:05

Czy nie uwazacie, ze nasz miejski park powinien byc otoczony wieksza dbaloscia? Jest to wyjatkowe, piekne miejsce a tak zaniedbane... Nie krytykuje osob pracujacych w parku, bo z pewnoscia robia co tylko moga, ale wydaje mi sie, ze nasze wladze moglyby na park przeznaczyc wiecej pieniedzy. Z pewnoscia to miejsce przyciagneloby turystow a nam, mieszkancom umozliwiloby mile, przyjemne spedzanie czasu.

1.

Nie tyle potrzeba pieniędzy ci chęci do pracy...

japa 2009-06-24 17:49:05


2.

Popieram - chęci do pracy i dbałości w tym, co się robi.

Namarie 2009-06-24 18:54:53


3.

a jezeli chodzi o park to sie chyba na tyle robi aby nie zostawic to co bylo a poza tym po co robic jak sama mlodziez psuje dzis czyszczenie stawku kolo zwierzyny a pozniej widac jak zostalo wrzucone wiaderko(chyba bylo tym zablokowane) i odetkane doplyw wody do stawku i dla pracownikow parku wiecej roboty. pomyslcie nad tym ??

Reszel 2009-06-24 19:50:14


4.

Bardzo dobry pomysł i do tego plenerówki mogłyby się odbywać w parku a nie w centrum miasta każdy normalnie myślący by sie ze mną zgodził. Na amfiteatrze jest dużo lepiej chociarz kazdy widzi co sie dzieje na scenie ( tak podrodze ) ;)

Someone 2009-06-25 09:14:05


5.

Każdy normalnie myślący,wie że Park Miejski powinien mieć gruntowny remont w Amfiteatrze. Zasady bezpieczeństwa.To co się wam wydaje nie ma nic do tego jak się sprawy mają.Napjepiej zapytać organizatorow jak się sprawy mają,a nie wypisywać głupot ,plenerówka w parku,chyba za- na motocrosach.

roch 2009-06-25 10:55:03


6.

Każdy normalnie myślący,wie że Park Miejski powinien mieć gruntowny remont w Amfiteatrze. Zasady bezpieczeństwa.To co się wam wydaje nie ma nic do tego jak się sprawy mają.Napjepiej zapytać organizatorow jak się sprawy mają,a nie wypisywać głupot ,plenerówka w parku,chyba za- na motocrosach.

roch 2009-06-25 10:55:07


7.

No każdy normalny wie o co chodzi i sądziłem że nie ma potrzeby się rozpisywać ;) no a remont popieram oczywiście już o tym kiedyś wspomniałem na tym forum .. :D:D pozdro

SoMeone 2009-06-25 12:39:08


8.

do pracy Rodacy !

samosia 2009-07-09 18:33:17


9.

Niestety naszym władzom nie zależy na takich rzeczach jak przeznaczanie pieniędzy na jakieś parki i jeziora , ja mieszkam w szczytnie gdzie są dwa jeziora znajdujące się w mieście i jakoś nie widać żeby władzom zależało aby je oczyścić a mowa jest o tym od lat

2009-07-21 21:14:30


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak działają płatki pod oczy?

Płatki pod oczy stanowią specjalistyczne kosmetyki, które wyróżniają się wyższą intensywnością działania w porównaniu do preparatów tradycyjnie stosowanych do okolic oczu. Podobnie jak maski czy serum do twarzy, opierają swoje działanie na zaawansowanych formułach, które dostarczają skórze skoncentrowanych składników aktywnych. Dzięki temu, płatki pod oczy gwarantują dogłębne nawilżenie, odżywienie oraz ujędrnienie, odpowiadając na potrzeby nawet bardzo wymagającej skóry. Jak wybrać i aplikować płatki pod oczy?

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble