wróć do tematów forum

Parking spichrzowa

Komentarz

Benny 23-06-2024 godz 16:10

Dzień dobry. Czy parking na ulicy Spichrzowej jest dla wszystkich mieszkańców miasta czy to prywatna posesja? Czy jest możliwość zostawiania tam od pon do czwartku trzech dostawczaków? Niedługo wystosuję oficjalne pismo w tej sprawie, aczkolwiek busy pilnie potrzebują jakiegoś miejsca, najlepiej na już..

1.

Jest to parking dla WSZYSTKICH mieszkańców Reszla ale i nie tylko Reszla . Parking jest PUBLICZNY czyli dla każdego . nie jest to teren wykupiony czyli prywatny . JEST TO MIEJSCE PUBLICZNE

2024-06-23 17:46:10


2.

Jedyny minus tej ulicy jest taki ze są osoby które udają ze znają się na prawie i wprowadzają swoje nakazy i zakazy , czego proszę nie brać pod uwagę . cały ten plac należy do gminy a parging jak wspomnialem wyżej jest DLA KAZDEGO .

2024-06-23 17:48:10


3.

Dziekuje za informację. Musiałem przeparkować busy z centrum, co utrudnia mi prace. Na spichrzowej jest jedyny parking, blisko centrum, który jest na tyle oddzielony, żeby nie utrudniać ruchu.

Benny 2024-06-23 18:39:17


4.

To jest parking , wiec możesz postawić nawet 8 busów i policja nic nie zrobi

2024-06-23 19:30:37


5.

Z tego co wiem to jest parking dla mieszkanćów!!d

T 2024-06-24 17:28:47


6.

PARKING DLA KAZDEGO , CZY TO TURYATA CZY MIESZKANIEC CZY KTO KOLWIEK INNY !!! POLICJA SAMA DOSTAWCZAKI KIERUJE NA TEN PARKING

2024-06-24 17:30:31


7.

Upewnij się, czy dalej Spichrzowa jest ulicą że znakiem Strefy zamieszkania, bo kiedyś była. I jest tam dodatkowy znak że zakaz postoju nie dotyczy mieszkańców. Tam na wysokości tego parkingu mieszkają dość dobrze ogarnięte Mopsiary :). Myślę, że trzy duże landary zagracające plac zabaw dla ich potomstwa będzie budził kontrowersje. Osobiście zagadał bym z prywaciarzom co trzyma łapę na parceli po ZUKZ-u co ta być spokojny o te autka.

pogieło cie! 2024-06-26 11:06:39


8.

Ale to nie jest plac zabaw , plac zabaw maja w innych miejscach .

2024-06-26 11:51:41


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak ozdobić przyjęcie?

Aby Twoje przyjęcie mogło być prawdziwym sukcesem i zaskoczyć gości, warto zadbać o wyjątkową atmosferę, którą można stworzyć za pomocą odpowiednich dekoracji. Dekoracje wiszące są kluczowym elementem, który doda uroku i charakteru każdemu wydarzeniu. Oto, jak możesz wykorzystać różnorodne ozdoby wiszące, aby uczynić swoje przyjęcie niezapomnianym i pełnym magii!

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble