wróć do tematów forum

Paznokcie

Komentarz

Gosia 21-03-2018 godz 14:00

Co sądzicie o salonie kosmetycznym Izabella?? Chciałam się tam wybrać. Czy ta pani dobrze robi paznokcie?

1.

patrząc na zdjęcia na fb to nie za ciekawie..;/

Małgosia 2018-03-22 08:42:36


2.

Widziałam paznokcie moich znajomych, które są jej klientkami i niestety ale porażka. Nie chciałbym mieć takich nawet za darmo.

- 2018-03-22 11:55:52


3.

No to sie dowiedzialas. Co za ludzie. Tylko w takich mieścinach, gdzie mieszkaja w wiekszosci niemoty co nie potrafia zadbac o siebie i zarobic. Potrafia tylko gnoic innych i wylewac pomyje na ludzi. Żal jest mi was

ewcia 2018-03-22 19:36:42


4.

żal to czytać . Pani Izabela jest po szkoleniach i wkłada dużo pracy w to co robi . robi piękne paznokcie i wkłada w to serce. nie bierze ludzi na akord . ma zapisy i dla każdego stara się znaleźć czas . nawet w niedzielę przyjmie jeśli ktoś bardzo nalega że ma ważny wyjazd czy cos w podobie. a pisać takie anonimy to każdy potrafi. ujawnić się to już jest gorzej. w Internecie to każdy mądry..

naomi 2018-03-29 19:36:19


5.

Chodzę do Izy robić paznokcie,jest bardzo dokładna i robi porządnie. Super polecam

Lidka 2018-04-01 19:31:08


6.

Polecam Panią Izę.Zna się dziewczyna na swojej pracy.

mania 2018-04-02 16:12:14


Komentarz

wróć do tematów forum

V Regionalny Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy klas III

Dzień Ziemi jest doskonałą okazją do tego, by zorganizować Regionalny Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy. Właśnie tego dnia już po raz piąty odbył się w naszej szkole konkurs dla klas 3 szkół podstawowych. Patronat honorowy nad konkursem objął Warmińsko - Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie oraz Mazurski Park Krajobrazowy z siedzibą w Krutyni.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble