Statixxx 16-06-2015 godz 14:49
Witajcie. Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o tym jak wyglądają praktyki studentów pedagogiki w naszych reszelskich szkołach. Interesuje mnie to jak praktykant jest traktowany, czy może bezproblemowo realizować zadania, które przewiduje regulamin praktyk i jak wygląda kwestia prowadzenia zajęć. Proszę o informacje.
1.
Musisz porozmawiać z konkretnym nauczycielem, który zgodzi się przyjąć Ciebie na praktyki. Słuchaj rad nauczyciela, on zna możliwości uczniów i ma doświadczenie w pracy z uczniami.
Max 2015-07-13 01:11:38

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.
wiecej...Reklama