wróć do tematów forum

Pelcowizna

Komentarz

Ona ona 18-03-2018 godz 22:10

Co sądzicie o personelu w Pelcowiznie? Która zmiana jest waszym zdaniem bardziej kulturalna dla klientów. Coś chwilę zmienia się personel . 2 kobiety już tam nie pracują prawdopodobnie, które urodzily dzieci, to prawda?

1.

Pelcowizna, sama lipa. Obsługa przy miesnym zamulona. Kolejjki przy kasie jak w PRLU

On on 2018-03-18 22:23:22


2.

Reszelacy jak gęsi swojego handlu nie mają. muszą kupować u Warszawiaka (Pelcowizna)Polo Biedra

2018-03-19 08:51:39


3.

Najbardziej chwali się Panią Wiole. Cudowna, miła, sympatyczna kobietka. Większość patrzy z bod byka... Co do Pan które pracują przy mięsnym porażka! Powinni zatrudniać młode i sprytne osoby a tam zanim się rusza to 15 minut minie...

Olo 2018-03-19 11:49:04


4.

CO ZA PLOTKARSKA WIOCHA! WEŻCIE ZAJMIJCIE SIĘ SWOIMI SPRAWAMI "GWIAZDECZKI"....MASAKRA CO SIĘ DZIEJE W TYM MIEŚCIE!

baba 2018-03-19 16:24:58


5.

Jeżeli się komuś nie podoba obsługa w Pelcowiznie to nie musicie tam chodzić i robić zakupów! Są jeszcze inne markety. A ja jestem bardzo zadowolona z obsługi między innymi na mięsnym,bo nigdzie nie ma takiej obsługi jak tam. Byście się wstydzyli to pisać. Jeżeli klient jest chamski do obsługi to i tak klient zostaje mile obsluzony bo to widać jak stoi się w kolejce.

Yhym 2018-03-19 16:43:41


Komentarz

wróć do tematów forum

Koncert muzyczny ”Frak i batuta”

Dnia 11 kwietnia 2024 roku klasy 1-3 uczestniczyły w koncercie muzycznym pod tytułem "Frak i batuta",zorganizowanym przez Agencję Artystyczną "MAT" z Olsztyna.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble