lbmklhj@onet.pl 23-03-2012 godz 07:34
witam zbierzmy sie i zrobmy petycje zeby imprezy nie byly kolo orlika tylko na miescie by karzdy mogl popatrzec i wtedy turysci nie beda uciekac
1.
Ja się podpiszę !!!
RESZELANKA 2012-03-23 10:22:52
2.
gdybym miała wybierać, wolałabym w parku, jak za dawnych lat. Jeżeli chodzi o wybór między Orlikiem, a miastem, jestem za Orlikiem. Więcej miejsca i jakoś przyjemniej...
nana 2012-03-23 16:13:38

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama