wróć do tematów forum

Podziekowanie Pania pracujacym "Biedronki"

Komentarz

reszelanka 09-04-2022 godz 14:48

Bardzo dziekuje personelowi Biedronki w Reszlu. Czesto robie zakupy w Biedrace i zawsze spotykam sie z mila obsluga . Chcialam bardzo podziekowac Pani ktora byla na kasie 07-04-2022 miedzy godz.13:00-14:00.. Bedac przy kasie Pani doradzila mi, ze bardziej oplaci sie kupic 5 kg siatke z ziemnialami niz 3 kg i pomimo ze byla zmeczona przed koncem zmiany poszla i wymienila mi na 5 kg przy czym byla bardzo mila i usmiechnieta. Robilam wieksze zakupi i zostawilam kosmetyk . Po kilku godz wrocilam i przy kasie byla juz inna Pani ktora zwrocila mi kosmetyk.Dziekuje Paniom za mila obsluge ,za uczciwosc ,za usmiech i serdecznosc Życzę wszystkiego dobrego calemu Personelowi

1.

Miało być Paniom pracującym w Biedronce.. za błędy bardzo przepraszam

reszelanka 2022-04-09 16:38:52


2.

Fakt, nie ma co narzekać, same miłe dziewczyny...

Zofia 2022-04-10 16:07:28


3.

Urzekła mnie ta piękna historia

Zielarz 2022-04-12 14:26:09


4.

Bo są mile kobietki

As 2022-04-12 21:42:44


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble