wróć do tematów forum

Polo market

Komentarz

hamlet 17-03-2021 godz 00:45

Podczas zakupów 16.03.21 godzina po 19.... Pani obsługuje mnie, proszę o to aby,, twardy,, produkt jeśli może poda jako pierwszy a miala w zasięgu ręki, zero odpowiedzi, nie podała. Pół biedy, spakuje pozniej. Place karta, czekam czy zapyta o potwierdzenie nie zapytała.. czekam więc aż da mi rachunek i potwierdzenie bo może w końcu da... nic... patrzy na mnie zdziwiona.... mam wrażenie że myśli co ta baba chce.. więc sama zapytalam czy to już wszystko a ona,, no tak a co jeszcze?,, no kuzwa... bardzo nie miła Pani, nie powinna pracować z ludźmi.... Pani E. Z. jeśli tak boli Panią obsluga ludzi to zmieni Pani pracę... pozdrawiam

1.

Kasjerki w Polo i Biedronce nieraz potrafią przejść same siebie kiedyś robiąc zakupy w Polo pani rzuciła jajkami jakby młotem na olimpiadzie aż dziw że żadnego nie pobiła jak zwróciłem uwagę żeby ostrożnie się z takim towarem obchodziła to jej szyderczy wyraz twarzy wystarczył za odpowiedz

ja 2021-03-17 06:17:21


2.

Z jednej strony się im nie dziewie pracować za minimalną krajową, Ale z drugiej strony to z takim nastawieniem po co do pracy przychodzić?

kuba 2021-03-17 16:57:32


3.

Robię w polo często zakupy. Wszystkie panie są miłe ,a do pani Shakespeare to nie ładnie jest rzucać inicjałami, można powiedzieć co nas boli, tak po prostu.

2021-03-17 17:35:41


4.

Zakończone pisanie o M K i M N to za polo się biorą a pan admin nie widzi tego

2021-03-17 18:24:41


5.

Panie Administratorze. Na forum nagminnie powstaja tematy mające na celu obrazę i dyskryminację w stosunku do osób przedstawianych w sposób rozpoznawalny dla mieszkańców miasta i czytelników forum. Jako że jest to strona reprezentująca urząd miasta, gdyż jest bezpośrednio z nim związana- jest to nie do pomyslenia . Niezależnie od pobudek i powodów treścią postów są bezpośrednio osoby, w kierunku których, wytaczane są obelgi i oskarżenia . Padają one ofiarą kategoryzowania oraz przede wszystkim bycia publicznym tematem plotek i obiektem ocen. Posty zawierające reklamy lub również inne blache nadużycia znikają ze strony w trybie natychmiastowym. Wzywam Pana, aby poczuł Pan odrobinę odpowiedzialności za prowadzenie strony, która jest niejako publicznym artykułem gminy. Wszystkie tematy i posty wycelowane w mieszkańców powinny być kasowane . Pozdrawiam

Mieszkaniec 2021-03-17 18:45:57


6.

Proponuje również wprowadzić system rejestracji, aby odpowiednio filtrować i zniechęcac do pisania zbędnych i niewłaściwych dla gminnego formatu tresci. Jeśli leży to poza Pańskimi predyspozycjami proszę dać się wykazać młodym i chętnym informatykom, którzy chętnie popracują u siebie w mieście , a dla których pracy nie ma .

Mieszkaniec 2021-03-17 18:52:32


7.

Prawda

2021-03-17 20:19:28


8.

,, Mieszkaniec,, nikt nie został obrażony to raz. Jako klient zostałem źle potraktowany oraz nieodpowiednio obsluzony. Nie poszedłem z tym do kierownictwa ponieważ nie chciałem robić kobiecie bezpośrednich problemów. Napisałem tutaj ba forum, aby zobaczyć czy tylko ja miałem taki problem z ta ekspedientka... I widzę, że nie tylko ja mam ten problem. Mize czas coś z rtm zrobić? Jeśli Pani praca nie odpowiada to czas ja zmienić, tu się powtarzam, ale taka jest prawda. Proszę znaleźć prace z powołaniem.

Hamlet 2021-03-17 20:40:27


9.

Tylko ty masz ten problem.

2021-03-17 20:57:09


10.

Szanowny Internauto o nicku "Mieszkaniec". Jeżeli masz uwagi dotyczące łamania prawa, naruszania regulaminu lub zwyczajnie czujesz się pokrzywdzony na tym forum, to proszę wskaż konkretny wpis, a zapewniam Cię, że ten zostanie usunięty. Adres e-mail jest dostępny w stopce strony, można również zadzwonić. Strona, o której wspominasz (w domyśle to forum), ani żadna inna w domenie reszel.pl nie reprezentuje Urzędu Miasta.

SpecNET 2021-03-17 21:00:14


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble