wróć do tematów forum

Polsat Sport Extra w kablówce

Komentarz

Siema 30-04-2014 godz 19:43

Kochana "kablówko", w moim sercu znajdujecie sie na tak szczególnym miejscu, niemalże na tak szczególnym jak Polska w sercach Perquisa, Obraniaka, Boenischa, o Ostrzolku nawet nie wspominając, ale naprawdę, nie moge Wam wszystkiego wybaczyć. Dlaczego odcieliście Polsat Sport extra? Dlaczego nie moge znaleĽć nigdzie żadnej informacji o tym wykroczeniu przeciwko Narodowi? Gdzie ja teraz TME będę oglądał?

1.

W internacie

abecdlo 2014-04-30 19:48:55


2.

Parafrazując Sypka, telewizja jest bardzie j ekskluzywna. :D Do tego na livescorze już 1:0 po strzale z karnego, a na streamie dopiero gość sie do faulu zabierał.

Siema 2014-05-01 01:02:43


3.

Od nowego sezonu i tak byś TME nie obejrzał niestety na Polsacie Sport, bo nc+ postanowiła nie przedłużać sublicencji dla Polsatu i Eurosportu :-/. Pozostaje zmienić operatora telewizji ;-).

no-one 2014-05-01 11:59:04


4.

no-one To wiem, ale teraz ostatnie 7 kolejek jednak bym sobie obejrzał,a tak to co, w necie trzeba siedzieć. Ale kablówa, żadnej info nie dała, tak czy nie? no kompromitacja!

Siema 2014-05-01 23:33:56


5.

Prawda. Na stronie Arkusa PSE nadal jest w pakiecie rozszerzonym kablówki analogowej :-/.

no-one 2014-05-02 00:43:09


6.

Polsat Sport Extra dostępny jest w ofercie cyfrowej Arkusa.

gosc 2014-05-07 21:14:09


7.

No i co z tego? Miałem w ofercie analogowej, to chce miec nadal. A jezeli mam nie mieć, to wymagam, aby mnie o tym poinformowano,poinformowano tam, gdzie podobne informacje dotąd(częściej lub rzadziej) umieszczano, we wpółczesnych środkach komunikacji z klientem-za pośrednictwem strony internetowej, bądĽ kanału TV. Ale czego się po nich spodziewać. Ile to juz razy była przerwa w dostepie do netu bąĽ TV? Ani złotówki nie obniżyli przy opłatach, a jak są jakiekolwiek nieporozumienia, to od razu odcinają wszystko. Dziekuję, dobranoc. Żenada.

pieskitrzyidwakoty 2014-05-07 21:24:57


Komentarz

wróć do tematów forum

Ślubuję być dobrym Polakiem

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Reszlu są już pełnoprawnymi uczniami. 27 września 2024 roku odbyło się ich uroczyste „Pasowanie na ucznia”. To był wyjątkowy dzień.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble