RESZELANKA 27-09-2010 godz 15:19
Czy opieka społeczna wypłacała dziś jakieś świadczenia ? Od rana po Reszlu chodzi pełno pijanych meneli .Aż serce boli patrząc ,komu nasze państwo "pomaga ".

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama