wróć do tematów forum

Pomocyyyyyy!

Komentarz

wojtek 21-05-2010 godz 11:02

Czy ktoś może mi podać jakiś skuteczny sposób na urzędnika ADM, który od trzech lat na prośbę o załatanie dziury w dachu budynku ADM z uporem maniaka odpowiada że w przyszłym tygodniu. Gość ignoruje klienta odwracając się ostentacyjnie pokazując mu wzgardę. Nie chodzi mi o skargę tylko o sposób. Skarga z pewnością uderzyła by we mnie a tego bym nie chciał(mam rodzinę).Chciałbym go podejść jakimś sposobem. Dzięki z góry.

1.

Dobre,nic nie poradzisz,tam decyduje Pani kierownik ,a ta decyduje według uważania.To nie powinno tak funkcjonować.ADM nie powinien w takiej formie istnieć ,jeżeli już to może z Zukiem i jakaś grupa remontowa.Wtedy może coś by było,a nie siedzą Panie na nic nie mają ,nic nie można załatwić,bo ich to nie dotyczy.Gdyby Panu Burmistrzowi w Ratuszu się lalo to zaraz by naprawili jak zresztą było niedawno.

janko 2010-05-21 11:57:17


2.

pisze się pismo listem poleconym ze zwrotką o tym dachu. następnie się pisze w piśmie że zgodnie z kodeksem postepowania administracyjnego wszelkie sprawy załatwia się pisemnie więc prosisz o ustosunkowanie się do danej informacji.zawsze masz na papierze czemu nie chca ci zrobic dachu.ja grzecznie prosiłam chodziłam aż w koncu napisałam pismo.podziałało.

men 2010-05-21 13:17:12


3.

Niestety w biurokracji wszystko musi być na papierku i w teczce. Bez pism sie nie obejdzie. Jak dostaniesz odpowiedĽ odmowną, pisz z prośbą o wyjaśnienia itd... Pisma działają.

dzika locha 2010-05-23 00:40:42


4.

Czy moze ktos wie kto ma wieksza wladze niz kierownik ADM-u ?

-> Kto¦ <- 2010-05-23 09:12:15


5.

Chuck Norris

szcze_pan 2010-05-23 09:41:24


6.

papier i papier.dach ci sie zawali to pokażesz papier że interweniowałeś, a tak prosząc komu udowodnisz, że sam w tej sprawie chodziłeś.a papier to dowód i do niego muszą się ustosunkować tj. odpisać. a jak masz cos na papierze to idĽ wtedy gdzie masz pomysł i działaj jeśli to tam nie pomoże

men 2010-05-23 10:56:07


Komentarz

wróć do tematów forum

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble